سبد خرید 0

پکیج ضدعفونی کننده دامداری

10 / 10
از 1 کاربر

Livestock disinfection package

>> >> >>
کد کالا : 0106
تعداد سفارش :
بسته بندی :
مبلغ قابل پرداخت : 1,000   (تومان)
معرفی به دوستان :

برای خرید عمده و قیمت رقابتی با 02188308030 شماره تماس بگیرید.

 

پکیج ضدعفونی کننده دامداری ⭐ [بهترین کیفیت بازار]

جهت مشاوره و خرید بصورت عمده و بسته بندی بشکه و تانکر تماس بگیرید

محصول ایران

بررسی تخصصی و اجمالی

پکیج ضدعفونی کننده دامداری

در پرورش دام،حفظ سلامت دام اهمیت بالایی دارد از آنجا که مکانهای پرورش دام مستعد برای انواع ویروسها، قارج ها،کپک و.. هستند و هوای آلوده و سطوح باعث گسترش بیشتر بیماری بین حیوانات میشود از این رو استفاده از پکیج ضدعفونی کننده دامداری دارای اهمیت بیشتری می شود.

این پکیج ضدعفونی کننده دامداری چند منظوره شامل جوهرنمک،آب ژاول،سود پرک، سود مایع،فرمالین و دیسکلر میباشد.پکیج ضدعفونی کننده دامداری، محلول بسیار قوی تولید می کند که بسیاری از خواص ضدعفونی کنندگی را در دل خود جای داده است.

روشهای ضدعفونی کنندگی دامداری

استفاده از پکیج های ضدعفونی کنندگی دامداری اگرچه هزینه ای را شامل می شود اما به مراتب هزینه کمتری در برابر هزینه درمان دام ها دارد. برای ضدعفونی کردن دام ها،انبار علوفه ،حوضچه آب وحتی محل تردد می توان از این پکیج ضدعفونی کنندگی دامداری استفاده کرد که شامل روشهای مختلف فیزیکی و شیمیایی می باشد.

از نور خورشید به عنوان یکی از راههای ضدعفونی کنندگی فیزیکی استفاده میشود پس بهتر است محل نگهداری دام ها شفاف باشد تا نور به راحتی از آن عبور کند. ضدعفونی کنندگی شیمیایی نیز شامل ضدعفونی کننده دست ساز انسان هستند که انواع مختلفی دارند از جمله: سود مایع، جوهرنمک،آب ژاول،سود پرک، فرمالین و دیسکلر.

نوع پکیچ ضدعفونی کننده دامداری

حذف عوامل بیماری زای عفونی با استفاده از روشهای ضدعفونی شیمیایی یکی از روشهای گندزدایی یا ضدعفونی به معنای مبارزه با بیماری واگیردار و عوامل ایجادکننده آنها است.

پکیج ضد عفونی کنندگی دامداری از نوع ضدعفونی شیمیایی است که در صنعت دامپروری به کار میرود و از نظر نوع ترکیبات شیمیایی و نوع کارکرد ،تقسیم بندی های مختلفی دارند که از این دسته می توان از آب ژاول، سود پرک، فرمالین ،دیسکلر ،جوهر نمک ،سود مایع و موارد مشابه آن نام برد.

پکیچ ضدعفونی کننده دامداری ایده آل

با دانستن این موضوع که مواد ضدعفونی کننده زمانی موثر می باشند که روی سطوح تمیز و عاری از مواد آلی به کار روند خصوصیت یک پکیج ضدعفونی کننده دامداری ایده آل مورد توجه قرار می گیرد.

پکیج ضدعفونی کننده دامداری ایده آل میتواند خصوصیات مختلف و متنوعی داشته باشد که از مهمترین آنها میتوان به این موارد اشاره کرد؛ قیمت مناسب و همیشه در دسترس باشد. اثرگذاری بالا داشته باشد به طوری که در کوتاه ترین زمان بیشترین عفونت را از بین ببرد و همچنین اثرگداری مطلوب به صورتی که سلامت دام ها را به خطر نیندازد.

مروری بر پکیج ضدعفونی کننده دامداری

پکیج ضدعفونی کنندگی دامداری مورد نظر ما شامل جوهرنمک،آب ژاول،سود پرک، سود مایع،فرمالین و دیسکلر می باشد. اسیدهیدروکلریک و یا اسید کلریدریک یا همان جوهر نمک یک اسید معدنی است که با نام اسید معده هم شناخته میشود. ضدعفونی کنندگی بالایی دارد.

سود مایع که با نام های سودسوزآور،سودکاستیک،کاستیک سودا وهیدروکسید سدیم نیز شناخته میشود. سود پرک یا سود کاستیک جامد همان سود مایع است که از لحاظ شیمیایی تفاوت خاصی ندارند و تفاوت آنها به مشخصات فیزیکی آنها باز می گردد. هیپوکلریت سدیم که با نام تجاری آب ژاول شناخته میشود. یکی از کاربردهای گسترده فرمالین در ضدعفونی کردن دام و طیور است و در نهایت دیسکلر یا رسوب بر می باشد.این پکیج ضدعفونی کننده دامداری بسیار مطلوب و قوی می باشد.

مزایا

مثبت دارای مجوز دامپزشکی
مثبت درصد خلوص بالا
مثبت بسته بندی مناسب
مثبت ارسال به تهران و شهرستان
مثبت امکان ارسال بصورت پالت بندی
مثبت ارسال فوری

معایب

مشخصات فنی

محصولات مرتبط

مقالات مرتبط

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
نمایش همه
علاقه مندی ها ()