021-88308030
0
مواد شیمیایی >>
کد کالا : 0106

پکیج ضدعفونی کننده دامداری

Livestock disinfection package

بسته بندی :
مبلغ قابل پرداخت : 1,000   (تومان)
˄˅

دیجی شیمی هیچ تصرفی در کرایه باربری ندارد.

به دستور اداره مالیات صورت حساب مشتریان عزیز در سامانه مودیان مالیاتی به صورت الکترونیکی ارسال و قابل رویت می باشد.

جهت مشاوره و خرید بصورت عمده و بسته بندی بشکه و تانکر تماس بگیرید

محصول ایران

بررسی تخصصی و اجمالی

پکیج ضدعفونی کننده دامداری

در پرورش دام،حفظ سلامت دام اهمیت بالایی دارد از آنجا که مکانهای پرورش دام مستعد برای انواع ویروسها، قارج ها،کپک و.. هستند و هوای آلوده و سطوح باعث گسترش بیشتر بیماری بین حیوانات میشود از این رو استفاده از پکیج ضدعفونی کننده دامداری دارای اهمیت بیشتری می شود.

این پکیج ضدعفونی کننده دامداری چند منظوره شامل جوهرنمک،آب ژاول،سود پرک، سود مایع،فرمالین و دیسکلر میباشد.پکیج ضدعفونی کننده دامداری، محلول بسیار قوی تولید می کند که بسیاری از خواص ضدعفونی کنندگی را در دل خود جای داده است.

همه چیز درباره پکیج ضدعفونی کننده دامداری

روشهای ضدعفونی کنندگی دامداری

استفاده از پکیج های ضدعفونی کنندگی دامداری اگرچه هزینه ای را شامل می شود اما به مراتب هزینه کمتری در برابر هزینه درمان دام ها دارد. برای ضدعفونی کردن دام ها،انبار علوفه ،حوضچه آب وحتی محل تردد می توان از این پکیج ضدعفونی کنندگی دامداری استفاده کرد که شامل روشهای مختلف فیزیکی و شیمیایی می باشد.

از نور خورشید به عنوان یکی از راههای ضدعفونی کنندگی فیزیکی استفاده میشود پس بهتر است محل نگهداری دام ها شفاف باشد تا نور به راحتی از آن عبور کند. ضدعفونی کنندگی شیمیایی نیز شامل ضدعفونی کننده دست ساز انسان هستند که انواع مختلفی دارند از جمله: سود مایع، جوهرنمک،آب ژاول،سود پرک، فرمالین و دیسکلر.

نوع پکیچ ضدعفونی کننده دامداری

حذف عوامل بیماری زای عفونی با استفاده از روشهای ضدعفونی شیمیایی یکی از روشهای گندزدایی یا ضدعفونی به معنای مبارزه با بیماری واگیردار و عوامل ایجادکننده آنها است.

پکیج ضد عفونی کنندگی دامداری از نوع ضدعفونی شیمیایی است که در صنعت دامپروری به کار میرود و از نظر نوع ترکیبات شیمیایی و نوع کارکرد ،تقسیم بندی های مختلفی دارند که از این دسته می توان از آب ژاول، سود پرک، فرمالین ،دیسکلر ،جوهر نمک ،سود مایع و موارد مشابه آن نام برد. با توجه به مناسب بودن قیمت جوهر نمک، سود مایع و دیگر ضدعفونی کننده ها، تهیه این پکیج برای دامداران عزیز بسیار به صرفه می باشد.

استفاده از پکیج ضدعفونی کننده دامداری

پکیچ ضدعفونی کننده دامداری ایده آل

با دانستن این موضوع که مواد ضدعفونی کننده زمانی موثر می باشند که روی سطوح تمیز و عاری از مواد آلی به کار روند خصوصیت یک پکیج ضدعفونی کننده دامداری ایده آل مورد توجه قرار می گیرد.

پکیج ضدعفونی کننده دامداری ایده آل میتواند خصوصیات مختلف و متنوعی داشته باشد که از مهمترین آنها میتوان به این موارد اشاره کرد؛ قیمت مناسب و همیشه در دسترس باشد. اثرگذاری بالا داشته باشد به طوری که در کوتاه ترین زمان بیشترین عفونت را از بین ببرد و همچنین اثرگداری مطلوب به صورتی که سلامت دام ها را به خطر نیندازد.

مروری بر پکیج ضدعفونی کننده دامداری

پکیج ضدعفونی کنندگی دامداری مورد نظر ما شامل جوهرنمک،آب ژاول،سود پرک، سود مایع،فرمالین و دیسکلر می باشد. اسیدهیدروکلریک و یا اسید کلریدریک یا همان جوهر نمک یک اسید معدنی است که با نام اسید معده هم شناخته میشود. ضدعفونی کنندگی بالایی دارد. تاثیر جوهر نمک در ضدعفونی کردن به قدری بالاست که به عنوان یک ماده اصلی در طیف گسترده ای از مواد تمیز و سفید کننده به کار برده می شود. شما می توانید برای خرید جوهر نمک به سایت دیجی شیمی مراجعه کرده و بهترین و مرغوب ترین نوع این ماده در بازار را از این مرکز تهیه نمایید.

