سبد خرید 0
بر اساس جستجو پیشرفته
نام محصول
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
بر اساس رنگ

مواد شیمیایی

10 / 10
از 1 کاربر
>> >>

خرید مواد شیمیایی ⭐ فروش مواد شیمیایی [قیمت بازار]

جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

خرید مواد شیمیایی ⭐ فروش مواد شیمیایی [قیمت بازار]

مواد شیمیایی در دیجی شیمی به چهار بخش فروش مواد شیمیایی صنعتی و آزمایشگاهی، وسایل آزمایشگاهی، تجهیزات ایمنی می باشد.

کلیه مواد شیمیایی دیجی شیمی در مقادیر متفاوت بنا به درخواست مشتری به فروش می رسد. دیجی شیمی طیف وسیعی از مواد شیمیایی را در برندهای معتبر با درجه خلوص مختلف گردآوری کرده و عرضه می نماید.

مواد شیمیایی

خرید مواد شیمیایی اینترنتی

خرید مواد شیمیایی در فروشگاه اینترنتی دیجی شیمی  به صورت اینترنتی انجام می گیرد. همچنین در سایت امکان واریز بابت هزینه حمل نیز فراهم می باشد و نکته مثبت این است که فاکتور رسمی در اختیار مشتری قرار می گیرد.

جهت خرید محصول مورد نظر خود به صفحه محصول مراجعه فرمایید با انتخاب تعداد و بسته بندی و محل ارسال محصول و ارسال هزینه به خرید آن بپردازید. جهت مشاوره با کارشناسان ما می توانید با شرکت تماس حاصل فرمایید.

طبقه بندی مواد شیمیایی

مواد شیمیایی به طور عمده به دو گروه مواد معدنی و مواد آلی تقسیم بندی می شوند.

مواد شیمیایی

مواد شیمیایی آلی

در قدیم ، ماده آلی به ماده ای اطلاق می گردید که بوسیله بدن موجودات زنده ساخته می شد. تا اینکه در سال 1828 وهلر دانشمند آلمانی، برای اولین بار جسمی به نام اوره به فرمول CO(NH2)2 را در آزمایشگاه از یک ترکیب معدنی به نام ایزوسیانات تهیه نمود و از آن پس معلوم شد که می توان مواد آلی را نیز در آزمایشگاه ساخت. امروزه بیش از یک میلیون نوع ماده آلی شناخته شده است که بسیاری از آنها را در آزمایشگاه ها تهیه می کنند.

مواد شیمیایی معدنی

اگر شیمی آلی به عنوان شیمی ترکیبات کربن، عمدتا آنهایی که شامل هیدروژن یا هالوژن ها به علاوه عناصر دیگر هستند، تعریف شود، شیمی معدنی را می توان به طور کلی به عنوان شیمی عناصر دیگر در نظر گرفت که شامل همه عناصر باقیمانده در جدول تناوبی و همینطور کربن، که نقش عمده ای در بیشتر ترکیبات معدنی دارد، می گردد.

مواد شیمیایی چیست ؟

مواد شیمیایی، موادی با ترکیبات و ویژگی های معین و ثابت هستند. اجزای تشکیل دهنده مواد شیمیایی را نمی توان از روش های جدا سازی فیزیکی و بدون تجزیه عناصر و تعیین ترکیب درصد آنها شناسایی کرد. مواد شیمیایی به صورت ترکیبات شیمیایی، عناصر شیمیایی، یون ها و یا آلیاژ می باشند. عناصر شیمیایی می توانند در هنگام واکنش شیمیایی با یکدیگر ترکیب شده و تعداد نامحدودی ماده تولید کنند. دو اتم هیدروژن و یک اتم اکسیژن حیاتی ترین ماده حیات، آب را می سازند. ماده در واقع چیزی است که جرم دارد و فضا اشغال می کند. مانند اشخاص که با ویژگی های مانند قد، وزن، پوست، فرم بدن توصیف می شوند. ماده نیز با خواص فیزیکی و شیمیایی مشخص می شود.خواص شیمیایی ماده در واقع ویژگی هایی است که از طریق آنها ماده تغییر می کند ولی تغییرات فیزیکی فقط حالت فیزیکی ماده تغییر می کنند نه ساختار ذره های تشکیل دهنده آن. در تغییرات شیمیایی اتصال اتم ها به همدیگر و آرایش الکترونی آنها در واکنش دهنده ها تغییر می یابد. در یک واکنش شیمیایی اتم ها بوجود نمی آیند و از بین نمی روند، تنها ترکیب تجزیه یا نوآوری صورت می پذیرد. خواص شیمیایی ماده قابل مشاهده نمی باشند اما می توان آنها را از طریق حواس پنجگانه شناخت. در مقایسه با خواص فیزیکی ماده قابل مشاهده می باشند. یک تغییر شیمیایی ممکن است با آزاد شدن انرژی به صورت گرما، نور یا صوت همراه باشد و تولید گاز، تشکیل رسوب یا تغییر رنگ را در پی داشته باشند.

