سبد خرید 0

کلر استخر

10 / 10
از 1 کاربر
« بازگشت به لیست مقالات | یکشنبه 9 مرداد 1401 در ساعت 9 : 9 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

کلر استخر چیست ؟

دیجی شیمی فروشنده بهترین کلر استخر 65 تا 70 درصد جهت ضد عفونی کردن استخر ها  می باشد.

ماده شیمیایی کلر که با نام های پرکلرین و هیپوکلریت کلسیم نیز شناخته می شود جهت ضد عفونی کردن آب استخرها استفاده می شود. این محصول به صورت مستقیم با بدن انسان در تماس است برای همین توصیه می شود از کلر با جنس مرغوب استفاده کنید.

 

 

شاید این محصول برای شما کاربردی و خوب باشد: 

 

 

کلر استخر

برخی مضرات کلر در استخر :

خشکی پوست از عوارضی است که کلر موجود در استخر بر بدن وارد می کند می توانیم تا حدی با مصرف لوسیون های مرطوب کننده جبرانش کنیم. البته در افرادی که پوست خشک دارندگاهی دچار اگزما می شوند که برای درمان باید به پزشک مراجعه کنند. هر چه مقدار کلر موجود در آب بیشتر باشد این عوارض شدیدتر است.

همچنین تغییر رنگ موها پس از استخر از جمله عوامل شایع بین زنان است، معمولا تغییر رنگ موهای دکلره شده ناشی از یون مس لوله های مسی در استخر است. جهت پیشگیری از این تغییر رنگ باید از کلاه هایی در شنا استفاده شود که مو را از گزند یون های مس محفوظ کند.

گاهی اوقات عامل بسیاری از بیماری های پوستی مانند اگزما و زگیل انتقال ویروس در استخر می باشد و توصیه می شود افرادی که از این محیط ها استفاده می کنند بهتر است از دمپایی استفاده کنند و پاهای خود را در حوضچه های آب آهک شست و شو دهند.

کلمات کلیدی :

پرکلرین - پرکلرین چیست - پرکلرین مایع - پرکلرین 70% - هیپوکلریت کلسیم - فروش پرکلرین - پرکلرین خشکشویی - هیپوکلریت کلسیم صنعتی - کلر - کلر استخر - قرص کلر - کلر آب - قیمت کلر - کلرزنی - فروش کلر - استخر - کلسیم - کلر آکوافیت - گاز کلر - کلر - کلر مایع - اسیدشویی استخر - کلر آکوافیت هندی

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
نمایش همه
علاقه مندی ها ()