سبد خرید 0

استون

9 / 10
از 17 کاربر

acetone

>> >> >>
کد کالا : 015
تعداد سفارش :
بسته بندی :
مبلغ قابل پرداخت : 460,000   (تومان)
معرفی به دوستان :

دیجی شیمی هیچ تصرفی در کرایه باربری ندارد.

به دستور اداره مالیات صورت حساب مشتریان عزیز در سامانه مودیان مالیاتی به صورت الکترونیکی ارسال و قابل رویت می باشد.

خرید استون | فروش حلال استون⭐ [پایین ترین قیمت بازار $] - دیجی شیمی

مشخصات استون :

  • نام های مترادف : پروپانون، دی متیل فرمالدئید، دی متیل کتان، دی متیل کتن، پیروستریک اسید، acetone.
  • خلوص : استون 99 درصد.
  • فرمول شیمیایی : CH3COCH3.
  • گرید : استون صنعتی و آزمایشگاهی.

فقط به تعداد محدود

بررسی تخصصی و اجمالی

حلال استون صنعتی و آزمایشگاهی چیست ؟

دیجی شیمی بزرگترین فروشگاه اینترنتی فروش استون 98 درصد صنعتی و آزمایشگاهی (استن، حلال استون) در بسته بندی های متفاوت و بهترین قیمت و ارسال به سراسر کشور.

معرفی استون :

استون مایعی روشن، بی رنگ، خنثی و بسیار فرار می باشد. این حلال دارای بوی مشخصی است و به آسانی مشتعل می شود. استون با حلال های آلی و آب در تمام نسبت ها مخلوط می شود.

استون

ترکیبات استون :

استون پروکسید از دسته مواد منفجره بسیار حساس و قدرتمند است که از ترکیب استون و هیدروژن پروکسید به نسبت 5 به 3 و یک کاتالیزگر مانند اسید سولفوریک یا اسید کلریدریک به نسبت 3 استاین ماده بر دو نوع است استون تری اکسید و استون دی اکسید که استون تری اکسید پایدار تر از استون دی اکسید می باشد.

قدرت حلال :

استون حلال عالی برای رزین های نیتروسلولز، سلولوئید، سلولز استات، سلولز اترها، سلولز استوبوتیرات ها، لاستیک کلره، اکثر رزین های طبیعی ، موویلیت (پلی وینیل استات)، پلی وینیل کلرید کلردار شده ( از انواع لاکی)، هوستافلکس M131 و M133 (وینیل کلرید / وینیل استات / دی کربوکسیلیک – اسید کوپلیمر)، اورزین B (کاربامات رزین)، پلی اکریلات ها، رزین های آلکید، نروولاک ها و تعدادی از رزین های مصنوعی دیگر می باشد. همچنین استون حلال خوبی برای چربی ها، روغن ها و نرم کننده های معمول می باشد.

دامار، شلاک، لاستیک، آسفالت، قیرها و پیچ، پلی ایزوبوتیلن، پلی استایرن (انواع لاکی)، موویتال B3UT و B607 (پلی وینیل بوتیرال ها)، پلی وینیل کارپازول و رزین های فنولیک اصلاح شده با روزین تمام در استون غیر محلولند. پلی وینیل کلراید اصلاح نشده، رزول های بدون نرم کننده، رزین های فنل، ترپن، موویتال B3OH و BO6OH (پلی وینیل بوتیرال ها) در استون فقط با اشکال حل می شوند. پلی وینیل فرمال در استون ورم می کند.

تاریخچه استون :

استون توسط حییم وایزمن کشف شده است. وی از سال 1916 تا 1919 رئیس یک آزمایشگاه شیمی بود و در جریان مسئولیت خود در آن طریقه ساخت ماده استون را کشف کرد.

کاربرد استون :

استون حلال بسیار فرار و ماده افزودنی با ارزشی برای لاک های بر پایه نیتروسلولز، سلولز استات و سلولز اترها می باشد، زیرا دارای قدرت حلال عالی است. این خاصیت هم چنین برای بسیاری از رزین های طبیعی و روغن ها خیلی با ارزش می باشد.

