021-88308030
0
مواد شیمیایی >> مشتقات سدیم >>
کد کالا : 022
بسته بندی :
مبلغ قابل پرداخت : 60,000   (تومان)
˄˅

دیجی شیمی هیچ تصرفی در کرایه باربری ندارد.

به دستور اداره مالیات صورت حساب مشتریان عزیز در سامانه مودیان مالیاتی به صورت الکترونیکی ارسال و قابل رویت می باشد.

 • نام محصول : سود پرک.
 • نام های مترادف سود پرک : سودپرک، سدیم هیدروکسید، هیدروکسید سدیم، سود سوزآور، کاستیک سودا، سود کاستیک، sodium hydroxide، caustic soda، چربی گیر صنعتی.
 • فرمول شیمیایی : NaOH.
 • گرید : صنعتی و آزمایشگاهی.
 • خلوص : سود پرک 98 %.

بررسی تخصصی و اجمالی

سود پرک 98 درصد صنعتی و آزمایشگاهی چیست ؟

دیجی شیمی بزرگترین فروشگاه اینترنتی فروش سود پرک 98 درصد صنعتی و آزمایشگاهی ( سدیم هیدروکسید، کاستیک سودا، سودپرک، سود سوز آور، هیدروکسید سدیم) در بسته بندی های متفاوت و بهترین قیمت و ارسال به سراسر کشور.

سودپرک

تعریف سود پرک :

سود پرک ماده ای جامد و سفید رنگ و پرک شکل با دمای ذوب 1390 درجه سانتیگراد و چگالی 2.13 می باشد. این ماده بسیار خاصیت خورندگی دارد و هنگام استفاده از آن باید نکات ایمنی را رعایت کنید. قابل ذکر است که این ماده جاذب رطوبت هواست.

 

سود پرک ماده ای قلیایی به رنگ سفید بشکل پرک میباشد نام دیگر این ماده هیدروکسید سدیم می باشد درصد خلوص این ماده 98 - 99 % در بسته بندی های 1 کیلوگرمی و کیسه های پلی اتیلن 25 کیلوگرمی (به دلیل اینکه رطوبت رو به سرعت جذب میکند در ظروف در بسته نگهداری میشود) عرضه می شود و بر طبق نیاز مشتری بصورت پالت و جامبوهای 1 تنی قابل ارسال می باشد.

سودپرک

ویژگی های فیزیکی و شیمیایی سودپرک

سود پرک که آن را با نام های دیگری چون سود سوزآور، کاستیک سودا، سدیم هیدروکسید و ... می شناسند، ماده ای با فرمول شیمیایی NaOH می باشد. سود پرک به رنگ سفید، به شکل پولک هایی است که به راحتی در آب حل می شود و حتی می تواند رطوبت موجود در هوا را به خود جذب کند. از نظر اسیدیته، سود پرک ماده ای با خاصیت قلیایی شدید است. همین قلیایی بودن این ماده است که سبب شده در بسیاری از بخش های صنعتی از آن بهره گرفته شود. سود پرک بوی خاصی ندارد و به شدت خورنده می باشد. خورندگی شدید آن سبب شده تا کار کردن با آن نیازمند رعایت موارد ایمنی باشد که در انتهای این مطلب به تشریح آن پرداخته ایم. می توانید در جدول زیر برخی از ویژگی های این ماده را مشاهده کنید.

نام

سود پرک، کاستیک سودا، سود سوزآور، سدیم هیدروکسید، چربی گیر صنعتی

فرمول شیمیایی

NaOH

حالت فیزیکی

پرک های جامد

رنگ

سفید

بو

فاقد بو

انحلال در آب

محلول

اسیدیته

قلیایی شدید

تولید سود پرک :

سود پرک به روش های مختلف تولید می شود که عبارتند از :

 1. الکترولیز محلول کلرید سدیم : بیشترین مقدار سود پرک تولیدی، از طریق فرایند الکترولیز محلول های کلراید سدیم در یکی از انواع ظروف الکترولیتی بدست می آید. در فرایند پیل جیوه از جریانی از جیوه به عنوان کاتد استفاده می شود و ملغمه سدیم حاصل با آب ترکیب می شود و تولید هسدروکسید سدیم می کند و در فرآیند پیل دیافراگم، الکترولیت از آند به کاتد حرکت می کند و دیافراگم، فرآورده های آند و کاتد را از هم جدا می سازد. در هر دو فرایند، علاوه بر سود پرک، گاز کلر و نیز گاز هیدروژن تولید می شود.
 2. فرایند سودا-آهک : فرایندی دیگر برای تولید سودپرک فرایند سودا-آهک می باشد که در آن هیدروکسید کلسیم، در واکنش با کربنات سدیم به سودپرک تبدیل می شود.

