021-88308030
0
مواد تولیدی >>
کد کالا : 001
بسته بندی :
مبلغ قابل پرداخت : 32,000   (تومان)
˄˅

دیجی شیمی هیچ تصرفی در کرایه باربری ندارد.

به دستور اداره مالیات صورت حساب مشتریان عزیز در سامانه مودیان مالیاتی به صورت الکترونیکی ارسال و قابل رویت می باشد.

مشخصات کلی آب مقطر :

 • نام شیمیایی : آب مقطر.
 • فرمول شیمیایی : H2O.
 • اسامی مترادف با آب مقطر : آب دیونیزه ، آب مقطر خالص، آب چکیده.
 • گرید محصول : صنعتی.
 • خلوص : آب مقطر خالص.
 • شکل ظاهری : آب زلال شفاف.

نکته : جهت خرید آب مقطر به صورت فله و تانکری دقت نمایید که هزینه تانکر، حمل و تخلیه جداگانه محاسبه می گردد. جهت مشاوره با شماره 09128704691 تماس حاصل فرمایید.

بررسی تخصصی و اجمالی

خرید اینترنتی آب مقطر 

دیجی شیمی بزرگترین فروشگاه اینترنتی جهت تولید و فروش آب مقطر، آب دیونیزه، آب چکیده صنعتی در بسته بندی های متنوع 5 لیتری و 20 لیتری و به صورت عمده بشکه 220 لیتر و تانکر 1000 لیتری  با کیفیت عالی با امکان حمل به سراسر کشور.

جهت اطلاع از قیمت هر لیتر آب مقطر هم می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

آب مقطر چیست ؟

آب چیست

آب مقطر یا آب چکیده با فرمول شیمیایی H2O از جمله مهم ترین حلال هایی است که در صنعت ، آزمایشگاه، مراکز داروسازی استفاده می شود. آب طبیعی معمولا دارای نمک های محلول است که در هنگام عبور از محیط های گوناگون به خصوص محیط های آهکی مقداری از کربنات ها را در خود حل می کند که این کربنات ها همراه یون هایی مثل کلسیم ، منیزیم و ... باعث ایجاد سختی موقت می شود که با جوشاندن از بین می رود. البته یون های منیزیم و کلسیم و سایر یون های فلزی ایجاد سختی دائم می‌کنند. 
سختی آب باعث رسوب کردن صابون در آب می شود.
به همین دلیلی بهترین آب برای استفاده در صنعت آب بدون یون می باشد اما تهیه آب هزینه های بالایی دارد. بنابراین در اکثر واحد های صنعتی و آزمایشگاهی از آب مقطر استفاده می شود.

 

بدون شک نام آب مقطر را شنیده اید. اما این دقیقا چیه؟ آیا نوشیدن آن بی خطر است و آیا باید آن را بنوشید؟

 

الیزابت بارنز، یک متخصص تغذیه غیر رژیمی در کارولینای شمالی می گوید: «آب مقطر با آب لوله کشی متفاوت است. آب مقطر برای حذف [آلودگی ها] و مواد معدنی مانند سدیم، منیزیم و کلسیم تصفیه می شود. این کار از طریق فرآیندی به نام تقطیر با بخار انجام می شود.

 

اما کمی صبر کنید، آیا مواد معدنی موجود در آب چیز خوبی نیست؟ آنها برای آب آشامیدنی هستند - این مواد معدنی حاوی الکترولیت های مهم هستند و آب معدنی می تواند به اندازه یک لیوان شیر کلسیم داشته باشد. اما آب مقطر کاربردهای زیادی فراتر از آشپزخانه دارد.

 

آیا علوم پایه هشتم را به یاد دارید؟ بارنز می‌افزاید: «تقطیر با بخار فرآیندی است که در آن آب جوش می‌آید و بخار آن جمع‌آوری می‌شود و سپس به مایع تبدیل می‌شود». "آب مقطر فقط حاوی هیدروژن و اکسیژن است."