محلول های سلولز، استرها در استون با ویسکوزیته خیلی کم مشخص می باشند. ویسکوزیته محلول های لاکی بر پایه سلولز استرها را می توان به این ترتیب به طور محسوسی با اضافه کردن مقادیر کمی استون کاهش داد. استون به ویژه برای تهیه لاک های سریع خشک شونده مناسب است، زیرا دارای فراریت بالا می باشد. محلول های دارای جامدات خیلی زیاد را ممکن است با بکار بردن استون تهیه کرد. بنابراین استون اغلب برای اضافه کردن به ماستیک ها و چسب های ساخته شده از نیتروسلولزها یا سلولوئید مصرف می شود. در هر صورت در بیشتر موارد می توان به جای آن تماما متیل استات بکار برد.

استون عموما به عنوان یک حلال با نقطه جوش پایین برای استخراج با حلال و تمیز کردن شناخته شده است. استون به لاستیک حمله نمی کند. مقادیر زیاد استون برای ژلاتینه کردن نیتروسلولز در ساخت باروت بی دود بکار می رود. استون تقریبا به عنوان یک حلال یا عامل متورم کننده در تولید ریون و فیلم غیر قابل اشتعال از سلولز استات ضروری است. استون در حدود 300 برابر حجم خودش استیلن را حل می کند. این محلول به صورت جذب شده به داخل بعضی مواد دارای خلل و فرج در مخازن فولادی به نام گاز دیرسوز در بازار عرضه می شود. استون برای تعدادی واکنش های شیمیایی مصرف می شود. به ویژه به عنوان یک محیط واکنش در تهیه مواد به علت قدرت حلالیت خوب و پایداری اش در برابر اکسایش کاربرد دارد. انواعی مطابق با DAB6 و معرف DAB7R5 برای مصرف های شرح داده شده در بالا در بازار موجود است.

پاک کننده های لاک :

پاک کننده های لاک برای ناخن ها مضر هستند و به آنها آسیب می رسانند. برای پاک کردن لاک از پاک کننده هایی مانند استون که حلال ترکیبات لاک هستند می توانید استفاده کنید.

استون روغن و رطوبت را از سطح ناخن پاک کرده و آن را خشک و ورقه ورقه می کند. پس از استون هایی که دارای نرم کننده یا روغن هستند استفاده کنید. پاک کننده های لاک ناخن ممکن است به پوست شما آسیب برساند.

از تماس این ماده به دیگر بخش های بدن پرهیز نمایید. پس از استفاده از استون یا هر پاک کننده لاک حتما دستان خود را بشویید. حتما میزان پاک کننده ای را که برای پاک کردن لاک ناخن استفاده می کنید بیش از اندازه نباشد.

لاک پاک کن

تولید استون :

ماده استون در فرایند کیومن تولید می شود. در گذشته از تقطیر خشک استات هایی نظیر استات کلسیم بدست می آید. در طی جنگ جهانی اول فرآیند تولید آن توسط تخمیر باکتریایی توسط Chaim Weizman توسعه پیدا کرد که محصولات این فرایند استون، بوتانول و... بود. به مرور زمان به علت راندمان ناچیز تولید این ماده در مقایسه با پسماندهای آلی، این فرآیند رو به فراموشی سپرده شد.

بسته بندی استون :

استون صنعتی در بشکه های 160 کیلوگرمی با برند کمهو کره و گالن های 20 لیتری و استون آزمایشگاهی در گالن های 2.5 لیتری موجود می باشد.

استون

خرید استون


شما عزیزان در مقاله مقداری در مورد استون و کاربرد های آن خواندیدید و هم اکنون میدانید که این محصول چیست و به چه دردی میخورد. در بالاتر گفتیم : 

استون مایعی روشن، بی رنگ، خنثی و بسیار فرار می باشد. این حلال دارای بوی مشخصی است و به آسانی مشتعل می شود. استون با حلال های آلی و آب در تمام نسبت ها مخلوط می شود.

 همچنین این ماده کاربرد های فراوان دیگری نیز دارد که برای شما آن را نیز توضیح دادیم. 

اما میرسیم به مهم ترین بحث، خرید استون. شما عزیزان میتوانید این محصول را بهترین قیمت و کیفیت ازدیجی شیمی تهیه کنید. 

راه های مختلفی پیش پای شماست تا بتوانید این محصول مورد نظر خود را از دیجی شیمی تهیه کنید مانند : تماس، وبسایت دیجی شیمی و مراجعه حضوری به شرکت. 

 

قیمت فروش استون :

فروش استون 98 درصد صنعتی و آزمایشگاهی در بسته بندی های متنوع و با کیفیت عالی و نازل ترین قیمت با امکان حمل و ارسال به کلیه شهر های کشور در اسرع وقت.

جهت خرید استون و تماس با کارشناسان دیجی شیمی به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.

