سبد خرید 0

گرین راک

10 / 10
از 15 کاربر

green rock

>> >> >> >>
کد کالا : 0105
تعداد سفارش :
مبلغ قابل پرداخت : 550,000   (تومان)
معرفی به دوستان :

دیجی شیمی هیچ تصرفی در کرایه باربری ندارد.

به دستور اداره مالیات صورت حساب مشتریان عزیز در سامانه مودیان مالیاتی به صورت الکترونیکی ارسال و قابل رویت می باشد.

خرید گرین راک⭐ [بهترین تخریب کننده بتن، سنگ، ساروج]

گرین راک اصل سطل 20 کیلوگرمی

تخریب کننده قدرتمند سنگ و ساروج

بررسی تخصصی و اجمالی

تخریب بتن و ساروج و انواع سنگ های بزرگ و کوچک با گرین راک:

شما میتوانید با محصول گرین راک عمل تخریب (بتن، ساروج، انواع سنگ های بزرگ و کوچک) را به خوبی انجام دهید و با این اسید شگفت انگیز (گرین راک) کار شما راحت تر میشود.

آماده سازی گرین راک :

  ماده شیمیایی گرین راک جهت استفاده برای تخریب سنگ و ساروج باید با آب مخلوط شود. که برای این کار باید به نکاتی توجه کرد :

 1. نحوه طراحی چال ها :

فواصل بین چال ها در صورتی که قطر چال 4 سامتی متر باشد به صورت زیر می باشد :

 • برای سنگ های خیلی سخت بین 10 تا 20 سانتی متر.
 • برای سنگ های متوسط بین 10 تا 30 سانتی متر.
 • برای سنگ های نرم بین 15 تا 40 سانتی متر.

فیلم استفاده از گرین راک

چگونگی استفاده ازگرین راک :

این ماده شیمیایی را معمولا به نسبت 3 به 1 مخلوط می کنند یعنی سه کیلو از گرین راکرا در یک لیتر آب مخلوط کرده و کامل به هم می زنیم تا مانند دوغاب یکدست شود.

جهت استفاده از گرین راک نکاتی را باید رعایت کنیم :

 1. گرین راک را باید به نسبت 3 به ا مخلوط کنیم یعنی 3 کیلو گرین راک در 1 کیلو آب.
 2. گرین راک را باید در ظروف پلاستیکی مخلوط کنیم.
 3. آب مورد نظر باید آب معمولی باشد.
 4. درجه حرارت آب باید بین 15 تا 40 درجه سانتی گراد باشد.

از این طریق دوغابی ایجاد می شود که باید تا 95 درصد ارتفاع چال را با دوغاب پر کنید. سپس سر چال ها را با گوه چوبی ببندید و خوب بکوبید. این کار را برای جلوگیری از بیرون ریختن کتراک به بیرون از چال ها انجام می دهیم و گرنه تاثیری در قدرت گرین راک ندارد. عملکرد شیمیایی گرین راک از لحظه مخلوط کردنش با آب شروع می شود و در هنگام عملیات گوه های چوبی به بیرون رانده می شود و نیازی به دوباره کوبیدن آنها نیست.

گرین راک

گرین راک:

شاید شایع ترین شیوه ای که برای از بین بردن سیمان، بتن، سنگ و صخره به چشم دیده ایم، بهره گیری از مواد منفجره و شیوه های خطرناکی است که می تواند صدمات جانی و مالی به همراه داشته باشد. همگام با پیشرفت علم و تکنولوژی، روش های ساده تر و در عین حال بی خطر تری به وجود آمده اند که می توان با بهره گیری از آنها عملیات تخریب را به خوبی به انجام رساند.

یکی از روش های جدید و زودبازده برای این موضوع، استفاده از گرین راک است. گرین راک که نوعی تخریب کننده قدرتمند و بی خطر بتن، سنگ و سیمان است، می تواند در مدت زمان کوتاه، بدون سر و صدا نسبت به از بین بردن و تخریب قوی ترین سنگ، ساروج، بتن و سیمان اقدام کرده و عملیات ساخت و ساز را برای شما به ساده ترین شکل به پیش برد.