 

استفاده از آب مقطر در تولیدات پزشکی و آزمایشگاهی

آب طبیعی معمولا از دو جز تشکیل شده است : 

 1. قسمت حلال ( آب )
 2. قسمت مواد حل شده ( انواع نمک ها و یون ها) در اثر حرارت آب بخار شده و نمک های موجود در آب باقی می مانند اگر بخار آب را سرد کنیم بخار مجدد به آب تبدیل شده و آب مقطر بدست می آید.

در کشورهای خشک و کم آب نظیر عربستان از روش تقطیر برای تولید آب آشامیدنی استفاده می کنند. البته این روش به علت حذف مواد معدنی و یونی از آب طعم خود را از دست داده و برای مصرف خوراکی مناسب نیستند. زیرا موجب کمبود مواد معدنی و الکترولیت های بدن می شود. 

خواص آب مقطر

وجود ناخالصی ها در آب باعث ایجاد رسوب در دستگاه های حرارتی و دیگ بخار می شود و این عمل طول عمر دستگاه را کاهش می دهد. همچنین بخاری که از آب های ناخالص تولید می شود دارای کیفیتی پایین می باشد برای مثال سیلیس همراه بخار خارج شده و در اثر سرد شدن روی توربین رسوب می کند.

تاریخچه آب مقطر

تاریخچه استفاده از آب مقطر به 200 سال پس از میلاد مسیح بر می گردد که برای تهیه آب نوشیدنی در زمان های کم آبی و خشکسالی ، از تقطیر آب دریا استفاده می کردند.

 خشکسالی آب

نوع دیگری از آب که در آزمایشگاه ها به کار برده می شود، آب دیونیزه می باشد. تفاوت آب مقطر و آب دیونیزه در درصد خلوص آنها می باشد آب مقطر را به وسیله دستگاه های معمولی آب مقطرگیری تهیه می کنند و این آب توسط شیلنگی از دستگاه خارج می شود و در ظرف استریل جمع آوری می شود و بدین صورت آب مقطری که فاقد املاح نمکی است به دست می آید اما آب دیونیزه درجه خلوص بالاتری نسبت به آب مقطر دارد و برای تهیه آن از دستگاه دیونایزر استفاده می کنند.

آب مقطر

موارد استفاده و کاربرد آب مقطر

 
 

مصارف مختلف و طبقه بندی شده برای آب مقطر

 1. جهت استفاده های حساس نظير استفاده در کوره های القايی، کاربردهای شستشو و آبکاری قطعات فلزی، مصارف داروسازی، استفاده در آزمايشگاه های طبی، استفاده در بيمارستان ها، آندايزينگ آلومينيوم ، استفاده در آزمايشگاه های فنی و خدماتی ، کاربردهای حساس نظامی - صنعتی از قبيل انرژی اتمی ، کاربردهای حساس صنعتی و ...
 2. جهت استفاده در سيستم خنک کاری برخی کوره ها، استفاده در آزمايشگاه های طبی، انجام واکنش های شيميايي صنعتی ، استفاده در بيمارستان ها، کاربردهای شستشو و آبکاری قطعات فلزی، توليد مواد شيميايي که در توليد آنها آب استفاده می شود، استفاده در آزمايشگاه های فنی ، استفاده در آزمايشگاه های دانشگاه ها، کاربردهای مختلف صنعتی و ...
 3. جهت انجام واکنش های شيميايي صنعتی، شستشوی قطعات حساس پس از توليد، استفاده در سيستم خنک کاری ماشين آلات صنعتی که در اثر کار کردن داغ می شود، توليد مواد شيميايي که در توليد آنها آب استفاده می شود، استفاده در آزمايشگاه های دانشگاه ها، کاربردهای غير حساس صنعتی و ...
 4. آب مقطر به دلیل نداشتن املاح و رسوبات موجود در آب های لوله کشی بسیار مورد استفاده برای کولینگ تاور و دایکست های دستگاه های خنک کننده مورد استفاده قرار میگیرد و این محصول را باید جایگزین آب معمولی کرد تا از رسوب گیری دستگاه جلوگیری کرد.