جهت دانلود کاتالوگ استون روی لینک زیر کلیک نمایید.

کاتالوک اسید سولفوریک

 

 

 

مزایا

معایب

مشخصات فنی

مشخصات کلی
نام محصول :
استون
فرمول شیمیایی :
CH3COCH3
درصد خلوص :
99 درصد
گرید :
صنعتی / آزمایشگاهی
مشخصات فیزیکی
جرم مولی :
58.09 g/mol
دمای ذوب :
94.9- درجه سانتیگراد
دمای جوش :
56.3 درجه سانتیگراد
نوع بسته بندی
بشکه 160 کیلوگرمی :
yes
گالن 20 لیتری :
yes
گالن 2.5 لیتری :
yes

کلمات مرتبط

حلال استون - حلال استون چیست - قیمت استون - استن - خواص استون - ساختار استون - لاک پاک کن - استون چیست - کاشت ناخن - انواع کاشت ناخن - لاک - لاک ناخن - استون msds - فروش استون - تولید استون - روغن هسته انگور - اکریلیک

آنالیز محصول

SPECIFICATION

SPEIFCATION

ANALYSIS RESULT

TEST ITEM

5     MAX

3

COLOUR. ASTM Pt-co

1

0.5    MAX

0.09

WATER CONTENT , WT%

2

90   MAX

180

PERMANGANATE TEST (MINS)

3

0.002  MAX

0.001

ACIDTY , AS ACETIC ACID %

4

CLEAR AND FREE OF SUSPENDED MATTER

CLEAR AND FREE OF SUSOENDED MATTER

APPEARANCE

5

10 DEG.CINCL    56.1DEG.C

55.8

DISTILATION RANCE . DEG . C

6

99.5  MIN

99.89

PURITY . WT%

7

 

0.7910

SPECIFIC GRAVITY AT 20 DEG .C

8

ACETONE (INDUSTRIAL GRADE)

PRODUCT NAME

128.00 MT.

TOTAL QYANTITY

HCPU021/2015.16DT.18/08/2015

INVOICE NO .

TINU3378245,TTNU3885764,TTNU3834998,

BLPU0182878,TTNU3838889

,FSCU77822955,TTNU1318351,

PCIU3601411,FSCU3664724,TGHU2441260

CONTAINER NO .

MERMUNBND-318/15DT . 19/03/2017

BL NO-& DATE

ایمنی محصول

تذکرات ایمنی :

مراقبت های ویژه در کار با استون ضروری است، زیرا دارای نقطه اشتعال خود به خود پایین و فراریت زیاد می باشد اگرچه در اغلب موارد استون از نظر فیزیولوژی حلالی بی ضرر می باشد، اما قرار گرفتن طولانی در هوایی که دارای غلظت زیاد استون می باشد، سبب سر درد و مریضی می شود. در موارد معینی این حالات می تواند ساعت ها بعد از قرار گرفتن در معرض این ماده صورت گیرند. در هر حال تاکنون مسمومیت های جدی گزارش نشده اند.

ایمنی

مقالات مرتبط

ارسال نظر

سمیه :
1 0
سلام ببخشید این آستون برای پاک کردن چسب یک دو سه روی فرش اثر دارد؟
مدیریت :
1 0
سلام نه مناسب این کار نیست و ممکن است به رنگ فرش آسیب برساند.
مطیعی-شرکت زامی ... :
2 1
سلام . 4 تا بشمه 160کیلویی استون کره ای می خوام.
مدیریت :
1 0
سلام لطفا با شماره شرکت تماس حاصل فرمایید.
محسن :
1 0
استون ۲۰ لیتری قیمت چند؟
مدیریت :
1 0
سلام کاربر عزیز داخل نوع بسته بندی قیمت 20لیتری صنعتی و دارویی ثبت شده
صادق :
0 0
این استون گرید آزمایشگاهی هست یا صنعتی؟
مدیریت :
0 0
سلام کاربر عزیز ازمایشگاهی است
معصومه رضایی :
0 0
سلام چقد است
مدیریت :
0 0
سلام کاربر عزیز قیمت داخل سایت خورده
رضا احمدی :
0 0
سلام استون برای پوست ضرر دارد؟ و اینکه بوی استون زیاده یا کمه
مدیریت :
0 0
باسلام ، بله بوی خاص خود استون است و طولانی مدت ضرر دارد
نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
آخرین بازدیدهای شما
نمایش همه
علاقه مندی ها ()