سبد خرید 0

مایع تخریب کننده بتن

10 / 10
از 1 کاربر
« بازگشت به لیست مقالات | پنجشنبه 4 آذر 1400 در ساعت 15 : 11 دقیقه | نظرات کاربران ( 4 )

مایع تخریب کننده بتن⭐︁تخریب راحت و شگفت انگیز!

استحکام بسیار بالای بتن، اصلی ترین دلیل استفاده از آن در ساخت و ساز می باشد. اما در صورتی که قصد تخریب یک سازه بتنی را داشته باشیم، باید از چه ماده ای استفاده شود که بتوانید این عملیات را به خوبی و بدون وارد شدن آسیب به نیروی کار و محیط زیست به انجام برساند؟ ساده ترین راهکار بهره گیری از مواد منفجره است.

اما این راه حل، مناسب به نظر نمی رسد. علت را باید در خطراتی که برای افراد حاضر در محل و هم چنین محیط زیست دارد، جست و جو کرد. هم چنین باید اشاره کرد که سر و صدای ناشی از انفجار نیز می تواند بسیار آزاردهنده باشد. با پیشرفت دانش و فناوری، راهکارهای نوین تری برای تخریب بتن، سنگ و ساروج وارد میدان عمل شده اند که مشکلات راه هایی چون تخریب را به همراه ندارند. با بهره گیری از شیوه های نوین که یکی از آنها استفاده از مایع تخریب کننده بتن است، می توان ضمن اینکه آسیب کمتری به محیط زیست و جانداران وارد می کنیم، با صرف هزینه پایین تر به هدف خود دسترسی پیدا کنیم.

مایع تخریب کننده بتن

ساده ترین روش تخریب بتن

شاید در نگاه اول ساده ترین روش تخریب بتن، استفاده از مواد منفجره به نظر برسد، اما با معرفی راهکارهای نوین تر، به این نتیجه می رسیم که مصرف مواد منفجره زیاد هم راه ساده ای نیست و مشکلات و پیچیدگی های مخصوص خود را دارد. امروزه مواد تخریب کننده بتن با ماهیت اسیدی قوی وارد بازار شده اند که می توانند به خوبی نسبت به تجزیه و تخریب بتن و سنگ، اقدام نمایند. یکی از نام های آشنا در این زمینه کتراک است.

این ماده اسیدی به شدت قوی است که با نفوذ به ساختار سنگ و ساروج، می تواند عملیات تخریب را بدون کوچکترین سر و صدایی به انجام برساند. شاید بتوان ساده  ترین روش تخریب بتن را نیز همین شیوه عنوان کرد. استفاده از کتراک به عنوان مایع تخریب کننده بتن، ضمن اینکه روشی آسان برای نیروی کار است، خطری هم برای آنها به همراه نخواهد داشت. تنها کافی است با بهره گیری از دستور العمل های استفاده از کتراک و یا اسیدهای ضد بتن، حفره هایی در سنگ یا بتن ایجاد کرده و مواد را داخل این حفره ها بریزید. به این ترتیب بعد از گذشت مدت زمان معین شاهد ترک خوردگی و تخریب کامل سنگ، بتن و ساروج خواهید بود. به همین سادگی!

خمیر تخریب بتن

خمیر تخریب بتن

برای استفاده از مایع تخریب کننده بتن، لازم است تا آن را به شکل خمیری درآورد. خمیر تخریب بتن قدرت خورندگی بالایی دارد و به خوبی در سنگ و ساروج نفوذ می کند و به این شیوه عملیات تخریب را به انجام می رساند. گرین راک یکی دیگر از این مواد است که می تواند به خوبی نسبت به تخریب سخت ترین بتن ها اقدام کند. برای استفاده از گرین راک هم لازم است تا چال هایی با فواصل مشخص در سنگ یا بتن حفر کرده و خمیر تخریب بتن گرین راک را در این سوراخ ها بریزید.

پس از مدت زمان معین، بدون آلودگی صوتی و خطرات جانی برای نیروی کار، شاهد از بین رفتن سنگ و ساروج خواهید بود. از دیگر نقاط قوت گرین راک و یا کتراک باید به قیمت مناسب و اقتصادی آنها اشاره کرد که برای کارفرما به صرفه خواهد بود.