  استفاده از آب مقطر در کوره های خنک کننده

از جمله مصارف دیگر : 
1. تولید آب اسید : برای تولید آب اسید از آب مقطر استفاده می شود.
2. در صنعت طلا سازی.
به محض گرم شدن آب سینک آن را تعویض کنید.
آب مقطر فرآیند بخار تصعید و خنک شده است که مصارف زیادی دارد از جمله برای تقلیل درجه الکل مشروبات و یا اضافه کردن بجای آب معمولی در تهیه شراب یا عرق و یا مصرف آن در باتری اتومبیل و ... یادداشت وقایع و تجربیات را فراموش نکنید. تهیه آب مقطر تجربه ای مهم و آموزنده برای تهیه ودکا یا عرقیات مفرح نظیر عرق گاوزبان و بیدمشک و نعنا و بید مشک و نسترن و بهار نارنج و ... می باشد. 
کافی است در دیگ پخت گل، ریشه، ساقه یا هر ماده معطر یا مفرح دیگری که مایل به تهیه عرقگیری از آن هستید بریزید. اگر این تعریق با دقت کامل و تحت شرایط حساب شده از ماده معینی انجام شود نتیجه کار را (اسانس گیری) می نامند. 
اگر از ماده معطر خشک استفاده میکنید، 24 ساعت و اگر از ماده معطر تازه استفاده میکنید حداقل 8 ساعت بگذارید در آب معمولی خیس بخورد. بستگی به درجه غلظت عصاره یا اسانسی که میخواهید تهیه کنید وزن آن ماده معطر فرق میکند. تا حد امکان گل و ساقه و برگ و ریشه را قبلا خورد کنید و قطعات تا حد امکان ریز باشند. تا عصاره و عطر آن بهتر خارج شود. در هنگام خیس خوردن مقدار آب باید تا حدود 2 یا 3 سانتیمتر از روی آن ماده بالاتر باشد و هرچه مقدار آب کمتر باشد نتیجه کار بهتر است. بعد از تولید عرق مفرح ، در صورت لزوم میتوان آب مقطر اضافه نمود و طعم آنرا مطابق ذائقه تنظیم نمود. درجه حرارت دیگ در هنگام عرق گیری از مواد معطر باید حدود 95 درجه سانتیگراد باشد.

کاربرد آب مقطر

 

در جدول زیر می توانید اصلی ترین کاربردهای آب مقطر را مشاهده کنید.

 

 

کاربرد آب مقطر

بهره گیری در دستگاه های صنعتی به منظور عدم ایجاد رسوب در آنها

ماده اولیه برای تولید دارو و لوازم آرایشی و بهداشتی

استفاده به منظور تولید آب اسید

ماده اولیه در تولید مواد غذایی

 

آیا آب مقطر برای نوشیدن مناسب است؟

 

همان طور که اشاره شد، آب مقطر فاقد هر نوع ناخالصی و املاح است. حال این پرسش به وجود می آید که آیا آب مقطر برای نوشیدن مناسب است؟ در پاسخ باید به دو جنبه مثبت و منفی نوشیدن این نوع آب اشاره کرد. در ابتدا به بررسی مزیت های نوشیدن آب مقطر می پردازیم.

بدن برخی افراد به علت بیماری های خاص نظیر امراض کلیوی، توان تحمل رسوبات و املاح آب شهری را ندارد و به همین دلیل پزشکان به این گروه از افراد توصیه می کنند که نوشیدن آب مقطر را جایگزین آب شهری کنند. هم چنین گروه هایی که در دوره های پاکسازی بدن هستند، می توانند برای مدت زمان کوتاهی از این آب به عنوان نوشیدنی خود استفاده کنند. اما آیا این کار را می توان ادامه داد؟

آیا می توان آب مقطر را جایگزین آب شهری کرد؟

جنبه منفی نوشیدن آب مقطر، عاری از مواد معدنی بودن آن است. به این معنا که این آب فاقد کلسیم، منیزیم و دیگر املاحی است که بدن به آنها نیاز دارد. این املاح می توانند به سلامت استخوان ها کمک شایانی کنند و هم چنین در بسیاری از عملکردهای حیاتی بدن نقش آفرینی می کنند. کسانی که برای زمان طولانی نوشیدن آب مقطر را در دستور برنامه غذایی خود قرار می دهند، ممکن است با افت PH خون مواجه شوند و در نتیجه خون رسانی به درستی به ارگان ها صورت نخواهد گرفت. به طور کلی می توان گفت که نوشیدن آب شهری با وجود املاحی که دارد، پرفایده تر از جایگزینی آن با آب مقطر است.

