021-88308030
09128704691
0
مواد تولیدی >>
کد کالا : 0124

مایع شیرآلات

9 / 10
از 18 کاربر

Faucet-fluid

قیمت : 1,000 (تومان)
بسته بندی :
مبلغ قابل پرداخت : 1,000   (تومان)
˄˅

دیجی شیمی هیچ تصرفی در کرایه باربری ندارد.

به دستور اداره مالیات صورت حساب مشتریان عزیز در سامانه مودیان مالیاتی به صورت الکترونیکی ارسال و قابل رویت می باشد.

شستشو دهنده و جلادهنده شیرآلات - از بین برنده رسوب و لک آب روی شیرآلات

بررسی تخصصی و اجمالی

مایع شیرآلات

خرید مایع شیرآلات روشی برای رهایی از هرگونه لکه، علائم زنگ‌زدگی و خوردگی روی انواع سطوح استیل، آلومینیوم و برنج است. معمولاً یکی از بزرگ‌ترین مشکلاتی که افراد در هنگام استفاده از انواع شیرآلات با آن مواجه هستند، لکه پذیری و همین‌طور باقی‌ماندن لکه حتی پس از شستشوی مداوم با مواد شوینده و شیمیایی است. در صورتی ‌که ترکیباتی در بازار عرضه می‌شوند که می‌توانند این مشکل را در کم‌ترین زمان ممکن حل کنند اما اغلب مردم از وجود آن‌ها بی‌اطلاع هستند و علم شیمی این مشکل را در مدت‌زمان کوتاهی حل می‌کند.

راهنمای خرید مایع شیرآلات

اسید بوریک و بوراکس از جمله محبوب‌ترین گزینه‌های موجود در بازار تحت عنوان مایع شیرآلات هستند. از این دو عنصر شیمی برای پاک‌کردن انواع شیرآلات، ازبین‌بردن لکه و جرم و همین‌طور رسوبات استفاده می‌شود. محصولی که هم اکنون به شما معرفی می‌کنیم با ترکیبات منحصربه‌فرد در دنیا به‌عنوان پاک‌کننده شماره یک انواع آلیاژهای فلز شناخته می‌شود و ارزش بسیار بالایی نیز دارد.  

مایع تمیزکننده شیرآلات چیست؟

احتمالاً شما هم بابت تمیزکردن شیرآلات خانه، محل کار، رستوران، مرکز خدماتی یا هر مجموعه دیگر، هزینه‌های سنگینی را پرداخت می‌کنید که از انواع جرم‌گیر گرفته تا پاک‌کننده‌هایی که با قیمت گزاف در بازار عرضه می‌شوند اما در نهایت دو نتیجه کلی دریافت می‌کنید. یا عملیات پاک‌کردن شیرآلات به‌خوبی انجام نمی‌شود یا پس از مدتی، دوباره لکه در عرض چند روز به محیط و شیرآلات بازمی‌گردد. انتظار می‌رود که مایع تمیزکننده شیرآلات یک سری ویژگی‌ها داشته باشد. ما این موارد را مرور خواهیم کرد و در صدر تمامی گزینه‌ها، به همین منوال باید گفت که اصلی‌ترین خصیصه آن، ویژگی تمیزکنندگی در کم‌ترین زمان ممکن خواهد بود. انتظار می‌رود که در بحث بررسی برای خرید مایع شیرآلات، به این فاکتورها توجه کنید:

  • محصول دارای خاصت تمیزکنندگی بالا باشد.
  • آلودگی‌ها و رشد میکروب‌ها و تجمعات را زودتر از بین ببرد.
  • سطح مقاومت لوله‌ها و مسیرهای شیرآلات را در مقابل اکسید و خوردگی بهبود بخشد.
  • از ورود باکتری‌های مهاجم به سطح لوله‌ها و شیرآلات با هر متریالی جلوگیری کند.
  • روی انواع ترکیبات آلیاژی فلزی، استیل، برنج، آلومینیوم و... بهترین نتیجه را داشته باشد.

خرید مایع تمیزکننده اسید بوریک

مایع تمیزکننده شیرآلات اسید بوریک نیز یکی دیگر از گزینه‌های محبوب و پرفروش عرضه شده در بازار است که در بسیاری از مواد شوینده نیز مورداستفاده قرار می‌گیرد. حتی آنزیم‌های موجود در این ترکیب آن‌قدر استاندارد و ایده‌آل است که در تمیزکننده لباس کودک نیز مورد بهره‌برداری توسط شرکت‌های بزرگ قرار گرفته و از نظر خاصیت تمیزکنندگی، سازگاری حداکثری با انواع شیرآلات حمام و آشپزخانه را دارد. می‌توانید به‌راحتی برای تمیزکردن انواع شیرآلات از آن استفاده کنید.