اما گرین راک دقیقا چیست؟ این ماده چطور عمل می کند و از کجا می توان آن را تهیه کرد؟ در این مطلب پاسخ این پرسش ها را به صورت کامل به شما خواهیم داد و برای خرید گرین راک، راهنمایی های لازم را ارائه می کنیم.

گرین راک چیست؟

سوالی که ذهن را درگیر می کند، این مساله است که گرین راک دقیقا چیست؟ چطور ممکن است یک محصول بتواند بدون ایجاد سر و صدا، انفجار و مواردی از این دست، عملیات تخریب سنگ و ساروج را به انجام برساند؟ پاسخ ساده است. گرین راک در واقع نوعی اسید به شدت قوی است که می تواند با نفوذ به ساختار سنگ، بافت آن را متلاشی کند.
از نظر شکل ظاهری گرین راک، دارای رنگ خاکستری بوده و حالت فیزیکی آن جامد و پودری شکل است. این ماده به راحتی در آب حل می شود و برای نگه داری آن باید از محیطی خشک و خنک و به دور از نور خورشید استفاده کرد. تخریب با گرین راک زمانی به بهترین شکل انجام می شود که شما نحوه استفاده صحیح از محصول را بدانید و طبق دستور العمل های لازم به پیش روید. این دستور العمل ها در ادامه این مطلب عنوان شده اند.
گرین راک می تواند در مدت زمان کمتر از 6 ساعت، نسبت به از بین بردن سخت ترین سنگ و ساروج ها اقدام کرده و آنها را متلاشی کند. از مهم ترین ویژگی های این محصول می توان به بی خطر بودن آن برای کارکنان اشاره کرد. زمانی که بدون کوچکترین آلودگی صوتی و انفجار، عملیات تخریب به انجام می رسد، بخش عمده ای از خطرات پروژه های ساخت و ساز، از بین می رود و نگرانی ها کاهش می یابد. برای اینکه بتوان بهترین نتیجه را از این محصول گرفت، باید با شیوه کار با آن آشنایی کامل داشت. در ادامه این مطلب شما را با نحوه کار گرین راک آشنا می کنیم. هم چنین می توانید در جدول زیر برخی از ویژگی های ظاهری این ماده را مشاهده نمایید.

نام گرین راک (Green Rock)
حالت فیزیکی جامد و پودری شکل
رنگ خاکستری
انحلال در آب محلول در آب

 

روش مصرف گرین راک

همان طور که اشاره شد، روش مصرف گرین راک تعیین کننده مطلوب بودن و یا نبودن نتیجه نهایی است. بنابراین باید در استفاده از آن نهایت دقت را به کار بست. در ادامه شما را با جزئیات روش مصرف گرین راک آشنا می کنیم.

 • گام 1: حفر چال ها

  برای استفاده از این ماده، باید در سطح سنگ، بتن و یا هر بستری که مد نظر دارید، چال هایی حفر کنید که آنها را با گرین راک پر نمایید. اما نحوه حفر این چال ها به چه شکل است؟
  با استفاده از دریل، مته یا هر وسیله دیگری که می تواند در سنگ و سیمان، چال ایجاد کند، اقدام به سوراخ کردن سطح بستر نمایید. برای این منظور سعی کنید فاصله چال ها از هم منظم و هم اندازه باشد. فاصله ایجاد کردن اولین سوراخ در سنگ از لبه را حداکثر 25 سانتی متر در نظر بگیرد و در نظر داشته باشید که هر چه قطر سوراخ ها بیش تر باشد، گرین راک عملکرد مطلوب تری از خود به جای خواهد گذاشت. کندن حفره ها را تا جایی به پیش ببرید که تا 70 درصد ارتفاع بستر، درگیر شود. هم چنین چال ها نباید به یکدیگر راه داشته باشند.
  لازم است تا چال های ایجاد شده، با گوه هایی از جنس چوب مستحکم پر شوند. این گوه ها قبل از قرار گیری در دهانه چال ها باید در آب خیس شده باشند و هم چنین باید به قدری محکم باشند که پس از وارد کردن ضربه بر روی آنها شکسته نشوند.
 • گام 2: آماده سازی ملات گرین راک