مزایای نوشیدن آب مقطر

معایب نوشیدن آب مقطر

پاکسازی بدن به علت عاری بودن از باکتری و ناخالصی

این آب فاقد یون های کلسیم و منیزیم است که این ترکیبات برای بدن مهم و ضروری می باشند.

عدم ایجاد رسوب در کلیه ها و مناسب برای افراد مستعد ابتلا به سنگ کلیه و مثانه

افزایش دهنده حجم ادرار بوده و که می تواند تعادل الکترولیت های بدن را به هم بزند.

از بین بردن ریسک ابتلا به بیماری هایی با منشا باکتری موجود در آب شهری

سبب افت اسیدیته خون می شود و در نتیجه گردش خون را مختل می سازد.

تولید آب مقطر :

 

روش های مختلف برای تولید آب مقطر وجود دارد :

 1. جوشاندن و تقطیر کردن 
 2. عبور آب از روی رزین
 3.  تصفیه به وسیله فیلترهای اسمز معکوس و نانو فیلتر ( از طریق دستگاه )

دستگاه آب مقطر گیری

آب مقطر تولیدی شرکت کیمیا تهران اسید به روش سوم تولید می شود.

طرز تهیه و تقطیر آب مقطر :

 • دیگ را تا سه چهارم حجم آن از آب معمولی (آب جاری یا آب چشمه) پر کنید.
 • درب دیگ را بسته و لوله پلاستیکی را روی زائده سوپاپ دیگ سوار کنید و آنرا کاملا آب بندی کنید که بخار از آن خارج نشود.
 • منبع حرارت را روشن کنید (گاز بهترین است).
 • لوله 150 سانتیمتری پلاستیک را به سر لوله مسی یا استیل وصل کرده و لوله 100 سانتیمتری را نیز به انتهای لوله مارپیچ محکم کنید.
 • لوله مارپیچ را در سینک ظرفشویی قرار داده و راه خروج آب ظرفشویی را ببندید.
 • شیر آب را باز کنید تا لوله مارپیچ کاملا زیر آب بماند.
 • سر خروجی لوله پلاستیک را درون طرف تمیز وارد کرده و با گیره محکم کنید که دستتان آزاد باشد.
 • با دقت مواظب لوله پلاستیک باشید که پیچ خوردگی یا انسداد نداشته باشد و عمل عرقگیری با اشکال مواجه نشود.
 • مواظب درجه حرارت دیگ باشید و دائم آنرا کنترل کنید. درجه حرارت حدود 95 درجه سانتیگراد باشد.

تفاوت آب مقطر و آب دیونیزه :

طی انجام عمل تقطیر که محصول آن آب مقطر است. کلیه ناخالصی های آب به خصوص یون ها از آب جدا نمی شوند. وجود یون در آب سبب ایجاد مشکلاتی نظیر تغییر در نتیجه فرآیندهای شیمیایی و نتایج آزمایشگاهی و یا ایجاد رسوب در باطری های اسیدی می شود. به همین دلیل آب را از درون فیلترهای نانو که منافذ آن به اندازه مولکول آب می باشد عبور می دهند. بدین ترتیب کلیه ناخالصی ها و یون ها از آب جداسازی می باشد. بنابراین آب دیونیزه علاوه بر اینکه خالص تر از آب مقطر است همچنین از نظر یونی کاملا خنثی می باشد.