 

 1. naoh

کاربرد سودپرک :

کاربرد سودپرک

موارد استفاده سود بسیار گسترده می باشد که عمدتا جهت چربی گیری یا خنثی سازی و تنظیم ph بکار میرود. سودپرک در صنعت کاربرد بسیار زیادی دارد :

 1. به عنوان ماده پایه در تولید مواد شیمیایی.
 2. تولید کارتن و کاغذ.
 3. تولید ابریشم مصنوعی.
 4. در تولید رنگ و صنایع رنگرزی.
 5. صنایع نفت و گاز و پتروشیمی.
 6. صنعت سرامیک سازی.
 7. صنعت لبنیات.
 8. قابل استفاده در پنبه سازی.
 9. بازیافت پلاستیک.
 10. لکه بری سبزیجات.
 11. صنایع نساجی.
 12. صنایع کنسروسازی، صنایع غذایی و شیر.
 13. صنایع داروسازی و الکل سازی.
 14. صنایع آرایشی و بهداشتی.
 15. نوشابه سازی.
 16. صنایع قند و شکر.
 17. صنایع چرم و نساجی.
 18. صنایع فلزی.
 19. صنایع نظامی.
 20. خنثی سازی اسید و باطری سازی.
 21. تولید چربی گیرها.
 22. جهت تلخی زدایی از زیتون.
 23. استفاده از سود پرک در تعیین غلظت اسیدهای مجهول در تیتراسیون اسید-باز.
 24. سود پرک در ساخت رزین های اپوکسی.
 25. سود پرک در تولید دارو های ضد انعقاد.
 26. سود پرک در تولید سلول های سوختنی.
 27. در صنعت آب و فاضلاب برای کاهش اسیدیته آب.

نگاهی به کاربردهای سودپرک

در جدول زیر می توانید برخی کاربردهای این ماده را مشاهده کنید.

 

 

 

 

 

 

 

کاربردهای سود پرک

 

 

کاربرد صنعتی

استفاده به منظور از بین بردن چربی های دستگاه های صنعتی

پاک کننده قوی در کارواش ها

از بین بردن رنگ کاغذ در فرآیند تولید این کالا

استفاده به منظور تصفیه آب و خنثی سازی اسیدهای موجود در آن

استفاده در انواع صنایع به عنوان سوخت

از بین بردن چربی و مو در صنعت چرم سازی

 

کاربرد در صنایع غذایی

استفاده به منظور تلخی زدایی زیتون

بهره گیری به منظور پوست کندن میوه هایی نظیر گوجه و ...

استفاده در تولید شکلات و قهوه و ...

بهره گیری به منظور ایجاد قوام و انسجام در بستنی

کاربرد خانگی سود پرک

بهره گیری به عنوان نوعی پاک کننده و گندزدا

 

سود پرک بسیار پرکاربرد در صنایع می باشد. در واقع سود پرک بازی قوی می باشد. سود پرک در صنعت کاغذ سازی بسیار پرکاربرد است که معمولا 25 درصد سود پرک تولیدی در این صنعت مورد استفاده قرار می گیرد. همچنین سود پرک در تولید نمک های سدیم و مواد شوینده، تنظیم ph و سنتز آلی استفاده می شود. سود پرک از قرن ها پیش بسیار مورد استفاده بوده است. مصریان باستان از سود پرک در غلظت های پایین به همراه خاکستر گیاهی برای تهیه آب قلیایی استفاده می کردند.

در صنعت نفت و گاز از سود پرک برای از بین بردن ترکیبات اسیدی از گازهای سوختی پیش از ورود به محیط استفاده می شود. برای مثال با سوزانده شدن سوخت های فسیلی گازهایی تولید می شود که مقدار قابل توجهی اکسید گوگرد دارد. با شستن گازهای سوختی با استفاده از محلول سود پرک میتوان اکسید های گوگرد را حذف کرد.

سودپرک در حالت مایع نیز بسیار پرکاربرد است. به این محصول که به سودمایع معروف است برای تمیزکاری محیط ها و سیستم های کروماتوگرافی استفاده می شود. پاکسازی این محیط با استفاده از سود مایع دارای هزینه اندک، بازدهی مناسب و سهولت در تشخیص و شناسایی مقادیر به جا مانده آن می باشد.

