سبد خرید 0

اسید آنتیک کاری

9 / 10
از 14 کاربر

Antique Acid

>> >> >>
کد کالا : 091
معرفی به دوستان :

دیجی شیمی هیچ تصرفی در کرایه باربری ندارد.

به دستور اداره مالیات صورت حساب مشتریان عزیز در سامانه مودیان مالیاتی به صورت الکترونیکی ارسال و قابل رویت می باشد.

خرید اسید آنتیک کاری |بهترین کیفیت بازار+ قیمت آنلاین

نام محصول : اسید آنتیک کاری

گرید : صنعتی 

اسامی مترادف : Antique Acid

بررسی تخصصی و اجمالی

اسید آنتیک

یکی از مواد پرکاربرد در بخش صنعت سنگ را می توان اسید آنتیک نام برد. این ماده در این صنعت نقش موثری در بخشیدن جلوه زیبا به سنگ ها و ایجاد نمایی جذاب ایفا می کند. امروزه استفاده از اسید آنتیک در کارخانه هایی که سنگ تولید می کنند، به شدت مرسوم شده است، به نحوی که به منظور ایجاد حالت چرمی و زیبایی بصری از این ماده در سنگ های طبیعی و مصنوعی بهره گرفته می شود.

اسید آنتیک یک ماده شیمیایی با خاصیت اسیدی است که می تواند به زیبایی ظاهری سنگ ها بیفزاید و غالبا از اسید سولفوریک که رقیق شده است برای این منظور استفاده می شود. این ماده یکی از ترکیبات مورد استفاده و پرطرفدار در بین تولید کنندگان سنگ است و می تواند بر روی بازار فروش و جذابیت محصول نهایی تاثیرات چشم گیری بگذارد.

اسید آنتیک کاری

کلمه آنتیک غالبا برای محصولاتی که ظاهری قدیمی و سنتی دارند، به کار برده می شود. اسید آنتیک کاری هم از این قاعده مستثنی نیست و به فرآیندی گفته می شود که طی آن سنگ ها به ظاهری قدیمی و کهنه و در عین حال جذاب تبدیل می شوند.

در واقع باید گفت آنچه اسید آنتیک کاری را تا این حد پر طرفدار کرده است، متقاضیان زیادی هستند که این سبک را می پسندند و خواهان به کار گیری سنگ های آنتیک در نمای ساختمان ها، تزئینات داخلی منزل، محل کار و ... می باشند. در چنین شرایطی تولید کنندگان سنگ به استفاده از اسید آنتیک کاری و تولید سنگ های قدیمی با ظاهری کهنه متمایل شده اند تا این نیاز بازار را تامین سازند.

اسید آنیتک کاری چیست؟

کاربرد اسید آنتیک

همان طور که عنوان شد، کاربرد اسید آنتیک به منظور کهنه و قدیمی سازی ظاهر سنگ های طبیعی و مصنوعی است. از این اسید می توان در انواع سنگ های گرانیتی، آهکی، مرمری و تراوانتن بهره جست و با ایجاد ظاهری چرمی و یا کهنه در آن به خاص بودن سنگ ها افزود.

هم چنین این مساله در سنگ های مصنوعی به شدت موثر و پر کاربرد است. کاربرد اسید آنتیک در سنگ های مصنوعی سبب ایجاد ظاهری طبیعی تر در آنها شده و به زیبایی نما و یا تزئین شما منجر خواهد شد. آنتیک کاری هنری قدیمی است و از زمان های دور برای نگه داری اشیا قدیمی در منازل امری عادی بوده است. کاربرد اسید آنتیک امروزه به منظور ایجاد نما و اشیا لوکس قدیمی در محیط زندگی مان مطرح است تا ضمن ایجاد زیبایی، همواره سنت و جذابیت های باستانی را در محیط زندگی خود ایجاد نماییم.