ویژگی های شیمیایی آب مقطر

 • اسیدیته آب دیونیزه شده خنثی بوده و عدد PH آن در حدود 7 می باشد.
 • نبود املاح و ناخالصی در آب تقطیر شده موجب می شود که دمای جوش آن به نسبت آب معمولی پایین تر باشد.
 • آب مقطر به دلیل اینکه فاقد مواد معدنی و ضروری بد است برای آشامیدن مناسب نبوده و سبب سوء تغذیه می شود.
 • آب مقطر دارای خاصیت خورندگی اندکی است که بسیار پایین تر از آب معمولی می باشد و نیز ایجاد رسوب نمی نماید.
 • با توجه به اینکه آب ماده ای نارسانا است و وجود املاح معدنی و یون ها موجب می شود این مایع اندکی خاصیت رسانایی الکتریکی پیدا نماید. بنابراین آب دیونیزه رسانایی بسیار کمی نسبت به آب معمولی دارد.

فرمول آب

نوع بسته بندی :

آب مقطر در بسته بندی 5 لیتری و 20 لیتری، تانکر 1000 لیتری موجود می باشد. شما می توانید برای اطلاع از قیمت آب مقطر 20 لیتری و هم چنین قیمت آب مقطر 5 لیتری، با کارشناسان بازرگانی دیجی شیمی تماس حاصل کنید و ضمن کسب اطلاعات بیش تر درباره محصول، سفارش خود را ثبت کنید.

فروش آنلاین آب مقطر

این شرکت تولید کننده آب مقطر می باشد. جهت خرید آنلاین آب مقطر با عضویت درون سایت دیجی شیمی و انتخاب بسته بندی محصول وارد صفحه واریز می شوید و می توانید خرید خود را انجام دهید. 

خرید آب مقطر رادیاتور

یکی از کاربردهای اصلی آب مقطر استفاده از آن در رادیاتور های انواع خودرو شخصی، باری و ... میباشد. آب مقطر تولید و عرضه شده در دیجی شیمی با بالاترین کیفیت عرضه میشود و میتواند بدون آسیب رساندن به رادیاتور خودرو شما استفاده شود. شما عزیزان برای خرید آب مقطر رادیاتور میتوانید از فروشگاه دیجی شیمی اقدام کرده و جنس خود را پس از ثبت سفارش تحویل بگیرید.

خرید آب مقطر

جهت خرید عمده آب مقطر به صورت تانکر و بشکه با شماره های شرکت تماس حاصل فرمایید. خرید آب مقطر از وبسایت دیجی شیمی به عنوان بزرگترین مرجع خرید و فروش مواد شیمیایی در ایران مقدور میباشد. شما عزیزان برای خرید آب مقطر از طریق دیجی شیمی میتوانید روی ثبت خرید کنید و بعد از ثبت اطلاعات بسته خریده شده را درب منزل یا محل کار تحویل بگیرید.

قیمت آب دیونیزه

شما میتوانید آب دیونیزه را با بهترین قیمت و بهترین کیفیت موجود در بازار از فروشگاه اینترنتی ما دیجیشیمی خریداری کنید، قیمت آب دیونیزه با بهترین کیفیت موجود در بازار همیشه در این صفحه به روز است.

 

آب مقطر را از کجا بخریم؟

 

اگر به دنبال خرید آب مقطر هستید، ما به شما خرید از سایت دیجی شیمی را به دلایل زیر پیشنهاد می کنیم:

 

 • این سایت عرضه کننده محصولاتی با کیفیت بسیار بالاست و طیف گسترده ای از مشتریان وفادار و راضی این مرکز، نشانی بر صحت این ادعاست.
 • قیمت محصولاتی که در سایت دیجی شیمی عرضه می شود و از جمله آب مقطر، بسیار مناسب و اقتصادی است و برای مصرف کننده ایده آل خواهد بود.
 • این سایت کالا را در زمانی کوتاه در محل شما تحویل می دهد.
 • تیمی از مجرب ترین افراد در زمینه نگه داری و انبارش، حمل و نقل و بسته بندی، فروش و پاسخ گویی به سوالات شما، در این سایت فعالیت می کنند.
 • آب مقطر در سایت دیجی شیمی با به روز ترین فناوری های نوین روز دنیا تولید می شود و از این نظر مشتریان خیالی آسوده را تجربه می کنند.

