سبد خرید 0

مایع تخریب کننده بتن

10 / 10
از 1 کاربر
« بازگشت به لیست مقالات | پنجشنبه 15 مهر 1400 در ساعت 19 : 9 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

مایع تخریب کننده بتن⭐︁تخریب راحت و شگفت انگیز!

استحکام بسیار بالای بتن، اصلی ترین دلیل استفاده از آن در ساخت و ساز می باشد. اما در صورتی که قصد تخریب یک سازه بتنی را داشته باشیم، باید از چه ماده ای استفاده شود که بتوانید این عملیات را به خوبی و بدون وارد شدن آسیب به نیروی کار و محیط زیست به انجام برساند؟ ساده ترین راهکار بهره گیری از مواد منفجره است.

اما این راه حل، مناسب به نظر نمی رسد. علت را باید در خطراتی که برای افراد حاضر در محل و هم چنین محیط زیست دارد، جست و جو کرد. هم چنین باید اشاره کرد که سر و صدای ناشی از انفجار نیز می تواند بسیار آزاردهنده باشد. با پیشرفت دانش و فناوری، راهکارهای نوین تری برای تخریب بتن، سنگ و ساروج وارد میدان عمل شده اند که مشکلات راه هایی چون تخریب را به همراه ندارند. با بهره گیری از شیوه های نوین که یکی از آنها استفاده از مایع تخریب کننده بتن است، می توان ضمن اینکه آسیب کمتری به محیط زیست و جانداران وارد می کنیم، با صرف هزینه پایین تر به هدف خود دسترسی پیدا کنیم.

مایع تخریب کننده بتن

ساده ترین روش تخریب بتن

شاید در نگاه اول ساده ترین روش تخریب بتن، استفاده از مواد منفجره به نظر برسد، اما با معرفی راهکارهای نوین تر، به این نتیجه می رسیم که مصرف مواد منفجره زیاد هم راه ساده ای نیست و مشکلات و پیچیدگی های مخصوص خود را دارد. امروزه مواد تخریب کننده بتن با ماهیت اسیدی قوی وارد بازار شده اند که می توانند به خوبی نسبت به تجزیه و تخریب بتن و سنگ، اقدام نمایند. یکی از نام های آشنا در این زمینه کتراک است.

این ماده اسیدی به شدت قوی است که با نفوذ به ساختار سنگ و ساروج، می تواند عملیات تخریب را بدون کوچکترین سر و صدایی به انجام برساند. شاید بتوان ساده  ترین روش تخریب بتن را نیز همین شیوه عنوان کرد. استفاده از کتراک به عنوان مایع تخریب کننده بتن، ضمن اینکه روشی آسان برای نیروی کار است، خطری هم برای آنها به همراه نخواهد داشت. تنها کافی است با بهره گیری از دستور العمل های استفاده از کتراک و یا اسیدهای ضد بتن، حفره هایی در سنگ یا بتن ایجاد کرده و مواد را داخل این حفره ها بریزید. به این ترتیب بعد از گذشت مدت زمان معین شاهد ترک خوردگی و تخریب کامل سنگ، بتن و ساروج خواهید بود. به همین سادگی!

خمیر تخریب بتن

خمیر تخریب بتن

برای استفاده از مایع تخریب کننده بتن، لازم است تا آن را به شکل خمیری درآورد. خمیر تخریب بتن قدرت خورندگی بالایی دارد و به خوبی در سنگ و ساروج نفوذ می کند و به این شیوه عملیات تخریب را به انجام می رساند. گرین راک یکی دیگر از این مواد است که می تواند به خوبی نسبت به تخریب سخت ترین بتن ها اقدام کند. برای استفاده از گرین راک هم لازم است تا چال هایی با فواصل مشخص در سنگ یا بتن حفر کرده و خمیر تخریب بتن گرین راک را در این سوراخ ها بریزید.