سود مایع که با نام های سودسوزآور،سودکاستیک،کاستیک سودا و هیدروکسید سدیم نیز شناخته میشود. سود پرک یا سود کاستیک جامد همان سود مایع است که از لحاظ شیمیایی تفاوت خاصی ندارند و تفاوت آنها به مشخصات فیزیکی آنها باز می گردد. هیپوکلریت سدیم که با نام تجاری آب ژاول شناخته میشود. یکی از کاربردهای گسترده فرمالین در ضدعفونی کردن دام و طیور است و در نهایت دیسکلر یا رسوب بر می باشد.این پکیج ضدعفونی کننده دامداری بسیار مطلوب و قوی می باشد.

چرا از پکیج ضدعفونی کننده دامداری استفاده کنیم؟

 

اهمیت پکیج ضد عفونی کننده دامداری

در کار پرورش دام، سلامتی دام ها و حفظ آن مسئله ای بسیار مهم است. به دلیل آن که محیط های پرورش دام در معرض انواع عوامل بیماری زا مثل کپک ها، قارچ ها، باکتری ها و ویروس ها هستند. همچنین این عوامل بیماری زا از طریق هوای آلوده و محیط کثیف و سطوح گسترش بیش تری پیدا می کند. استفاده از پکیج ضد عفونی کننده دامداری اهمیت زیادی دارد. زیرا می تواند سلامت دام و محیط پرورش آن را تضمین کند و سبب تسهیل در کار دامداران گردد. در این مطلب قصد داریم که موضوع پکیج ضد عفونی کننده دامداری را مورد بررسی قرار دهیم.

پکیج ضد عفونی کننده دامداری چیست؟

همان طور که از نام‌ پکیج مشخص است، در ضد عفونی کردن قارچ ها و بیماری های مختلف در دامداری مورد استفاده قرار می گیرد. پکیج ضد عفونی کننده از چند محصول به نام آب ژوال، سود مایع، جوهر نمک، دیسکلر و فرمالین تهیه شده است. افرادی که به شغل دامپروری مشغول هستند، برای سلامت و جان دام ها از پکیج ضد عفونی کننده استفاده می کنند. این پکیج از قدرت بالایی برخوردار است و می تواند تمامی بیماری ها، قارچ ها، میکروب ها و.... را به آسانی از بین ببرد تا حیوانات دامداری دچار بیماری و آسیب نشوند. شاید هزینه بالای پکیج ضد عفونی کننده برای دامداران مقداری مشکل باشد، اما در برابر بیماری دام هزینه ناچیزی به شمار می رود.  از پکیج ضد عفونی کننده برای از بین بردن میکروب و بیماری ها در انبار علوفه، حوض های آب، دام ها و محل رفت و آمد استفاده می شود، که به ۲ روش تقسیم بندی می شود: روش شیمیایی و روش فیزیکی

روش فیزیکی همان نور خورشید است که به عنوان یک روش کارآمد در ضد عفونی کردن محیط کاربرد دارد. محیطی که در آن دام پرورش داده می شود بهتر است، دارای چند دریچه باشد تا تهویه هوا به خوبی صورت گیرد و نور خورشید بتواند به راحتی به درون محیط دام ها بتابد و ضد عفونی انجام شود. منظور از روش شیمیایی همان پکیج های ضد عفونی کننده دامداری است. استفاده از ضد عفونی کننده شیمیایی بیش تر در صنعت دامداری کاربرد دارد و برای از بین بردن تمام باکتری ها، بیماری ها، امراض و... کمک می کند.

مروری بر پکیج ضدعفونی کننده دامداری

 

ویژگی های پکیج ضد عفونی کننده دامداری

پکیج ضدعفونی کننده دامداری باید دارای ویژگی هایی باشد که بتواند در کنار کارآمد و موثر بودن، برای دامدار هم صرفه اقتصادی داشته باشد. در ادامه به برخی از مهم ترین ویژگی های پکیج ضدعفونی کننده دامداری اشاره شده است.

  • داشتن قیمتی مناسب و مقرون به صرفه از مهم ترین ویژگی های این پکیج است.
  • پکیج ضد عفونی کننده باید بتواند از بیماری هایی که سلامت دام ها را به خطر می اندازد، پیشگیری کرده و آن ها را از بین‌ می برد.
  • مواد ضد عفونی کننده دامداری به هیچ عنوان نباید حساسیتی در کارکنان ایجاد کند و قادر باشد در کم ترین زمان بیش ترین بیماری و میکروب ها را از بین ببرد.
  • پکیج ضد عفونی کننده دامداری، نباید باعث لک و رنگ روی دیوار ها و محیط دامداری شود و همچنین باید قدرت نفوذ زیادی داشته باشد که بتواند به تمامی نقاط محیط نفوذ کرده و ضد عفونی کند.
  • قدرت نفوذ پکیج ضد عفونی کننده دامداری باید طوری باشد که تمام آلودگی های سطحی و عمقی که در میان درز ها، شکاف ها و لایه ها وجود دارد را از بین ببرد.
  • مواد ضد عفونی کننده دامداری باید دارای بروشور مخصوص باشد و حتما قبل از مصرف آن را به طور کامل مطالعه کنید.