از کجا آب مقطر بخریم؟

مراکز فروش آب مقطر در تهران 

آب مقطر در تهران در مراکز مختلفی عرضه میشود. 

 • فروشگاه اینترنتی خرید آب مقطر در تهران: از فروشگاه های اینترنتی فروش آب مقطر در تهران میتوان به فروشگاه آنلاین دیجی شیمی اشاره کرد که در قسمت بالای همین صفحه میتوانید خرید خود را ثبت کنید و پس از پرداخت آنلاین کالا را درب منزل یا محل کار خود تحویل بگیرید.
 • فروشگاه حضوری خرید آب مقطر در تهران: از فروشگاه های حضوری میتوان به فروشگاه کیمیا اشاره کرد. این فروشگاه با قدمتی 50 ساله ارائه کننده انواع مواد شیمیایی در تهران میباشد که از قدیم الایام قطب خرید آب مقطر تهران شناخته میشود. شما عزیزان میتوانید برای خرید حضوری به آدرس زیر مراجعه بفرمایید:
                           تهران - خ 17 شهریور جنوبی - چهار راه تیر دو قلو - خ قاسم مهاجر - پلاک 56

قیمت روز آب مقطر

دیجی شیمی تولید کننده آب مقطر صنعتی با نازل ترین قیمت و بهترین کیفیت می باشد.

قیمت روز آب مقطر صنعتی را در دیجی شیمی پیگیری کنید و نسبت به سفارش آن اقدام فرمایید.

آب مقطر برای تولید مواد شیمیایی صنعتی و آزمایشگاهی، صنایع آرایشی و بهداشتی، گازرسانی، مصارف صنعتی و آزمایشگاهی، خودرو سازی و ... استفاده می شود. این محصول در سایت دیجی شیمی در بسته بندی های گالن 5 و 20 لیتری برای شما عزیزان تعبیه شده است و البته به صورت سفارش هم قابل بسته بندی می باشد. قیمت آب مقطر 5 لیتری در این مرکز به نسبت دیگر مراکز عرضه کننده این محصول اقتصادی و مقرون به صرفه تر خواهد بود و همین مساله سبب جلب رضایت کاربران شده است. هم چنین قیمت آب مقطر 20 لیتری هم در این مجموعه ارزان و مناسب است و به همین دلیل دیجی شیمی را می توان یکی از بهترین مراکز عرضه کننده این ماده در ایران دانست.

استفاده از آب مقطر در تولید لوازم آرایشی

جهت دانلود کاتالوگ آب مقطر روی لینک زیر کلیک نمایید :

دانلود کاتالوگ آب مقطر

 سئو و تولید محتوا : شرکت نوآوران فرایند کیمیا

مزایا

مثبت آب مقطر در بسته بندی های متنوع و مناسب
مثبت آب مقطر زلال شفاف
مثبت

مشخصات فنی

مشخصات کلی
نام محصول
آب مقطر
درصد خلوص
خالص
گرید
صنعتی
فرمول شیمیایی
H2O
مشخصات فیزیکی
شکل ظاهری
مایع
نوع بسته بندی
گالن 5 لیتری
yes
گالن 20 لیتری
yes
بشکه 220 لیتری
yes
تانکر 1000 لیتری
yes

آنالیز محصول

ردیف

شــــرح

میزان

1

pH

6.5-7

2

هدایت بر چسب Ms/m

16

3

tds

8-5

4

باقیمانده تبخیر در 750 بر حسب mg/L

2

5

کلسیم و منیزیم بر حسب Ca

ندارد

6

آمونیاک بر حسب mg/L(n)

