سبد خرید 0

بیوشیمی اسید سولفوریک

10 / 10
از 1 کاربر
« بازگشت به لیست مقالات | پنجشنبه 6 مهر 1396 در ساعت 11 : 43 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

بیوشیمی اسید سولفوریک 

جذب، توزیع و دفع سولفوریک اسید :

در یک آزمایش خون از طریق اسید سولفوریک دانشمندان متوجه شدند که گوگرد دورن اسید سولفوریک به سرعت از 2 تا 9 دقیقه از ریه حیوان به داخل خون منتقل می شود.

بیوشیمی اسید سولفوریک

سولفات یکی از عناصر اصلی خون است و متابولیت طبیعی آمینو اسید حاوی گوگرد است و سولفات بیش از حد از طریق ادرار دفع می شود.

با قرار گرفتن در معرض استنشاق اسید سولفوریک یکی از مهم ترین مسائل مدت زمان قرار گرفتن در معرض اسید سولفوریک می باشد. عواملی که مقدار رسوب در دستگاه تنفسی را تعیین می کنند عبارتند از : شرایط محیطی، رطوبت نسبی که بر حجم آئروسل تاثیر می گذارد، عوامل فیزیولوژیکی ( میزان نفوذ و عمق از روش تنفس با دهان و بینی). کودکان ممکن است بیشتر به اثرات اسید سولفوریک به دستگاه تنفسی حساس باشند زیرا رسوب ریوی باعث کاهش قطر راه هوایی می شود.

اسید سولفوریک مانند غبار اسید سولفوریک به عنوان سولفات و یون های هیدروژن از طریق غشای مخاطی جذب می شود و در نهایت به جریان خون منتقل می شود. 

 

کلمات مرتبط :

 

سولفوریک اسید - فروش اسید سولفوریک - اسید سولفوریک چیست - اسید سولفوریک msds - اسید سولفوریک غلیظ - اسید سولفوریک 98 درصد - اسید سولفوریک صنعتی - تولید اسید سولفوریک - اسید سولفوریک در کشاورزی - اسید سولفوریک در چرم سازی - قیمت اسید سولفوریک - اسید سولفوریک اشتهارد - کار با اسید سولفوریک - اسید سولفوریک در صنعت - اسید سولفوریک در رنگرزی - اسید سولفوریک باران - اسید سولفوریک رقیق - موارد استفاده از اسید سولفوریک - علت استفاده از اسید سولفوریک - تهیه اسید سولفوریک از گوگرد - اسید سولفوریک اکتشاف کیست - اسید سولفوریک مجللی - کاربرد اسید سولفوریک - خرید و فروش اسید سولفوریک - مخلوط اسید نیتریک و اسید سولفوریک - واکنش اسید نیتریک و اسید سولفوریک - تاریخچه اسید سولفوریک - قیمت فروش اسید سولفوریک - اسید سولفوریک در قم - فروش اسید سولفوریک در اصفهان - فروش اسید سولفوریک در مشهد - اسید سولفوریک صادراتی - اسید سولفوریک آزمایشگاهی - اسید سولفوریک دود کننده - اسید سولفوریک در ایران - روش های تولید اسید سولفوریک - تولیدکنندگان سولفوریک در ایران - تولید صنعتی سولفوریک اسید به روش تماسی - بیوشیمی اسید سولفوریک - اسید سولفوریک خانگی - نکات ایمنی اسید سولفوریک

 

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
نمایش همه
علاقه مندی ها ()