  در این مرحله باید گرین راک را با آب ترکیب نموده تا بتوان آن را وارد مرحله تخریب نمود. این ماده باید به نسبت 3 به 1 با آب ترکیب شود. به این معنا که به ازای استفاده از 3 کیلوگرم از پودر گرین راک، یک لیتر آب استفاده کنید. پس از مخلوط کردن این دو ماده، باید ترکیب را تا جایی ادامه داد که مایعی مشابه دوغاب به دست آید. اما آب مورد استفاده برای تهیه ملات باید چه ویژگی هایی داشته باشد؟ این آب باید فاقد هر نوع ماده افزودنی بوده تا اختلالی در عملکرد گرین راک ایجاد نشود. هم چنین باید در نظر داشت که دمای آب در شرایط آب و هوایی مختلف برای تهیه ملات گرین راک متفاوت خواهد بود. چنان چه در دمای محیط 0 تا 18 درجه سانتی گراد اقدام به آماده سازی ملات می کنید، باید از آب تمیز با دمای 25 الی 30 درجه سانتی گراد استفاده کنید.
  اگر دمای محیط آماده سازی و استفاده از گرین راک، بالای 18 درجه است، از آب سرد برای تهیه ملات بهره گیرید. ترکیب آب با پودر گرین راک باید در ظرفی از جنس پلاستیک صورت گیرد. برای اینکه از قدرت گرین راک کم نشده و بتواند بهترین عملکرد را داشته باشد، ابتدا آب را آماده کرده و در مرحله آخر درب بسته بندی پودر را باز کنید تا کمتر در مجاورت هوا قرار گیرد.

  از زمانی که ملات تهیه شد، ظرف مدت حداکثر 10 دقیقه، ترکیب را وارد چال های حفر شده کنید و در آنها را با گوه ها بپوشانید. دقت کنید که چال ها را به طور کامل با ملات پر نکنید و تا حدود 95 درصد ارتفاع را با آن بپوشانید. پس از قرار دادن گوه های چوبی بر روی چال ها، به خوبی آنها را کوبیده تا از باز شدن چال پیش گیری به عمل آید.

نحوه استفاده از گرین راک

گرین راک تخریب کننده بتن 

پس از اینکه این فرآیند طی شد، ظرف مدت حداکثر 6 ساعت، ملات عمل کرده و با ایجاد ترک هایی در بتن، آن را متلاشی می کند. از مزیت های استفاده از این روش، تخریب در شرایط کاملا امن، بی خطر و بی سر و صدا می باشد. استفاده از این ماده کوچک ترین خطری برای محیط زیست نیز به همراه ندارد و می توان این شیوه را راهی امن هم برای نیروی انسانی و هم برای محیط زیست دانست.

از دیگر مزیت هایی که استفاده از این روش دارد، سریع و زود بازده بودن آن است. قدرت ملات گرین راک به قدری بالاست که می تواند در مدت زمان کوتاه و حداکثر تا 6 ساعت (بسته به میزان سفتی بستر) نسبت به متلاشی کردن آن اقدام کند. هم چنین قیمت مناسب آن، در کنار مزیت های نام برده سبب شده تا عده زیادی برای تخریب به این محصول روی بیاورند.

خرید گرین راک 

نگه داری، حمل و نقل و انبارش گرین راک به شدت حساس می باشد. بنابراین نمی توان برای خرید این محصول به هر مرجعی اعتماد نمود. برای خرید گرین راک تنها باید به مراکز معتبر و با سابقه درخشان فروش مواد شیمیایی روی آورد تا خرید این محصول شما را متوجه خطر برای سلامتی نکند. شما می توانید با خیالی آسوده خرید گرین راک را به مجموعه دیجی شیمی بسپارید.