از سود پرک در مصارف خانگی نیز پرکاربرد است و در محلول های لوله بازکن و محلول های سفید کننده استفاده می شود.

در صنایع چرم سازی جهت پاک سازی مو و چربی روی پوست مورد استفاده قرار میگیرد.

در صنایع مربوط به تسویه آب جهت جداسازی فلزات سنگین و همچنین تنظیم خاصیت اسیدی آب مورد استفاده قرار میگیرد.

سود پرک در صنایع نساجی، نفت و گاز و پتروشیمی و موادآرایشی کاربرد دارد که عموما برای تنظیم ph مورد استفاده قرار میگیرد.  

سود پرک برای چربی زدایی کف و سطح

جهت از بین بردن چربی داخل سینک ظرفشویی و یا باز کردن فاضلاب های صنعتی و ساختمان مناسب می باشد به این صورت که مقداری از سود را ریخته سپس با آب گرم مخلوط تا چربی حاصل کامل از بین برود .ضمن اینکه به این نکته باید توجه داشت که هنگام مصرف حتما از دستکش استفاده شود.

جهت چربی گیری کف پارکینک ، سالن های تعمیرات خودرو آشپزخانه و رستوران ها بسیار مناسب می باشد بصورتی که پس از ترکیب با ب کف سالن را شستشو داده و سپس با واترجت آبکشی میکنیم.

سود پرک برای تمیز کردن سطوح

سود پرک برای تمیز کردن فیلتر هود

جهت تمیز کردن و از بین بردن چربی فیلتر هود از جنس استیل مناسب می باشد فیلتر را باز کرده در ظرف فلزی انداخته و ترکیب سود و آب گرم اضافه کرده و بعد از 5 دقیقه شستشو دهید – استفاده از دستکش حین استفاده الزامی می باشد.

سود پرک برای ازبین بردن تلخی زیتون

یکی از کاربردهای سود جهت از بین بردن تلخی زیتون و جداسازی روغن مورد استفاده قرار میگیرد.

سود پرک و تلخی گیری زیتون

کاربرد سودپرک در صنعت مواد غذایی

در صنعت مواد غذایی در صنایع لبنیات ، آب میوه و نوشابه، روغن و کارخانه روغن اشاره کرد همچنین در صنعت کاغذ سازی جهت جداسازی الیاف و تنظیم ph و سفید کردن کاغذهای بازیافتی بسیار موثر می باشد ضمن اینکه در پروسه خمیر کردن کاغذ نقش اساسی دارد.

نگهداری سود پرک :

سود پرک ماده ای است که در آب محلول می گردد در صورت تماس با هوا با رطوبت هوا و دی اکسید کربن ترکیب می شود و با اسیدها واکنش میدهد و در اثر ترکیب شدن با آب و اسید گرمای زیادی آزاد می کند.

بسته بندی سود پرک :

سود پرک دیجی شیمی در کیسه های دو جداره پلی اتیلن و پروپیلن با دوخت مناسب بسته بندی می شود و در کیسه های 25 کیلوگرمی و پک های 1 کیلوگرمی عرضه می گردد و طبق درخواست مشتری می تواند به صورت پالت بندی و شیرینگ شده تحویل مشتری گردد.

بسته بندی سود پرک

 

خرده فروشی سود پرک

با توجه به کاربردهای گسترده ای که این ماده در صنعت دارد، فروش آن نیز رایج بوده و در مراکز عرضه کننده مواد شیمیایی، شاهد ارائه آن می باشیم. خرده فروشی سود پرک و نیز فروش عمده آن در سایت دیجی شیمی نیز در حال انجام می باشد. این مرکز با دارا بودن بهترین و با کیفیت ترین سود پرک با خلوص بالا، می تواند به طور کامل رضایت شما مصرف کنندگان عزیز را جلب کند. خرده فروشی سود پرک در دیجی شیمی امکان تهیه این محصول در هر مقیاسی که مد نظر شما باشد را فراهم آورده است و از سویی قیمت مناسب این محصول در فروشگاه مواد شیمیایی دیجی شیمی، از دیگر نقاط قوت آن به شمار می رود. باید اشاره کرد که دیجی شیمی محصول را در کوتاه ترین زمان ممکن به شما تحویل می دهد و به لطف نیروهای مجرب و آموزش دیده این مرکز، نگرانی بابت حمل و نقل و انبارش محصول نخواهید داشت.

