سبد خرید 0

پرکلرین

10 / 10
از 1 کاربر
« بازگشت به لیست مقالات | چهارشنبه 9 تير 1400 در ساعت 12 : 44 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

پرکلرین :

  • نام محصول : پرکلرین، Calcium Hypochlorite.
  • فرمول شیمیایی : Ca(OCl)2.

پرکلرین چیست ؟

پرکلرین

پرکلرین با نام شیمیایی هیپوکلریت کلسیم نیز شناخته می شود. این محصول پودری سفید رنگ است با خاصیت گندزدایی بسیار بالا جهت ضد عفونی کردن استخر، مواد غذایی، وسایل. این محصول در بازار با درصد خلوص 65 تا 70 درصد به فروش می رسد. در واقع یکی از راه های پیشگیری از بیماری های عفونی که از طریق استخر یا خوردن آب های آشامیدنی و میوه و سبزیجات استفاده از محلول پرکلرین می باشد.

گندزدایی آب آشامیدنی با پرکلرین :

پرکلرین یا هیپوکلریت کلسیم  از جمله مواد شیمیایی می باشد که خاصیت گندزدایی بالایی دارد این محصول بوی تند و زننده ای دارد که در صورت تنفس پرکلرین مجاری تنفسی دچار حساسیت شدیدی می شود. در مواقع استفاده از کلر باید از ماسک استفاده کرد. یادمان باشد هر بار که به آب کلر اضافه می کنیم باید آب را بهم زده تا خوب مخلوط شود و حداقل باید نیم ساعت از آب استفاده نکنیم.

روش نگهداری پرکلرین :

بشکه های پرکلرین باید در جای خشک و خنک نگهداری شود. نگهداری در محیط گرم به هیچ عنوان توصیه نمی شود.

بشکه های پرکلرین را نباید در مجاورت مواد شیمیایی قرار داد. توصیه می شود به شدت از این کار اجتناب کنید. همچنین انبار نگهداری پرکلرین باید مجهز به تهویه مناسب باشد.

کاربرد پرکلرین :

مهم ترین کاربرد پرکلرین استفاده از آن به عنوان ضد قارچ، ضد باکتری، گندزدا، ضد عفونی کننده، تصفیه کننده می باشد. همچنین استفاده از آن در استخرها، تصفیه آب و فاضلاب بسیار دیده می شود.

قیمت فروش پرکلرین :

دیجی شیمی به عنوان بزرگترین فروشگاه اینترنتی مواد شیمیایی آمادگی خود را در تامین پرکلرین آکوافیت مصرفی کارخانجات با خلوص 70 درصد با نازل ترین قیمت و بالا ترین کیفیت اعلام می کند.

جهت کسب اطلاعات در مورد قیمت پرکلرین با کارشناسان ما مشورت کنید. 

کلمات کلیدی :

پرکلرین - پرکلرین چیست - پرکلرین مایع - پرکلرین 70% - هیپوکلریت کلسیم - فروش پرکلرین - پرکلرین خشکشویی - هیپوکلریت کلسیم صنعتی - کلر - کلر استخر - قرص کلر - کلر آب - قیمت کلر - کلرزنی - فروش کلر - استخر - کلسیم - کلر آکوافیت - گاز کلر - کلر - کلر مایع - اسیدشویی استخر - کلر آکوافیت هندی

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
نمایش همه
علاقه مندی ها ()