کاربرد های مختلف اسید آنتیک کاری چیست؟

روش های آنتیک کاری

روش های آنتیک کاری که از آغاز این کار تا به کنون مورد استفاده قرار گرفته اند، متنوع می باشند. برخی از این راه کار ها امروزه منسوخ شده اند و با پیشرفت علم و دانش، روش های نوینی جای آنها را گرفته اند. در این قسمت سعی کرده ایم به اختصار روش های آنتیک کاری مورد استفاده را توضیح دهیم و مزیت های استفاده از هر یک از این شیوه ها را عنوان خواهیم کرد.

روش های آنتیک کاری امروزه در دنیا به علت طرفدارانی که دارد در سطح گسترده در بخش های تولیدی سنگ مورد استفاده قرار می گیرد و کشور ما هم این روال را در پیش گرفته است. روش های آنتیک کاری مرسوم در کشور ما در ادامه توضیح داده شده است.

  • آنتیک کاری مکانیکی

یکی از روش های سنتی برای این منظور، بهره گیری از روش آنتیک کاری مکانیکی است. در این روش، محفظه هایی وجود دارد که سنگ ها داخل آن ریخته شده و گردانده می شود.

در این محفظه گلوله های فلزی وجود دارد که باعث ایجاد ضربه در سطح سنگ شده و با این کار لبه های تیز سنگ گرد شده و تیزی آن گرفته می شود. سنگ هایی که از شیوه آنتیک کاری مکانیکی بیرون می آیند به نحوی تغییر ظاهر می دهند که گویی مدت ها از تولید آنها می گذرد. ایجاد ظاهری کهنه با گوشه های گرد و ساییده شده از مشخصات سنگ هایی است که به شیوه آنتیک کاری مکانیکی، به سنگ های قدیمی تبدیل می شوند.

  • آنتیک کاری شیمیایی

یکی دیگر از روش های تبدیل سنگ های طبیعی و مصنوعی به سنگ های قدیمی و لوکس، استفاده از روش آنتیک کاری شیمیایی است. این روش که آن را با نام اسید آنتیک کاری هم می شناسند، با بهره گیری از قدرت اسید هایی چون سولفوریک اسید این اقدام را انجام می دهد. اسید ها خاصیت خورندگی دارند و در روش آنتیک کاری شیمیایی از همین قابلیت این مواد استفاده می شود.

طی این فرآیند، سطح سنگ ها با اسید شست و شو داده می شود و اسید با نفوذ به سنگ باعث خوردگی و از بین رفتن صافی و براقیت سنگ خواهد شد. در روش آنتیک کاری شیمیایی اسید تا مدتی بر روی سطح بیرونی سنگ باقی می ماند و سبب می شود تا به مرور زمان هم تغییراتی در ظاهر سنگ ایجاد شده و ظاهر کهنه و آنتیکی به آن می بخشد. سامانه فروش آنلاین ما می تواند در این روش به شما کمک کرده و اسید آنتیک کاری با کیفیت بالا و قیمت مناسب را به شما عرضه کند.

  • روش چرمی

یکی دیگر از روش های مرسوم برای آنتیک سازی سنگ ها، استفاده از روش چرمی است. در این روش با استفاده از دستگاه های مخصوصی که به آنها پولیشر می گویند، ظاهری براق و هم چنین دارای پستی و بلندی به سنگ می دهند و خروجی آن حالتی از چرم پیدا می کند.

امروزه شاهد استفاده از روش چرمی در بسیاری از موارد از نمای داخلی و خارجی ساختمان ها تا وسایلی نظیر جلد کتاب، مجسمه و ... هستیم. اگرچه می توان روش چرمی را بر روی همه سنگ ها اعمال کرد، اما بیش از هر نوع دیگر، در سنگ های مرمری و تراورتن شاهد استفاده از این روش و استقبال فراوان مصرف کنندگان بوده ایم.

 

 

روش های آنتیک کاری

آنتیک کاری مکانیکی
آنتیک کاری شیمیایی

آنتیک کاری چرمی

 

فروش اسید آنتیک

باید به اطلاع تان برسانیم که فروش اسید آنتیک به صورت آنلاین در سامانه ما در حال انجام می باشد. شما تولید کنندگان انواع سنگ که تمایل به تهیه این ماده برای زیبا و قدیمی سازی سنگ های خود دارید، می توانید به سایت فروش اسید آنتیک مراجعه کرده و نسبت به تهیه آن اقدام نمایید. این محصول در سایت ما در گرید صنعتی به فروش می رسد و از نظر کیفیت یکی از بهترین محصولات حال حاضر بازار می باشد.