قیمت سود پرک

اگر به دنبال خرید سود پرک هستید، قطعا قیمت آن یکی از مهم ترین فاکتورها برایتان خواهد بود. این ماده به علت پرکاربرد بودن، طرفداران زیادی دارد و به دنبال آن مراکز عرضه مواد شیمیایی اقدام به فروش آن در سطح گسترده می کنند. در این بین مرکز فروش مواد شیمیایی دیجی شیمی، با عرضه بهترین و مرغوب ترین سود پرک، توانسته رضایت مشتریان خود را به دست آورد. اما علت این رضایت، تنها کیفیت عالی این محصول نیست. دیجی شیمی با فروش سود پرک به شکل بی واسطه، توانسته در قیمت آن تغییراتی ایجاد کند و به نفع مصرف کننده نهایی آن را عرضه نماید. قیمت سود پرک در سایت دیجی شیمی رقابتی و اقتصادی بوده و می توانید این محصول را در عالی ترین سطح کیفی با بهترین قیمت خریداری نمایید. دیجی شیمی محصول خریداری شده شما را در کوتاه ترین زمان ممکن با رعایت کلیه موارد ایمنی و حمل و نقل، در محل به شما تحویل خواهد داد. برای اطلاع از قیمت سود پرک می توانید با کارشناسان بازرگانی این مرکز تماس حاصل کرده و یا از طریق سایت و به صورت آنلاین اقدام نمایید.

قیمت و خرید سود پرک

فروش سود پرک :

تولید و فروش سود پرک 98% صنعتی در بسته بندی های متنوع و با کیفیت عالی و ارزان ترین قیمت با امکان حمل و ارسال به کلیه شهر های کشور در اسرع وقت.

جهت خرید سود پرک و تماس با کارشناسان دیجی شیمی به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.

جهت دانلود کاتالوگ سود پرک روی لینک زیر کلیک نمایید.

کاتالوک اسید سولفوریک

 

 

مزایا

مثبت دارای بسته بندی 1 کیلوگرمی
مثبت کیسه های 25 کیلوگرمی
مثبت امکان ارسال بصورت پالت های 1000کیلوگرمی
مثبت کیفیت بالای سود پرک

مشخصات فنی

مشخصات کلی
نام محصول
سود پرک.
فرمول شیمیایی
NaOH.
درصد خلوص
98-99درصد
گرید
صنعتی و آزمایشگاهی.
مشخصات فیزیکی
شماره شناسایی ترکیبات شیمیایی
1310-73-2
شماره استاندارد بین المللی
SHS500
p to m
1.63486
HR
3
جرم حجمی
mg/m3
وابستگی غلظت
Y
فشار بخار
1 - 739
چگالی نسبی
2.13
جرم مولی
40
دمای ذوب
318.3
دمای جوش
1390
نوع بسته بندی
کیسه 25 کیلوگرمی
yes
پک های 1 کیلوگرمی
yes

آنالیز محصول

Test result

Test description

item

98.0  %

Sodium hydroxid(NaoH)

1

0.85  %

Sodium carbonate (na2co2)

2

30.0  ppm

Chlorides(Nacl)

3

5.0  ppm

Oksid ahan (Fe2O3)

4

5.0  ppm

Silicates(SiO2)

5

2.0  ppm

Alominium(Al2o3)

6

<0.5 ppm

Oxide kalsiom(cao)

7

---------

Jive (Hg)

8

9.0  ppm

Solfat sodium (Na2SO4)

9

60.0  ppm

Color sodium (Naclo3)

10

ایمنی محصول

ایمنی سود پرک :

ایمنی

خطرات :

 • حریق : سود پرک نمیسوزد.
 • تماس تنفسی : استنشاق این ماده ممکن است سبب تحریک شدید دستگاه تنفسی و حتی ورم ریه و ایجاد زخم در این ناحیه و دشواری تنفس شود.
 • تماس پوستی : این ماده شدیدا خورنده است و می تواند سبب سوختگی شدید و عمیق و زخم های ماندگار در پوست شود. این ماده می تواند تا لایه های عمقی پوست نفوذ کند و سبب آسیب آن شود. میزان و شدت صدمات آن بستگی به غلظت و مدت زمان تماس دارد.
 • تماس چشمی : این ماده بسیار خورنده است. سبب تحریکات شدید چشمی ، زخم با تاول ، متلاشی شدن چشم ، زخم های شدید می شود و تاثیراتی که بر روی دید چشم دارد شبیه آب سیاه و آب مروارید است. در موارد شدید سبب تخریب بافت چشم و نا بینایی دائمی میشود.
 • بلع و گوارش : خوردن سود پرک سبب آسیب شدید و دائمی به دستگاه هاضمه و گوارش می گردد و دستگاه هاضمه را نیز سوراخ می کند. خوردن این ماده ، سوختگی های شدید بافت دستگاه گوارشی ، دردهای شدید ، سوختن دهان ، گلو ، استفراغ ، تهوع و اسهال را به همراه دارد. اثرات مزمن آن ممکن است 12-48 سال بعد از وقوع حادثه ظاهر گردد. در حیوانات و انسان موارد مرگ گزارش شده است.