این مرکز با دارا بودن تیمی مجرب از افراد آموزش دیده، به بهترین شکل این پودر را انبار کرده و زمانی که سفارش شما ثبت شد، با رعایت موارد ایمنی، آن را حمل و به محل شما می رسانند. دیجی شیمی با دارا بودن تیمی آموزش دیده از کارشناسان فروش و بازرگانی، به کلیه سوالات شما در زمینه محصول پاسخ خواهد داد. بنابراین می توانید با آگاهی کامل از این مرجع خرید کرده و محصول را در محل خود دریافت نمایید. سفارش برای خرید گرین راک در این مجموعه هم از طریق سایت این مرکز و هم به صورت تلفنی امکان پذیر می باشد. تحویل گرین راک به شما در کوتاه ترین زمان ممکن و در محل شما خواهد بود. این مزیت ها سبب شده تا رضایت مشتریان عزیز پس از خرید از افتخارات مجموعه دیجی شیمی باشد. در کنار این نقاط قوت، این مرجع از عرضه کننده ارزان ترین گرین راک های موجود در بازار نیز می باشد.

قیمت گرین راک 

با توجه به تولید کننده بودن دیجی شیمی، می توان این اطمینان را داشت که قیمت نهایی این محصول برای مصرف کننده به شدت به صرفه و اقتصادی است. قیمت گرین راک در این مرجع رقابتی بوده و ارزان تر از سایر مراکز فروش می باشد.

علت هم حذف واسطه ها و دلال هایی است که در این بین سبب افزایش بی دلیل قیمت محصول برای مصرف کننده می شوند. شما می توانید در کنار بهره مندی از محصولی با کیفیت عالی و تهیه شده از مرغوب ترین مواد اولیه، آن را به ارزان ترین قیمت ممکن تهیه نمایید. خرید گرین راک ارزان قیمت از مزیت های سایت دیجی شیمی است و این مرکز تمام تلاش خود را برای عرضه محصولی ایده آل به مشتری در شرایطی ایمن کرده است. تنها با یک بار خرید از این مرکز و مشاهده مزیت های آن، به یکی از مشتری های دائمی این مجموعه بدل خواهید شد.

نکات ایمنی کار با گرین راک 

قدرت بالای این ماده در تخریب سنگ و بتن، به خوبی اهمیت اطلاع از موارد ایمنی کار با این ماده را آشکار می سازد. اگر ماده ای تا این حد قوی است که می تواند سنگ را تخریب کند، نگه داری، حمل و نقل و کار با آن نیازمند آگاهی از موارد ایمنی می باشد که در ادامه عنوان شده است.

 • زمانی که گودال ها را با ملات پر کردید، به هیچ عنوان به طور مستقیم به چال ها نگاه نکنید. پوست بدن و چشم ها نباید به طور مستقیم با پودر و یا ملات گرین راک در تماس قرار گیرند.
 • استفاده از پوشش مخصوص کار با مواد شیمیایی شامل عینک، دستکش، لباس مخصوص، چکمه و کلاه الزامی می باشد.
 • در صورتی که چشم یا پوست با این ماده تماس پیدا کرد، ضمن اینکه موضع را به خوبی با آب سرد شست و شو می دهید، در اولین فرصت به پزشک مراجعه کرده و نسبت به درمان اقدام کنید.
 • از نگه داری پودر گرین راک در معرض تابش مستقیم نور خورشید، یخبندان و سرمای شدید خودداری کنید و آن را در محیطی خشک و خنک نگه داری کنید.

ایمنی کار با گرین راک

مزایا

مثبت عدم نیاز به مواد منفجره.
مثبت قدرت بالا
مثبت عملکرد سریع
مثبت بسته بندی مناسب
مثبت ضمانت و خدمات پس از فروش
مثبت ارسال فوری

معایب

مشخصات فنی

مشخصات کلی
نام محصول :
گرین راک
گرید :
صنعتی
مشخصات فیزیکی
شکل ظاهری :
پودر جامد خاکستری رنگ

مقالات مرتبط

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
آخرین بازدیدهای شما
نمایش همه
علاقه مندی ها ()