سبد خرید 0

روش استفاده از زاج سفید

10 / 10
از 1 کاربر
« بازگشت به لیست مقالات | پنجشنبه 24 تير 1400 در ساعت 20 : 16 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

روش استفاده از زاج سفید

روش استفاده از زاج سفید برای بهبود عفونت واژن:

ازکاربردی ترین خواص زاج سفید، بهبود عفونت واژن میباشد. به همین منظور روش های مختلفی برای استفاده از زمه پیشنهاد میشود. با توجه به اینکه این ماده یک ماده شیمیایی معدنی میباشد و تاثیرات مختلفی روی بدن و پوست اشخاص مختلف میگذارد بهتر است قبل از استفاده از روش های ذکر شده با پزشک متخصص مشورت کرده و سپس تصمیم بگیرید.

روش اول: زاج سفید را پودر کنید و داخل واژن قرار دهید تا خود از عفونت را از داخل بافت واژن و رحم خارج کند.

روش دوم (مناسب برای دختران): زاج سفید را به دستمال مرطوب آغشته کنید و دستمال را روی واژن خود قرار دهید تا عفونت را به خود جذب کند.

روش سوم: قطعه ای از آلوم را مانند شیاف به آب آغشته کنید و در داخل واژن قرار دهید. پس از 10 دقیقه آن را خارج کنید.

روش چهارم: مقداری از پودر زاج سفید را داخل تشتی از آب حل کنید و به مدت 15 تا 20 دقیقه داخل آن قرار بگیرید.

روش استفاده از زاج سفید

روش استفاده از زاج سفید برای رفع بوی بد عرق بدن و بوی پا:

بوی بد عرق و بوی بد پا از جمله مواردی هستند که همواره در هر شرایطی همراه ما هستند! زمه میتواند بهترین گزینه برای رفع آن باشد. برای رفع بوی بد عرق باید به نکاتی در هنگام تهیه این محصول توجه کنید. معمولا زاج سفید به شکل قطعات بزرگ عرضه میشوند که در ابتدا باید آن ها را پودر کنید و سپس انگشت خود را نمناک کرده و به پودر زاج زده و سپس آن را به زیر بغل خود بمالید.

برای اینکه بوی بد پا را هم از بین ببرید به همین ترتیب عمل کنید و پودر زاج را در قسمت های داخلی کفش خود بریزید تا باکتری های تولید کننده بوی پا را از بین ببرد.

روش استفاده از زاج سفید برای تنگ کردن واژن:

یکی از راه های تنگ کردن واژن استفاده از آلوم میباشد. به این منظور یک نخود زاج را بکوبید تا به شکل پودر درآید و داخل عسل چند لحظه حرارت دهید و با اپلیکاتور وارد رحم کنید تا از ایجاد حساسیت و خشکی جلوگیری کند.

روش استفاده از زاج سفید برای سفید کردن دندان:

برای اینکه دندان های سفید داشته باشید میتوانید از زاج سفید کمک بگیرید این ماده مانند جرم گیر عمل میکند. پودر زمه را داخل مقدار بسیار کمی از آب حل کنید تا حالت خمیری به خود بگیرد سپس آن را با انگشت یا مسواک مانند خمیر دندان استفاده کنید و سپس دندان های خود را بشویید.

روش استفاده از زاج سفید برای بند آوردن خون بینی:

از آنجا که زاج سفید خاصیت قابض کنندگی دارد میتواند برای برای بند آوردن خونی که از بینی جاری شده است استفاده شود. برای اینکار دستمال کاغذی را مرطوب کرده و به پودر زاج بمالید و بینی خود را با آن نگه دارید.

روش استفاده از زاج سفید برای جوانی پوست:

زاج سفید خاصیت انقباض کنندگی دارد و میتواند پوست را بکشد. در اثر کشیدگی پوست فرایند جوان سازی انجام میشود. برای این منظور یک قاشق پودر زاج را با یک قاشق عسل مخلوط کرده و بر روی پوست قرار دهید. این مخلوط را به مدت 15 دقیقه روی پوست بگذارید و سپس با آب بشویید.

روش استفاده از زاج سفید برای سفت کردن ترشیجات:

اگر تجربه درست کردن ترشی داشته باشید میدانید که بعد از مدتی محتویات داخل ترشی شل شده و خاصیت ترد بودن خود را از دست میدهند و به اصطلاح له میشوند. این درحالی است که اگر داخل آب ترشی مقداری زاج سفید حل کنید این اتفاق نمی افتد و ترشی تا مدت ها خاصیت ترد بودن خود را نگه میدارد.

...برای خرید زاج سفید یا سولفات آلومینیوم کلیک کنید...

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
نمایش همه
علاقه مندی ها ()