پیشگیری : 

 • تماس شغلی : دستکش ، لباس و کفش مقاوم در برابر مواد شیمیایی . دوش و چشم شور ایمنی در محیط های کار با این ماده الزامی است.
 • تماس تنفسی : از ماسک های مناسب استفاده شود.
 • تماس پوستی : جهت جلوگیری از تماس با سود سوزآور از دستکش، لباس و کفش مقاوم در برابر مواد شیمیایی استفاده شود.
 • تماس چشمی : از عینک های مخصوص مواد شیمیایی و محافظ صورت استفاده شود.

کمک های اولیه :

 • تماس تنفسی : منبع مولد آلودگی را برطرف کرده و فرد را به هوای آزاد ببرید. اگر تنفس فرد دچار اشکال شده بود به وی ماسک اکسیژن وصل کنید. سریعا به پزشک مراجعه شود.
 • تماس پوستی : در حالیکه لباس و کفش آلوده را از بدن خارج می کنید سریعا موضع آلوده را با آب ولرم به مدت 60 دقیقه شستشو دهید تا آلودگی برطرف شود. سریعا به پزشک مراجعه فرمایید.
 • تماس چشمی : سریعا چشم ها را با آب ولرم به مدت 60 دقیقه شستشو دهید تا آلودگی برطرف شود. پلک ها در مدت زمان شستشو باز نگه داشته شود و از مالیدن چشم اجتناب شود. محلول اسید استیک دو درصد توصیه شده است ولی تاثیر شستن با آب فراوان بیشتر می باشد. سریعا به پزشک مراجعه شود.
 • بلع و گوارش : هرگز به فردی که بیهوش است چیزی نخورانید. در صورت هوشیاری فرد دهان وی را با آب تمیز شستشو داده و فرد را وادار به استفراغ نکنید. به فرد هوشیار 240 تا 300 میلی متر آب بخورانید. در صورت امکان، پس از خوردن آب به فرد شیر دهید. اگر استفراغ به صورت طبیعی اتفاق افتاد دوباره به فرد آب بخورانید. سریعا به پزشک مراجعه کنید.