مواد شیمیایی

عرضه کننده و فروشنده مواد شیمیایی

دیجی شیمی فروشنده و تامین کننده مواد اولیه شیمیایی در گروه های مختلف به شرح ذیل می باشد :

  1. مواد شیمیایی پودری شامل انواع کربنات ، سولفات، کلرید، نیترات، اکسید، مشتقات سدیم و پتاسیم و غیره
  2. انواع اسید
  3. انواع شوینده و رسوب زدا و چربی گیر
  4. مواد آبکاری و پرداختکاری
  5. انواع حلال و محلول قلیایی و شیمیایی
  6. مواد آزمایشگاهی
  7. تجهیزات آزمایشگاهی
  8. تجهیزات ایمنی
  9. روغن های شیمیایی

فروش مواد شیمیایی در سراسر ایران

دیجی شیمی امکان ارسال بار به سراسر ایران و استان های کرمان، البرز، خراسان رضوی، آذربایجان شرقی، خوزستان را نیز دارد.

مواد شیمیایی از کجا بخریم ؟

به شما دوستان عزیز پیشنهاد می کنیم با توجه به وضعیت جهانی کرونا خرید خود را آنلاین انجام دهید حتی مواد اولیه مورد نیازتان را در سایت مواد شیمیایی دیجی شیمی به راحتی با چند کلیک خرید نمایید تا از تجربه خریدی آسان لذت ببرید.

خرید مواد شیمیایی صنعتی

مواد شیمیایی صنعتی از جمله مواد شیمیایی هستند که در فرایند تهیه و تولید آنها باید دقت خاصی به خرج داد. این مواد به دلیل حساسیت استفاده در صنایع مختلف باید دارای استاندارد های جهانی باشند تا در حین استفاده دچار مشکل و یا ایجاد خطر نشوند. لذا در هنگام خرید مواد شیمیایی صنعتی باید آنها را از محل مناسب و قابل اعتماد خرید.

فروش مواد شیمیایی صنعتی

دیجی شیمی مرجع اصلی فروش مواد شیمیایی صنعتی در ایران، آماده ارائه مطلوب ترین خدمات خرید و فروش مواد شیمیایی صنعتی با بالاترین استاندارد های جهانی به شما عزیزان میباشد.

لیست کامل PDF خرید و فروش مواد شیمیایی را میتوانید دانلود کنید.

فروشگاه مواد شیمیایی

فروشگاه های مختلفی در سراسر کشور اقدام به خرید، فروش و عرضه مواد شیمیایی میکنند. در فضای مجازی فروشگاه دیجی شیمی معتبرترین و از قدیمی ترین فروشگاه های آنلاین مواد شیمیایی میباشد. میتوانید خریدی لذت بخش را با دیجی شیمی تجربه کنید.

 

خرید مواد شیمیایی آزمایشگاهی

مواد شیمایی آزمایشگاهی از جمله موادی هستند که به دلیل حساسیت استفاده در آزمایشگاه ها باید کیفیت بسیار بالایی داشته باشند. برای خرید مواد شیمیایی آزمایشگاهی میتوانید به فروشگاه دیجی شیمی که بزرگترین عرضه کننده موادشیمایی در ایران است مراجعه کنید و خریدی دلنشین را تجربه کنید.

نمایش همه
علاقه مندی ها ()