فروش اسید آنتیک در این سامانه به همراه مشاوره رایگان می باشد و شما خریداران عزیز می توانید در زمان خرید با کارشناسان ما صحبت کرده و از آنها مشاوره دریافت نمایید. ضمن اینکه در صورت خرید از این سامانه محصول را در محل خود و از همکاران بخش فروش ما دریافت خواهید نمود.

قیمت اسید آنتیک کاری 

با توجه به کیفیتی که این محصول دارد، قیمت اسید آنتیک بسیار مناسب و به صرفه می باشد. شما محصولی را تهیه می کنید که با کیفیت بسیار بالای خود، سنگ های قدیمی و با ظاهری بسیار زیبا به شما عرضه می کند. از آنجایی که ما رضایت مصرف کنندگان خود را همواره در اولویت قرار می دهیم، قیمت اسید آنتیک را به نحوی تنظیم کرده ایم که تنها با یک بار خرید از ما به مشتری دائمی بدل شوید و با خیال راحت تهیه کلیه محصولات شیمیایی خود را به ما بسپارید.

ما افتخار این را داریم که قیمت اسید آنتیک را به صورت رقابتی ارائه کرده ایم و هدفمان خرسندی مصرف کننده با عرضه محصول با کیفیت و قیمت مناسب می باشد.

اسید آنتیک کاری را در کجا میفروشند؟

نکات ایمنی کار با اسید آنتیک

همان طور که از نام این ماده پیداست، با نوعی اسید طرف هستیم و رعایت کلیه نکات ایمنی برای حفظ سلامت خود از اهمیت ویژه ای برخوردار است. ایمنی اسید آنتیک شامل استفاده از لباس های مخصوص کار در محیط های صنعتی است تا از برخورد این ماده با پوست و بافت بدن جلوگیری به عمل آید. تماس اسید آنتیک با پوست می تواند سبب خوردگی و سوختگی در آن شود. تماس چشمی این ماده هم می تواند آسیب های جدی برای چشم و قرنیه به دنبال دار داشته و منجر به کوری شود.

بلعیدن و خوردن هر نوع ماده ای تحت عنوان اسید آنتیک کاری می تواند سبب آسیب به مجرای گوارشی و ایجاد سوختگی در اندام ها از دهان تا معده شود. هم چنین تنفس بخارات آن هم می تواند به ریه آسیب رسانده و مشکلات تنفسی به همراه داشته باشد.

  • نکات احتیاط در مصرف

برای حفظ سلامت خود در محیط های کار با اسید آنتیک ضروری است نکات و احتیاط در مصرف را رعایت کرده و ایمنی خود و دیگران را به خطر نیندازیم. نکات و احتیاط در مصرف این ماده شامل استفاده از ماسک های مخصوص برای جلوگیری از آسیب به بافت ریه می باشد. هم چنین استفاده از لباس های مخصوص کار در آزمایشگاه و محیط های صنعتی از دیگر الزامات خواهد بود.

استفاده از عینک های مخصوص برای حفظ سلامت چشم به عنوان حساس ترین عضو بدن ما از دیگر نکات و احتیاط در مصرف می باشد. در صورتی که پوست و چشم ها با این ماده تماس پیدا کرد، ابتدا برای مدت 15 دقیقه آن را با آب تمیز شست و شو داده و بلافاصله خود را به پزشک برسانید. در صورت بلعیدن این ماده هم بیمار فورا به مراکز درمانی ارجاع داده شود.

 

مزایا

مثبت بالاترین خلوص
مثبت کیفیت عالی

معایب

مشخصات فنی

مقالات مرتبط

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
آخرین بازدیدهای شما
نمایش همه
علاقه مندی ها ()