سبد خرید 0

کاشت ناخن

10 / 10
از 1 کاربر
« بازگشت به لیست مقالات | ﺳﻪشنبه 28 شهریور 1396 در ساعت 15 : 6 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

کاشت ناخن :

خانم ها به دلایل مختلف کاشت ناخن انجام می دهند. برخی صرفا برای زیبایی و برخی دیگر به دلیل مشکلات ناخن هایشان و برای پوشاندن ناخن هایی که به گفته خودشان رنگ و روی زیبایی ندارد انواع کاشت را تجربه می کنند.

پالت طراحی کاشت ناخن استفاده از این ناخن ها برای افرادی که ناخن های ضعیف و شکننده دارند و همچنین افرادی که عادت به جویدن ناخن دارند بسیار مناسب است. برای عمل کاشت ناخن موارد زیادی را باید رعایت کرد ابزار کاشت ناخن و مواد کاشت ناخن را باید شناخت و زیر نظر متخصص این کار را انجام داد.

تنها در این موارد کاشت ناخن را انجام دهید :

کاشت ناخن توصیه نمی شود مگر در مواقع خاص. برای مثال کسانی که ناخن هایشان مشکل دارد یعنی کسانی که ناخن هایشان ظاهر خوبی ندارد آن هم به طور مقطعی و با رعایت تمام نکات ایمنی.

کاشت ناخن

انواع روش کاشت ناخن :

  • کاشت ناخن قالبی.
  • کاشت ناخن پودری.
  • کاشت ناخن ژله ای.
  • کاشت ناخن میکس.

چه افرادی نباید کاشت ناخن انجام دهند :

کسانی که بیماری عفونی و قارچی دارند توصیه می شود که کاشت ناخن انجام ندهند. زیرا بدن این افراد سیستم دفاعی ضعیفی دارد لذا پیشرفت بیماری را از چشم خود دور می کنندو باعث رشد سریع تر بیماری خود می شوند.

نکات ایمنی بعد از کاشت ناخن :

بعد از کاشت ناخن حدالامکان هنگام استفاده از مواد شوینده از دستکش استفاده کنید و مراقب باشید ضربه به ناخن هایتان نخورد.

کاشت ناخن در چه حالتی خطرناک است ؟

از نگاه کلی تفاوت خاصی وجود ندارد اما ناخن های پا به دلیل اینکه در بیشتر روز در یک فضای بسته هستند، آسیب پذیرترند. رعایت بهداشت ناخن پا هم از ناخن دست دشوارتر است به همین دلیل کاشت ناخن در پا می تواند خطرناک تر باشد.

کلمات کلیدی :

حلال استون - حلال استون چیست - قیمت استون - استن - خواص استون - ساختار استون - لاک پاک کن - استون چیست - کاشت ناخن - انواع کاشت ناخن - لاک - لاک ناخن - استون msds - فروش استون - تولید استون - روغن هسته انگور - اکریلیک

 

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
نمایش همه
علاقه مندی ها ()