قیمت اسید ضد بتن

 

تخریب بتن با مواد شیمیایی

پیشرفت های علم شیمی دنیای ساخت و ساز را به جایی رسانده است که بتوان با بهره گیری از دانش به روز، بالاترین و بهترین تخریب بتن را در کوتاه ترین زمان و با صرف حداقل هزینه تجربه کرد. منظور از این پیشرفت، تخریب بتن با مواد شیمیایی است. برخلاف روش های سنتی، این متد، آسیبی را به جانداران، اکوسیستم و نیروی کار وارد نمی کند و با هزینه ای به صرفه، به انتها خواهد رسید. مواد شیمیایی که برای این منظور، مورد بهره برداری قرار می گیرند، می توانند طیف متنوعی از اسیدهای قوی را شامل شوند. هر چه اسید به کار رفته در این ترکیبات قوی تر باشد، قدرت تخریب بالاتر رفته و سرعت عمل بیش تری به کار بخشیده می شود. از سویی توجه به کیفیت مواد شیمیایی هم بسیار حائز اهمیت است و توصیه می شود به منظور تخریب بتن با مواد شیمیایی از معتبرترین مراکز آن را تهیه نمایید. مواد شیمیایی فرآیند کار را تسریع کرده و خطرات ناشی از انفجارهای مهیب را به حداقل می رسانند. از سویی فاقد صداهای بلند و آزار دهنده می باشند و این مساله حسن بزرگی محسوب می شود. مواد شیمیایی که برای این منظور به کار برده می شوند را با نام هایی چون اسید ضد بتن، کتراک و یا گرین راک می شناسند که البته ترکیبات آنها و نسبت اسیدهای به کار رفته در آن متفاوت است. شما می توانید بهترین و مرغوب ترین نوع مواد شیمیایی مخصوص تخریب را از سایت دیجی شیمی و به صورت آنلاین تهیه نمایید. این مرکز را می توان به جرات عرضه کننده بهترین اسیدهای ضد بتن در کشور دانست.

قیمت اسید ضد بتن

همان طور که اشاره شد، ترکیباتی که امروزه جای مواد منفجره و راهکارهای پر خطر سنتی را در تخریب سنگ و ساروج گرفته اند، از نظر مالی قیمت های مناسبی را دارا می باشند. برای اطمینان از تخریب اصولی بتن و گرفتن نتیجه مطلوب، لازم است تا تهیه این مواد از مراجع معتبر که کیفیت بالایی در محصولات خود دارند، صورت گیرد.

هم چنین در نظر گرفتن فاکتور قیمت نیز به همان اندازه حائز اهمیت است و باید کیفیت را به قیمت مناسب خریداری کرد. دقت کنید که تهیه کتراک یا گرین راک نامرغوب می تواند سبب هدر رفتن وقت و هزینه شما شده و نتیجه دلخواه را به همراه نداشته باشد. به همین دلیل خرید اسید ضد بتن را تنها از معتبر ترین مراکز بخواهید.

شما می توانید با خرید گرین راک  و کتراک از دیجی شیمی که یکی از معتبر ترین مراکز فروش مواد شیمیایی است، با خیال آسوده عملیات تخریب را به انجام برسانید. تخریب کننده های بتنی که در این مرکز به فروش می رسد، از مرغوب ترین محصولات موجود در بازار بوده که امتحان خود را پس داده اند. هم چنین سرعت عمل آنها در انجام عملیات بالاست و این مساله می تواند کار شما را تسریع کرده و از هر نظر برایتان به صرفه خواهد بود. قیمت اسید ضد بتن در دیجی شیمی، به نسبت دیگر مراکز عرضه کننده این محصول، اقتصادی و مناسب می باشد. اما چرا؟

این مرکز از تولید کنندگان مواد شیمیایی است که با عرضه مستقیم فرآورده های خود، جایی برای مانور واسطه ها نگذاشته است. شما با خرید اسید ضد بتن از دیجی شیمی، در واقع خرید را از تولید کننده به انجام رسانده اید و در نتیجه قیمت نهایی محصول، برایتان به صرفه تر خواهد بود.