حداکثر 01%

7

سولفات بر حسب mg/L

حداکثر 1

8

کلر بر حسب mg/L

حداکثر 1%

9

مس بر حسب mg/L

حداکثر 2%

10

سرب بر حسب mg/L

حداکثر 05%

11

آهن بر حسب mg/L

حداکثر 05%

12

کبالت بر حسب mg/L

حداکثر 05%

13

منگنز بر حسب mg/L

حداکثر 04%

14

نیکل بر حسب mg/L

حداکثر 02%

15

روی بر حسب mg/L

حداکثر 02%

16

مواد قابل اکسید شدن

نباید رنگ پرمنگنات زایل شود

ارسال نظر

داود :
1 0
سلام من ۲۰ لیتری میخواستم
مدیریت :
1 0
با سلام می توانید در سایت خرید خود را انجام دهید
قاسم :
1 0
با سلام میخواستم بدونم آب مقطر خوراکی هست چون در محلولی بکار خواهم برد که صد در صد خوراکیست.ممنون
مدیریت :
1 0
سلام آب مقطر ما صنعتی است و برای مصرف خوراکی پیشنهاد نمیشه.
کامران امیری :
1 1
سلام خسته نباشید آب مقطر شما برای خودرو خوب هست ؟ میتونیم استفاده کنیم
مدیریت :
4 1
سلام بله می تونید استفاده کنید.
بهره مند :
2 0
با سلام قیمت برای 24000 لیتر همینه ؟ یعنی قیمت عمده چند در میاد . با تشکر
مدیریت :
1 0
با سلام خیر برای اطلاع از قیمت عمده با شماره پشتیبانی سایت تماس بگیرید.
ذكراللهي :
1 1
سلام - اگر آب مقطر را در يك ظرف ريخته و در فريز يخ بزند آيا نبايد يخ ايجاد شده شفاف باشد ؟
مدیریت :
1 0
سلام بله هر چه میزان ناخالصی آب کمتر باشد یخ شفاف تری ایجاد می شود ولی عوامل دیگری هم تاثیر گذار است.
نیر :
2 0
با سلام آیا آب مقطر شما برای شستشوی مو و صورت مناسب هست؟ آیا
مدیریت :
1 0
با سلام آب مقطر صنعتی می باشد و برای چی میخواهید مو و صورت تان را شستشو دهید؟
نوید اربابی :
1 0
سلام میخواستم بپرسم آب مقطر شما کلر دارد یا ندارد. چون من آب بدون کلر لازم دارم برای یه پروژه. ممنون اگر زودتر خبر بدهید.
مدیریت :
1 0
سلام آنالیز آب مقطر در همین صفحه موجود است و شما می توانید درصد خلوص تمام ناخالصی های آب را چک کنید.
حسین :
2 0
سلام آب مقطر برای استفاده در رادیاتور خودرو مناسبه؟
مدیریت :
2 0
سلام بله مورد استفاده قرار میگیره
بشیر توحیدی :
1 0
سلام خدا قوت این آب مقطر املاحش اونقدر کم هست که در صورت استفاده در دستگاه بخور سرد تولید غبار سفید نکند؟
مدیریت :
1 0
سلام وقت بخیر بله از این آب مقطر می تونید برای دستگاه بخور استفاده کنید.
معراجی :
1 0
برای ترکیب باالکل میشه از این آب مقطر استفاده کرد؟الکل 96 درصد رو میخوام به 70 درصد برسونم.
مدیریت :
1 1
برای چه کاری مورد نیازتونه؟
شاهرخی :
1 0
سلام وقتتون بخیر آیا آب مقطر صنعتی برای استفاده در ساخت صابون طبیعی (خانگی ) مناسب هست ؟
مدیریت :
1 0
سلام وقت بخیر بله مشکلی ندارد.
کاوه :
1 0
سلام بعد از باز کردن درب آب دیونیزه، تا چه مدت قابل استفاده س؟ چون میگن که خراب میشه
مدیریت :
1 0
سلام به مشکلی نداره تا یکسال تاریخ دارد.
محمدی :
1 0
سلام آب مقطر برای کپسول اکسیژن لازم دارم از آب مقطرهای شرکت شما می‌توانم استفاده کنم؟ در تعداد کم هم میشه خرید کرد؟
مدیریت :
1 0
سلام وقت بخیر شما باید از آب مقطری استفاده کنید که دارای tds صفر باشد و محصول ما مورد تایید نیست برای کار شما.