خرید مایع تمیزکننده بوراکس

در زمینه‌های موضوعی خرید مایع تمیزکننده شیرآلات به بوراکس اشاره داشتیم که یکی از بهترین گزینه‌های عرضه شده در بازار است. می‌تواند به‌راحتی ترکیباتی از مواد باکتریایی و انواع لکه‌ها و کپک‌ها را در کم‌ترین زمان ممکن پاک کند. به جهت ازبین‌برنده بوی بد محیط و بخصوص یخچال، تمیزکننده شیر ظرفشویی، سرویس بهداشتی، پاک‌کننده انواع لکه‌های روی موکت و فرش و سفیدکننده لباس استفاده می‌شود. همین‌طور یکی از گزینه‌های عالی برای دفع تجمعات انواع موریانه، مورچه و دفع موش و حشرات مزاحم است. با خرید مایع تمیزکننده شیرآلات بوراکس، شما می‌توانید از تمام خصیصه‌های این ترکیب شیمیایی استفاده کنید. برای بررسی نتایج، بهتر است که حجم مشخصی از پودر بورات سدیم را در سرویس بهداشتی بریزید و یک شب به آن اجازه دهید که تغییرات شیمیایی را حاصل کند. در نهایت با نتیجه فوق‌العاده‌ای مواجه می‌شوید. قیمت بوراکس نیز نسبت به بسیاری از مواد شیمیایی و شوینده مناسب‌تر است.  

مزایای مایع پاک‌کننده شیرآلات

یک مایع تمیزکننده استاندارد همیشه باید علاوه بر ویژگی‌های پاک‌کننده از بروز هرگونه آسیب به زیست‌بوم انسان جلوگیری کند. انتظار می‌رود که این محصول در تمامی شرایط آب‌وهوایی، مرطوب، گرم و خشک و زمستانی قابل‌استفاده باشد. شیرآلاتی که حساسیت بالایی در مقابل مواد شوینده چند ترکیبی دارند عملاً پروسه نظافت سختی خواهند داشت. در نتیجه این موضوع،  انتظار می‌رود که شما بتوانید یک مایع تمیزکننده با خاصیت جرم‌گیری بالا و همین‌طور عدم آسیب به ترکیبات و آلیاژهای استیل استفاده کنید. مایع شیرآلات موجود در فروشگاه دیجی شیمی:

  1. سبب تمیزشدن انواع شیرآلات در کم‌ترین زمان ممکن می‌شود.
  2. روی برنج، استیل، گالوانیزه، فوم، فولاد، آلومینیوم و ترکیبات رنگی این فلزات هیچ تأثیر منفی ندارد.
  3. سبب مصون ماندن انواع شیرآلات در مدت‌زمان طولانی می‌شود.
  4. از خوردگی، اکسید و فرسایش جلوگیری می‌کند.
  5. قیمت مایع شیرآلات تمیزکننده به‌مراتب نسبت به نمونه‌های صنعتی موجود در بازار بهتر است.

فروش مایع شیرآلات درجه یک

شما می‌توانید در فروشگاه دیجی شیمی، محصولاتی مانند انواع اسید بوریک و بوراکس پاک‌کننده را در حجم مناسب و تعداد مدنظر با مناسب‌ترین قیمت تهیه کنید. در بحث خرید مایع شیرآلات ارزان، دقت کنید که گاه افت قیمت برخی از فروشندگان بنا به عدم رعایت استانداردهای تولید و همین‌طور تاریخ انقضای کوتاه این محصول خواهد بود. شما می‌توانید به‌جای استفاده از چند مایع تمیزکننده با خرید مایع شیرآلات حمام و آشپزخانه، عملیات جرم‌گیری، سفیدکنندگی و همین‌طور پاک‌کنندگی سطوح مستعد جرم را انجام دهید. مشکلی که می‌تواند حتی برای شیرآلات برنجی و همین‌طور متریال‌های آلیاژی درجه چند بسیار هم جدی باشد. فرمول به‌کاررفته در ترکیبات این مواد صددرصد با محیط‌زیست انسان سازگار بوده و سبب بروز هیچ‌گونه آسیبی نمی‌شود. از طرفی تمامی موادی که در صفحه فروش مایع شیرآلات عرضه می‌شوند، صددرصد استاندارد بوده و تا 90 درصد و با آزمایش‌های انجام شده روی طیف‌های مختلف، موجب ایجاد حساسیت‌های موضعی نمی‌شود.

بهترین مایع شستشو و جرم‌گیر شیرآلات

اگر در بازار به دنبال خرید و انتخاب بهترین مایع تمیزکننده شیرآلات هستید در درجه اول باید بدانید که فاکتور قیمت اهمیت زیادی دارد. قیمت پایین بی‌حکمت نیست در مقابل برخی فروشندگان نیز به دلیل روش تهیه قیمت بالایی را برای محصولات در نظر می‌گیرند. در نتیجه پیشنهاد می‌کنیم که در بحث خرید مایع شیرآلات شیمیایی، حتماً به سراغ فروشندگان اصلی و تولیدکنندگان بروید. ضمن این که انتظار می‌رود که با خرید مایع شیرآلات تمیزکننده، از استفاده هرگونه مواد شوینده شرکتی و شخص ثالث بی‌نیاز شوید و نتیجه پاک‌کنندگی و جرم‌گیری در طولانی‌مدت خود را نشان دهد. همان‌طور که اشاره شد در حال حاضر خرید اسید بوریک تمیزکننده و بوراکس جرم‌گیر بهترین و ایده‌آل‌ترین انتخاب است.  

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
آخرین بازدیدهای شما
نمایش همه
علاقه مندی ها ()