روش های مختلف ضد عفونی کردن دامداری

برای ضد عفونی کردن دامداری ها، می توان از پکیج ضد عفونی کننده دامداری استفاده کرد، زیرا بهترین گزینه برای از بین بردن میکروب ها و... به شمار می رود. علاوه بر این ها دو روش دیگر هم وجود دارد که جزء روش های پرکاربرد در میان دامداران می باشد.

1. محلول پاشی جایگاه دام ها

شاید برخی افراد که در زمان های گذشته دام پرور بوده اند، با روش محلول پاشی یا همان سم ‌پاشی آشنایی کافی داشته باشند. باید بگوییم که سم پاشی یکی از پرکاربرد ترین و حساس ترین روش های ضد عفونی به شمار می رود که لازم است قبل از مصرف نکات ایمنی را رعایت کنید، تا آسیبی بر شما وارد نشود. استفاده از دستکش پلاستیکی، عینک ایمنی، لباس مناسب کار، ماسک صورت و ... برای هر فردی که سم پاشی می کند، الزامی است. زمانی که سم پاشی صورت می گیرد، باید تمام دام ها را از محیط به حیاط دامداری بیرون کرده و سپس شروع به پاشیدن سم کنید. بعد از پایان کار خودتان از محیط خارج شوید و درب دام ها را ببندید، سپس اجازه دهید سم به مدت چند ساعت در فضای بسته باقی بماند تا محیط به طور کامل ضد عفونی و خالی از بیماری باشد. اگر دقت داشته باشید، برچسبی که روی محصول سم پاشی وجود دارد، اطلاعات لازم را قبل و بعد استفاده از آن ذکر کرده است.

2. روش شعله افکن

در زمان های گذشته روش شعله افکن در میان دامداران رایج بوده و بهترین روش برای ضد عفونی کردن محیط و جایگاه دام ها به شمار می رفت. آتش میکروارگانیسم ها را از بین‌ می برد و همچنین می توان برای از بین بردن میکروب ها، قارچ ها و بیماری ها و... از آن استفاده کرد. با روش شعله افکن می توانید تا ۵/۱ متر اطراف آتش را هم به طور کامل ضد عفونی کنید.

بهره گیری از روش شعله افکن برای ضدعفونی دامداری

 

خرید پکیج ضد عفونی کننده دامداری

خرید پکیج ضد عفونی کننده دامداری می تواند سلامت دام و محیط کار دامداری را تضمین کند. این پکیج در انواع مختلف و با قیمت های متفاوت در مراکز عرضه مواد شیمیایی وجود دارد و شما می توانید بر اساس کیفیت و قیمتی که دارند، گزینه ای مناسب برای خود را انتخاب کنید. اما اگر به دنبال خرید پکیج ضد عفونی کننده دامداری با قیمت مناسب و کیفیت عالی هستید، پیشنهاد ما به شما خرید از سایت دیجی شیمی است. این سایت پکیج ضدعفونی کننده دامداری با با شرایطی ایده آل و کیفیتی تضمین شده به دست شما مصرف کننده گرامی می رساند. در این وب سایت می ‌توانید این محصول را در گالن های مختلف و با وزن های متنوع مشاهده کرده و با بررسی هر کدام و با قیمتی که در کنار آن ها ثبت شده یک مورد را انتخاب کرده و با پرداخت هزینه آن را به صورت اینترنتی خریداری کنید.

کلام آخر

در این مطلب تلاش کردیم تا به بررسی پکیج ضد عفونی کننده دامداری بپردازیم. این پکیج در ضد عفونی کردن محیط دامداری، از جمله محل علوفه، بخش نگهداری دام، محل رفت و آمد و... مورد استفاده دامپروران قرار می گیرد. برای خرید پکیج ضد عفونی کننده دامداری نیز می توانید به وب سایت دیجی شیمی مراجعه کنید و محصول را خریداری کنید. شما می توانید با شماره ای که در وب سایت ذکر شده، تماس برقرار کنید تا کارشناسان ما بتوانند شما را به خریدی منحصر به فرد همراهی کنند.

مزایا

مثبت دارای مجوز دامپزشکی
مثبت درصد خلوص بالا
مثبت بسته بندی مناسب
مثبت ارسال به تهران و شهرستان
مثبت امکان ارسال بصورت پالت بندی
مثبت ارسال فوری

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
10 / 10
از 8 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()