محمد :
2 1
سلام اب مقطر کپه میزنه یا لزج میشه؟
مدیریت :
1 1
سلام خیر دلیلش چی بوده ؟
محمد :
1 0
سلام ممنون از وقتی که میزارید این اب مقطر یکسال و نیمی بود که مونده بود شاید دلیلش این بوده
مدیریت :
1 0
بله احتمالا دلیلش همین بوده دوست عزیز
مريم :
2 0
سلام ببخشيد من براي قهوه جوش ميخوام ميشه لطفا بفرماييد اب ديونيزه ميتونم استفاده كنم؟يا خوراكي نيست؟
مدیریت :
1 0
سلام خیر این آب دیونیزه خوراکی نیست.
اصغردانشوری :
1 0
سلام ۵۰۰ لیتر اب مقعطر چنده و تی دی اس ان چند پی پی ام مباشد ممنون
مدیریت :
1 0
سلام تی دی اس 12 می باشد و برای قیمت مقدار درخواستی خود را انتخاب کنید تا قیمت را مشاهده فرمایید.
امین :
1 0
سلام آب مقطر ۸۰٪ برا رادیاتور ماشین میخوام ۸۰٪ داریم
مدیریت :
2 0
سلام آب مقطر خالص هست و می توانید همین محصول رو خرید کنید و استفاده نمایید.
سیامک دربان :
1 0
سلام. برای رادیاتور خودرو میخوام از آب دیونیزه استفاده کنم که با ضدیخ ترکیب کنم، آیا مناسب هست؟
مدیریت :
1 0
سلام بله قابل استفاده است
زهرائی :
1 0
بدست باربری میدید چرا؟؟؟ وقتی آدرس مقصد میگیرین که این خودش از عجیب نرین فروش اینترنتی های قرررررنه پلت فرم های مارکتینک مثل دیجی کالا و ... کاری نداریم حتی دیگه از اینستاگرام هم خرید اینترنتی میکنی ، وقتی آدرس میدی میفرسته دم آدرس اون بنده خدا نه اینکه تحویل باربری بدن وقعااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا کارتون درسته
مدیریت :
1 0
دوست عزیز مواد شیمیایی با هر محصول دیگر که از اینستا یا سایت دیگری خرید میکنید فرق دارد پست یا تیپاکس قبول به دریافت یا ارسال محصول نیستند در نهایت با باربری برای شهرستان ارسال میشود
محمدرضا :
1 0
سلام ببخشید tds آب 8-5 هست یا 12 ؟ tds گرید A+ چطور؟
مدیریت :
1 0
سلام کاربر عزیز سختی بین 8 تا 12 است گرید A+ برای موارد ازمایشگاهی استفاده میشود با سختی 5 تا 9 می باشد
سعداله :
1 0
سلام. آیا محصول شما برای ساخت سرم فیزیولوژی که مصرف خوراکی نداره ولی با بافت های داخلی بدن در تماسه مناسب استت؟
مهدوی :
1 0
سلام و عرض ادب اب مقطر برای رادیاتور ماشین مناسب است یا اب دیونیزه!
مدیریت :
1 0
سلام کاربر عزیز اب مقطر های ما با دستگاه دیونایز تقطیر شده و برای شارژ مجدد باطری مناسب است
ساسان :
1 0
برای دستگاه بخور سرد چی
مدیریت :
1 0
سلام کاربر عزیز بله استفاده میشود
شریعتی :
0 0
سلام .اب مقطر برای اتو بخار خانگی مناسبه؟
مدیریت :
0 0
سلام بله استفاده میشود
محمدرضا :
0 0
سلام مقدار ده گالن بیست لیتری آب مقطر برای تولید ادکلن میخواستم ممنون میشم قیمت را بفرمایید
مدیریت :
0 0
سلام قیمت هست داخل سایت ، خرید بفرمایید پکیج میتونید خرید کنید بصرفه تر است
قاسم :
0 0
باعرض سلام خسته نباشید ارزش اکسیداسیون اب مقطر شما جند می باشد
مدیریت :
0 0
سلام کاربر عزیز TDS اب 13 است
نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
9 / 10
از 32 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()