قیمت هر کیلو کتراک

قیمت هر کیلو کتراک

اما برای اطلاع از قیمت ها چه باید کرد؟

به منظور رفاه حال مصرف کننده ها، دیجی شیمی سایت فروشگاه مواد شیمیایی خود را راه اندازی کرده و در آنجا کلیه محصولات شیمیایی، از جمله کتراک و گرین راک که از قوی ترین تخریب کننده های بتن هستند را عرضه می کند. شما می توانید با مراجعه به سایت دیجی شیمی، نسبت به تهیه محصول اقدام کرده و سفارش خود را در محل دریافت نمایید. هم چنین می توانید با کارشناسان فروش و بازرگانی این مجموعه تماس حاصل کرده و ضمن دریافت مشاوره محصولی از آنها، با آگاهی بیش تری نسبت به خرید مایع تخریب کننده بتن اقدام کنید. باید اشاره کرد که امکان خرید عمده محصولات شیمیایی این مرکز از جمله گرین راک و کتراک نیز موجود است و از نظر قیمت صرفه اقتصادی برایتان به دنبال خواهد داشت. تنها مراجعه به سایت یا تماس تلفنی با کارشناسان این مرکز کافی است تا ضمن اطلاع از قیمت هر کیلو کتراک، بتوانید آن را سفارش دهید.

 

برای خرید اسید ضد بتن، حلال ساروج، خرید کتراک، خرید گرین راک، بر روی هر کدام کلیک کنید.

ارسال نظر

نیکپور :
0 0
حلال بتن یا ساروج یا همان کتراک میخوام
مدیریت :
0 0
باسلام میتونید از سایت خریدتونو انجام بدید اگر امکان سوراخ کردن سنگ دارید، کتراک استفاده کنید.
علی کاینی :
0 0
میخواستم ی سازه بتونی که اندازه یک جعبه یا 2برابر جعبه موز میباشد را از بین ببرم و پودر کنن با کتراک
مدیریت :
0 0
سلام کاربر عزیز میتونید از کتراک و اسید ضدبتن استفاده بفرمایید داخل سایت هردو محصول موجود است برای نحوه اجرا و مشاوره با کارشناسان ما در ارتباط باشین
محمد رضا اسکندر ... :
0 0
سلام ب ای تخریب بتن مسلح مانند ستون چه پیشنهادی دارید
مدیریت :
0 0
سلام کاربر عزیز اگر دسترسی دارید بتن و سوراخ کنید میتوانید از کتراک استفاده کنید-روش دیگر اسید ضدبتن است که بتن را سست میکند و باید عمل تخریب را انجام دهید
روحی :
0 0
سلام آیا اسید جهت تخریب دیوار بتنی به ارتفاع ۲ متر و طول ۱۰۰ متر، کارساز می باشد،
مدیریت :
0 0
سلام کاربر عزیز اسید قابلیت تخریب ندارد بافت بتن را سست میکند
نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
تفاوت هیپوکلریت سدیم و کلسیم چیست؟ فروش قرص کلر در تهران ( قرص کلر درجه 1) قرص کلر از کجا تهیه کنیم؟ کاربرد کلر چیست؟ معرفی انواع کاربرد کلر انواع روش تولید هیپوکلریت کلسیم چگونه است؟ قرص کلر کات کبود دار چیست؟ و با قرص کلر معمولی چه فرقی دارد؟ انواع قرص کلر چیست؟ معرفی انواع قرص کلر زاج سفید برای سفت شدن پوست صورت برای ساخت رادیاتورها معمولا از چه چیزی استفاده می شود طریقه استفاده از زاج سفید برای عفونت رحم جداسازی طلا از خاک با جوهر نمک بهترین روش برای از بین بردن رنگ ماشین روش استفاده از زاج سفید برای کیست تخمدان| دیجی شیمی جوهر لیمو در چه غذاهایی استفاده میشود| دیجی شیمی میزان مصرف اسید سولفوریک در هکتار| دیجی شیمی وسایل مورد نیاز برای استخراج طلا از برد| دیجی شیمی ساده ترین روش جداسازی طلا از خاک چیست؟| دیجی شیمی از بین بردن رسوب کتری با جوهر نمک| دیجی شیمی سود استخراج طلا از قطعات الکترونیکی| دیجی شیمی اگر جوهر لیمو مربا زیاد شد چه کنیم؟| دیجی شیمی
نمایش همه
علاقه مندی ها ()