پس از مدت زمان معین، بدون آلودگی صوتی و خطرات جانی برای نیروی کار، شاهد از بین رفتن سنگ و ساروج خواهید بود. از دیگر نقاط قوت گرین راک و یا کتراک باید به قیمت مناسب و اقتصادی آنها اشاره کرد که برای کارفرما به صرفه خواهد بود.

قیمت اسید ضد بتن

قیمت اسید ضد بتن

همان طور که اشاره شد، ترکیباتی که امروزه جای مواد منفجره و راهکارهای پر خطر سنتی را در تخریب سنگ و ساروج گرفته اند، از نظر مالی قیمت های مناسبی را دارا می باشند. برای اطمینان از تخریب اصولی بتن و گرفتن نتیجه مطلوب، لازم است تا تهیه این مواد از مراجع معتبر که کیفیت بالایی در محصولات خود دارند، صورت گیرد.

هم چنین در نظر گرفتن فاکتور قیمت نیز به همان اندازه حائز اهمیت است و باید کیفیت را به قیمت مناسب خریداری کرد. دقت کنید که تهیه کتراک یا گرین راک نامرغوب می تواند سبب هدر رفتن وقت و هزینه شما شده و نتیجه دلخواه را به همراه نداشته باشد. به همین دلیل خرید اسید ضد بتن را تنها از معتبر ترین مراکز بخواهید.

شما می توانید با خرید گرین راک  و کتراک از دیجی شیمی که یکی از معتبر ترین مراکز فروش مواد شیمیایی است، با خیال آسوده عملیات تخریب را به انجام برسانید. تخریب کننده های بتنی که در این مرکز به فروش می رسد، از مرغوب ترین محصولات موجود در بازار بوده که امتحان خود را پس داده اند. هم چنین سرعت عمل آنها در انجام عملیات بالاست و این مساله می تواند کار شما را تسریع کرده و از هر نظر برایتان به صرفه خواهد بود. قیمت اسید ضد بتن در دیجی شیمی، به نسبت دیگر مراکز عرضه کننده این محصول، اقتصادی و مناسب می باشد. اما چرا؟

این مرکز از تولید کنندگان مواد شیمیایی است که با عرضه مستقیم فرآورده های خود، جایی برای مانور واسطه ها نگذاشته است. شما با خرید اسید ضد بتن از دیجی شیمی، در واقع خرید را از تولید کننده به انجام رسانده اید و در نتیجه قیمت نهایی محصول، برایتان به صرفه تر خواهد بود.

قیمت هر کیلو کتراک

قیمت هر کیلو کتراک

اما برای اطلاع از قیمت ها چه باید کرد؟

به منظور رفاه حال مصرف کننده ها، دیجی شیمی سایت فروشگاه مواد شیمیایی خود را راه اندازی کرده و در آنجا کلیه محصولات شیمیایی، از جمله کتراک و گرین راک که از قوی ترین تخریب کننده های بتن هستند را عرضه می کند. شما می توانید با مراجعه به سایت دیجی شیمی، نسبت به تهیه محصول اقدام کرده و سفارش خود را در محل دریافت نمایید. هم چنین می توانید با کارشناسان فروش و بازرگانی این مجموعه تماس حاصل کرده و ضمن دریافت مشاوره محصولی از آنها، با آگاهی بیش تری نسبت به خرید مایع تخریب کننده بتن اقدام کنید. باید اشاره کرد که امکان خرید عمده محصولات شیمیایی این مرکز از جمله گرین راک و کتراک نیز موجود است و از نظر قیمت صرفه اقتصادی برایتان به دنبال خواهد داشت. تنها مراجعه به سایت یا تماس تلفنی با کارشناسان این مرکز کافی است تا ضمن اطلاع از قیمت هر کیلو کتراک، بتوانید آن را سفارش دهید.

 

برای خرید اسید ضد بتن، حلال ساروج، خرید کتراک، خرید گرین راک، بر روی هر کدام کلیک کنید.

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
نمایش همه
علاقه مندی ها ()