021-88308030
0
مواد تولیدی >>
کد کالا : 0134

پکیج خونه تکونی

Home Cleaning PAck

انواع پکیج :
مبلغ قابل پرداخت : 125,000   (تومان)
˄˅

دیجی شیمی هیچ تصرفی در کرایه باربری ندارد.

به دستور اداره مالیات صورت حساب مشتریان عزیز در سامانه مودیان مالیاتی به صورت الکترونیکی ارسال و قابل رویت می باشد.

پکیج خونه تکونی متشکل از:

  • جرمگیر گالن 1 لیتری 
  • مایع شیرالات گالن 1 لیتری 
  • جوش شیرین پک 1 کیلویی

بررسی تخصصی و اجمالی

مایع شیرآلات

مایع شیر الات محلولی پاک کننده برای تمیز کردن شیر الات در محیط خانه یا محل کار میباشد که این کار را در زمان بسیار کمتری در مقایسه با سایر مواد انجام میدهد همچنین تاثیر بیشتری نیز دارد

نحوه استفاده از مایع شیرآلات:

1 لیتر از محصول را با حداقل 4 لیتر اب ترکیب  کرده و روی  شیر الات اسپری کرده یا روی نقاطی که جرم دارن  ریخته شود بعد از 10 – 15 دقیقه شستشو دهید .حتما در زمان استفاده از محصول از دستکش شود.

رسوب بر و جرم گیر کتری و سماور

جرمگیر کتری محصولی هست که برای از بین بردن رسوبات آهکی که در صورت استفاده مداوم از کتری یا سماور ایجاد میشود استفاده میگردد رسوبات اهکی باعث ایجاد طعمی نا مطلوب و ظاهری بد برای کتری و سماور میشود توصیه ما برای نابودی این رسوبات ایجاد شده استفاده از رسوب بر و جرم گیر کتری و سماور میباشد از این محصول برای کتری – سماور – چای ساز و اتو میتوانین استفاده کنین

نحوه استفاده از رسوب بر کتری

برای هر لیتر آب باید 100 گرم از این محصول استفاده کنین در واقع  برای یک کتری یا سماور 5 لیتری پک نیم کیلویی این محصول کافی است این پودر رو همراه آب داخل سماور بریزید و بجوشانید سپس رسوبات رو خالی کنین.

جوش شیرین صنعتی

جوش شیرینی که در پکیج قرار دارد از نوع صنعتی این محصول هستش و به عنوان پاک کننده لکه های مختلف و برای ضد عفونی کردن انواع سطوح به ویژه استخر ها و همچنین از بین بردن کپک ها و به عنوان یک چربی گیر قوی بدون خورندگی  نیز مورد استفاده قرار میگیرد.

نحوه استفاده از جوش شیرین:

از این ماده باید به تنهایی و بدون ترکیب با سایر مواد شیمیایی استفاده کرد.

آب ژاول:

آب ژاول یا وایتکس یک ماده سفید کننده و ضدعفونی کننده میباشد که کاربردهای مختلفی در مصارف خانگی دارد این ماده تمامی میکروب ها باکتری ها و ویروس ها رو از بین میبرد و برای شستشوی لباس ها سطوح اشپزخانه و حمام استفاده میگردد یکی دیگر از کاربردهای اب ژاول برای گندزدایی و بو زدایی میباشد که میتواند لکه های کپک چای و قهوه خون اب میوه و لکه های گوناگون دیگر رو از بین ببرد از وایتکس برای سفید کردن و تمیز کردن لباس ها و همچنین خود ماشین لباس شویی هم استفاده میکنن میتوانیین این ماده را داخل ماشین لباشس شویی ریخته و اجازه دهید ماشین کار کند تا ضد عفونی شود.

نحوه استفاده ازآب ژاول:

1 لیتر از این ماده رو با 5 لیتر اب ترکیب کرده و مورد استفاده قرار دهید حتما در زمان استفاده از وایتکس از ماسک و دستکش استفاده کنین بخار های این محصول باعث حساسیت چشم وپوست میشود به هیچ عنوان این ماده در محیط های بسته استفاده نشود و با هیچ ماده شیمیایی دیگری به ویژه جوهر نمک ترکیب نگردد.

مایع کارواش

مایع کارواش محلولی پاک کننده و تمییز کننده و همچنین براق کننده بدنه خودروها میباشد این محصول با قدرت شویندگی بالا کف زیاد و ایجاد براقیت میتواند محصول مناسبی  برای شستشوی سطوح اتومبیل قطار ماشین الات و هواپیما باشد.

نحوه استفاده از مایع کارواش:

برای استفاده از این محصول باید هر یک لیتر از محصول رو با 10 لیتر اب ترکیب کرد.

جرمگیر

جرمگیر محصول تولیدی دیجی شیمی میباشد صورت تخصصی برای نظافت کف زمین استفاده می‌شود. استفاده از ماده شوینده کف یا محلول شوینده جرمگیر باعث افزایش کیفیت نظافت می‌شود.

روش استفاده از جرمگیر

برای استفاده از این محصول احتیاج به ترکیب با آب نیست.  این محصول برای فلز الومینیوم و استیل استفاده نمیشود بعد از استفاده از این محصول محل اغشته به ان را با فرچه و اب شستشو دهید  در هنگام استفاده بهتر است از ماسک و دستکش استفاده شود . تحت هیچ سایر مواد شیمیایی ترکیب نگردد.

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
10 / 10
از 13 کاربر
آخرین بازدیدهای شما
نمایش همه
علاقه مندی ها ()