سبد خرید 0

مواد شیمیایی

10 / 10
از 1 کاربر
« بازگشت به لیست مقالات | ﺳﻪشنبه 11 دی 1397 در ساعت 14 : 18 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

فروش مواد شیمیایی

خدمات فروش مواد شیمیایی در دیجی شیمی به چهار بخش فروش مواد شیمیایی صنعتی، فروش مواد شیمیایی آزمایشگاهی، وسایل آزمایشگاهی، تجهیزات ایمنی می باشد.

کلیه مواد شیمیایی دیجی شیمی در مقادیر متفاوت بنا به درخواست مشتری به فروش می رسد. دیجی شیمی طیف وسیعی از مواد شیمیایی را در برندهای معتبر با درجه خلوص مختلف گردآوری کرده و عرضه می نماید.

مواد شیمیایی

خرید مواد شیمیایی اینترنتی

در فروشگاه اینترنتی دیجی شیمی خرید مواد شیمیایی به صورت اینترنتی انجام می گیرد. همچنین در سایت امکان واریز بابت هزینه حمل نیز فراهم می باشد و نکته مثبت این است که فاکتور رسمی در اختیار مشتری قرار می گیرد.

جهت خرید محصول مورد نظر خود به صفحه محصول مراجعه فرمایید با انتخاب تعداد و بسته بندی و محل ارسال محصول و ارسال هزینه به خرید آن بپردازید. جهت مشاوره با کارشناسان ما می توانید با شرکت تماس حاصل فرمایید.

طبقه بندی مواد شیمیایی

مواد شیمیایی به طور عمده به دو گروه مواد معدنی و مواد آلی تقسیم بندی می شوند.

مواد شیمیایی

مواد شیمیایی آلی

در قدیم ، ماده آلی به ماده ای اطلاق می گردید که بوسیله بدن موجودات زنده ساخته می شد. تا اینکه در سال 1828 وهلر دانشمند آلمانی، برای اولین بار جسمی به نام اوره به فرمول CO(NH2)2 را در آزمایشگاه از یک ترکیب معدنی به نام ایزوسیانات تهیه نمود و از آن پس معلوم شد که می توان مواد آلی را نیز در آزمایشگاه ساخت. امروزه بیش از یک میلیون نوع ماده آلی شناخته شده است که بسیاری از آنها را در آزمایشگاه ها تهیه می کنند.

مواد شیمیایی معدنی

اگر شیمی آلی به عنوان شیمی ترکیبات کربن، عمدتا آنهایی که شامل هیدروژن یا هالوژن ها به علاوه عناصر دیگر هستند، تعریف شود، شیمی معدنی را می توان به طور کلی به عنوان شیمی عناصر دیگر در نظر گرفت که شامل همه عناصر باقیمانده در جدول تناوبی و همینطور کربن، که نقش عمده ای در بیشتر ترکیبات معدنی دارد، می گردد.

مواد شیمیایی چیست ؟

مواد شیمیایی، موادی با ترکیبات و ویژگی های معین و ثابت هستند. اجزای تشکیل دهنده مواد شیمیایی را نمی توان از روش های جدا سازی فیزیکی و بدون تجزیه عناصر و تعیین ترکیب درصد آنها شناسایی کرد. مواد شیمیایی به صورت ترکیبات شیمیایی، عناصر شیمیایی، یون ها و یا آلیاژ می باشند. عناصر شیمیایی می توانند در هنگام واکنش شیمیایی با یکدیگر ترکیب شده و تعداد نامحدودی ماده تولید کنند. دو اتم هیدروژن و یک اتم اکسیژن حیاتی ترین ماده حیات، آب را می سازند. ماده در واقع چیزی است که جرم دارد و فضا اشغال می کند. مانند اشخاص که با ویژگی های مانند قد، وزن، پوست، فرم بدن توصیف می شوند. ماده نیز با خواص فیزیکی و شیمیایی مشخص می شود.خواص شیمیایی ماده در واقع ویژگی هایی است که از طریق آنها ماده تغییر می کند ولی تغییرات فیزیکی فقط حالت فیزیکی ماده تغییر می کنند نه ساختار ذره های تشکیل دهنده آن. در تغییرات شیمیایی اتصال اتم ها به همدیگر و آرایش الکترونی آنها در واکنش دهنده ها تغییر می یابد. در یک واکنش شیمیایی اتم ها بوجود نمی آیند و از بین نمی روند، تنها ترکیب تجزیه یا نوآوری صورت می پذیرد. خواص شیمیایی ماده قابل مشاهده نمی باشند اما می توان آنها را از طریق حواس پنجگانه شناخت. در مقایسه با خواص فیزیکی ماده قابل مشاهده می باشند. یک تغییر شیمیایی ممکن است با آزاد شدن انرژی به صورت گرما، نور یا صوت همراه باشد و تولید گاز، تشکیل رسوب یا تغییر رنگ را در پی داشته باشند.

مواد شیمیایی

عرضه کننده و فروشنده مواد شیمیایی

دیجی شیمی فروشنده و تامین کننده مواد اولیه شیمیایی در گروه های مختلف به شرح ذیل می باشد :

  1. مواد شیمیایی پودری شامل انواع کربنات ، سولفات، کلرید، نیترات، اکسید، مشتقات سدیم و پتاسیم و غیره
  2. انواع اسید
  3. انواع شوینده و رسوب زدا و چربی گیر
  4. مواد آبکاری و پرداختکاری
  5. انواع حلال و محلول قلیایی و شیمیایی
  6. مواد آزمایشگاهی
  7. تجهیزات آزمایشگاهی
  8. تجهیزات ایمنی
  9. روغن های شیمیایی

مواد شیمیایی تولیدی

دیجی شیمی با بهره گیری تکنولوژی های جدید و با تکیه بر تخصص و دانش مهندسین مجرب خود موفق به تولید برخی محصولات شیمیایی شده است. این محصولات در صنعت کاربرد فراوانی دارند.

برخی از این محصولات عبارتند از : دیسکلر، فروکین، اسید سولفوریک 35 و 50 درصد (در درصوهای دیگر نیز قابل ارائه می باشد)، اسید سولفوریک وان (دوبار تصفیه)، مواد ضد رسوب دی ام، خنثی کننده مواد شیمیایی (اسید)، آنتی فوم، چربیگیر نوتروپون، الکترولیت باتری نیکل کادمیوم، اسید ضد ساروج، اسید باطری در درجه های مختلف (1220 درجه، 1250 درجه و 1270 درجه)، چربیگیری متالکلین، اسید سیتریک مایع در درصد های مختلف، تگزاپن 5 و 7 درصد.

فروش مواد شیمیایی در سراسر ایران

دیجی شیمی امکان ارسال بار به سراسر ایران و استان های کرمان، البرز، خراسان رضوی، آذربایجان شرقی، خوزستان را نیز دارد.

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
نمایش همه
علاقه مندی ها ()