ارسال نظر

نظری :
13 0
سلام من یک کیسه 25 کیلویی سود پرک میخواستم لطفا قیمت میدید سپاس
مدیریت :
11 2
باسلام طفا به لینک زیر مراجعه کنید و قیمت محصول سود پرک ذکر شده است. https://digishimi.com/index.aspx?Product=%D8%B3%D9%88%D8%AF-%D9%BE%D8%B1%DA%A9
:
10 2
آیا سود پرک همان سود مایع می باشد.
مدیریت :
9 1
سلام سود مایع در واقع همان سود پرک مایع می باشد.
رضا :
10 0
سلام میخاستم صابون درست کنم باید سود پرک صنعتی سفارش بدم یا آزمایشگاهی؟ فک کنم باید جامد بگیرم تا به کار صابون سازیم بیاد؟ یا مایع ممنون ازسایت خوبتون دوتا سوالم جواب بدین ممنون میشم
مدیریت :
11 0
سلام و درود برای ساخت صابون باید سود پرک صنعتی استفاده نمایید که به صورت اینترنتی می توانید خریدتان را انجام دهید.
محسن ذوالفقاری :
10 0
سلام وقت بخیر من مواد اولیه برای تولید مایع ظرفشویی مایع دستشویی مایع شیشه شور آب رادیاتور و ضد یخ تولید میکنم و میخام میتونید برام تهیه و ارسال کنید؟!
مدیریت :
11 1
سلام باید بفرمایید چه موادی مد نظرتونه و جهت مشاوره می توانید از همکاران ما تماس بگیرید.
:
10 0
سلام دفتر فروش در تبریز دارید
مدیریت :
10 0
سلام خیر ولی براتون از طریق باربری ارسال می کنیم.
یزدانی :
10 0
می خواستم پک یک کیلویی سود پرک صنعتی سفارش بدم به کجا مراجعه کنم
مدیریت :
10 0
سلام دوست عزیز اگه خرید حضوری دارید می توانید به صورت آنلاین خرید کنید و سپس به آدرس فروشگاه بیاید و جنستون رو تحویل بگیرید.
:
10 0
سلام، برای بازکردن منافذچاه فاضلاب ازکدام سود استفاده کنیم، ممنون اگر آهنگایی کنید.
مدیریت :
10 1
سلام از اسید سولفوریک استفاده کنید.
:
11 1
... ببخشید، راهنمایی.. کنید.
مهاجرانی :
10 0
سلام روز بخیر من دوروز پیش انلاین خرید کردم و تحویل رو به صورت حضوری زدم الان میتونم برم برای گرفتن محصول ؟
مدیریت :
10 0
با سلام اجناس داخل سایت موجود و بروز است
علیرضا عسکری :
10 0
با سلام آیا می‌توان سود پرک را داخل چاه فاضلاب ریخت برا جذب چربی و باز شدن منافذچاه.
مدیریت :
11 0
سلام بله مورد استفاده است
فاطمه صمدی فرد :
10 0
سلام من پک یک کیلکیی سفارش دادم کجا بیام تحویل بگیرم ؟
مدیریت :
10 0
سلام آدرس محل تحویلکالا در پایین سایت قرار گرفته است
پارسا :
9 0
سلام.میخوام ازسود پرک برای ساختن آب ژاول استفاده کنم.از کدوم نوعش باید تهیه کنم.ممنون میشم جوابم رو بدین.
مدیریت :
9 0
سلام باید سود درجه یک 98 درصد استفاده شود
علی :
9 1
سلام من یک کیسه میخوام از کجا بگیرم خیلی زود میخوام
مدیریت :
9 0
سلام از سایت خرید کنید حضوری میتونید تشریف بیارین به ادرس محل تحویل کالا اگر تهران هستین با پیک بروز ارسال میشود
امید :
10 0
سلام بخیر . من دستگاه میسازم میخوام سطح اهن رو با سود بشورم که از چربی و الودگی برطرف شود تا جهت رنگ امیزی اماده شود ممنون نیشم راهنمایی بفرماید
مدیریت :
10 0
سلام کاربر عزیز بله با کارشناسان ما در ارتباط باشید راهنمایی تون میکنند
اصغر :
10 0
سلام ، برای خرید و اطلاع از قیمت سود پرک 25 کیلویی به صورت عمده لطفاً راهنمایی بفرمایید برای تلخی زدایی از زیتون ممنون
مدیریت :
10 0
سلام کاربر عزیز باید از سود پرک 98% استفاده کنید داخل سایت موجود است خرید بفرمایید
علی :
10 0
سلام ، برای چربی زدایی لوله های فاضلاب سود پرک بهتره یا سود مایع؟
مدیریت :
10 0
سلام کاربر عزیز از هردو محصول میتوانید استفاده بفرمایید
منوچهر :
11 0
ممنون بابت آگاهی رساندن دقیق وکامل به خریداران محصولات تان.
میثم :
0 0
سلام و عرض ادب ، از سود پرک برای کف حیاط برای بردن جرم موزاییک سرامیکی هم میشه استفاده کرد ونحوه استفادش چطوریه؟ممنون
مدیریت :
0 0
سلام کاربر عزیز بله استفاده میشود باید با مقداری زیاد اب رقیق کنید تا لعابش از بین نره
فیروزملکی :
0 0
سلام باسودپرک میتوان موتورشوردرست کردممنون؟
مدیریت :
0 0
سلام کاربر عزیز سودپرک برای شستشو استفاده میشود
فيروز :
0 0
احيانا با رعايت نكردن نكات ايميني خطراتي دارد
مدیریت :
0 0
سلام کاربر عزیز بله رعایت فرمایید بهرحال مواد شیمیایی برای انسان خطراتی دارد
شکوهی :
0 0
سلام فروشنده لوازم قنادی هستم نیاز به سوداپرک دربسته بندی ۲۵کیلویی چطورخریدکنم؟
مدیریت :
0 0
باسلام ،داخل سایت موجود است مشاهده و خرید بفرمایید
نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
8 / 10
از 34 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()