021-88308030
0
انواع اسید صنعتی و آزمایشگاهی >>
کد کالا : 031
نوع بسته بندی :
مبلغ قابل پرداخت : 540,000   (تومان)
˄˅

دیجی شیمی هیچ تصرفی در کرایه باربری ندارد.

به دستور اداره مالیات صورت حساب مشتریان عزیز در سامانه مودیان مالیاتی به صورت الکترونیکی ارسال و قابل رویت می باشد.

نام شیمیایی : اسید نیتریک

فرمول شیمیایی : HNO3

گرید : صنعتی / آزمایشگاهی

 درصد خلوص:55% و 64%

بسته بندی :

 • تانکر 1000 لیتری
 • بشکه 220  لیتری
 • گالن 20 لیتری
 • گالن 5 لیتری
 • گالن 2.5 لیتری

پکیج طلا بصورت مواد اولیه ارسال و میزان و نحوه مصرف نیازمند دانش فنی می باشد

بررسی تخصصی و اجمالی

خرید و فروش آنلاین اسید نیتریک

دیجی شیمی بزرگترین فروشگاه آنلاین مواد شیمیایی اسید نیتریک صنعتی و آزمایشگاهی را در انواع بسته بندی (گالن، بشکه، تانکر) خرد و عمده به صورت آنلاین و حضوری به فروش می رساند.

 

آشنایی اولیه با نیتریک اسید

اسیدنیتریک از مهمترین اسیدهای غیرآلی است که به عنوان یک کالای اساسی در صنعت مورد استفاده قرارمیگیرد. این محصول در ساخت نیترات آمونیوم در کود ها استفاده میشود و می توان اصلی ترین کاربرد اسید نیتریک در کشاورزی را نیز همین مورد دانست. این اسید خورنده و سمی باعث سوختگی میشود و با آب هم قابل امتزاج میباشد.

در جدول زیر می توانید برخی از ویژگی های این اسید قوی را مشاهده کنید.

نام

نیتریک اسید

اسامی مترادف

تیزاب، تیزاب سلطانی

فرمول شیمیایی

HNO3

رنگ

زرد بسیار کم رنگ

بو

بوی زننده اسیدی

حالت فیزیکی

مایع شفاف

اسیدیته

اسیدی بسیار قوی

حلالیت در آب

محلول

 • خلوص : 55-64درصد
 • وزن مولکولی : 63.02
 • حلالیت در آب : محلول
 • فرمول شیمیایی : HNO3
 • حالت فیزیکی : مایع شفاف
 • نقطه جوش : 86 درجه سلسیوس
 • رنگ : بی رنگ، زرد بسیار کم رنگ
 • گروه شیمیایی : اسید غیرآلی، نیترات
 • نام های مشابه : اسید ازته، نیترات هیدروژن، جوهر شوره
 • حلالیت در حلال های آلی : واکنش با حلال هایی مثل اتانول و استون

 

 

نیتریک

نیتریک چیست ؟

نیتریک اسیدی قوی با بویی ناخوشایند، بدون رنگ با فرمول شیمیایی HNO3 می باشد که در مجاورت هوای آزاد دود می کند و بخشی از آن تجزیه می شود. اسید نیتریک صنعتی با خلوص 55 درصد تولید می شود. نام های مشابه زیادی برای این اسید در بازار مواد شیمیایی وجود دارد از جمله : نیتریک اسید، جوهر شوره، اسید ازته، نیترات هیدروژن، اسید ازوتیک، ازوتیک اسید. نیتریک بسیار اکسید کننده بوده و توانایی حل کردن اکثر فلزات به جز طلا را در خود دارد. می توان عنوان کرد که نیتریک در بازیافت زباله های فلزی و کامپیوتری مورد استفاده قرار می گیرد. این اسید قوی در مقابل اسیدهای ضعیف تری چون اسید سیتریک قرار می گیرد.

 

نیتریک

 

این محصول نیز می‌تواند برای شما بسیار کاربردی باشد : 

چرا اسید نیتریک یک اسید قوی در نظر گرفته میشود؟

اسید نیتریک بسیار قوی تر از اسید نیتروژن میباشد. از آنجا که پایه مردوج قوی تری دارد یون NO3 با بار منفی در بیش از 3 اتم اکسیژن پخش میشود. این در حالی است که همین اتفاق در شرایط مشابه برای NO2 روی 2 اتم اکسیژن انجام میشود.

اسید تیزاب یا اسید تیزاب سلطانی چیست؟

در بین اسیدهای بسیار قوی نام اسید تیزاب بسیار به گوشی می خورد. شاید این پرسش برای شما هم پیش آمده باشد که تیزاب سلطانی چیست؟ در پاسخ باید گفت که مخلوط اسید های نیتریک و هیدروکلریک غلیظ را از گذشته به نام اسید تیزاب میشناسند. این محصول به نسبت 1 به 3 تهیه میشود. از گذشته از این محصول برای از بین بردن فلز های نجیب مثل طلا و پلاتین و پالادیوم از بستر ها در آزمایشگاه های خرد و میکروالکترونیک انجام میشود.

تیزاب

همان طور که اشاره شد، تیزاب از ترکیب دو اسید قوی با نام های اسید نیتریک و اسید کلریدریک تشکیل می شود. این ترکیب به قدری قدرتمند است که می تواند در حل کردن فلزات نجیب به کار آید. تیزاب که آن را با نام تیزاب سلطانی هم می شناسند، قدمتی بسیار طولانی دارد و می توان از آن در اسید شویی، تمیز کاری و ... بهره جست. قدرت بالای این ماده سبب شده تا در صنعت استخراج طلا از آن بهره های فراوانی گرفته شود و صنعت، بزرگ ترین مصرف کننده تیزاب می باشد. از سویی تیزاب ماده ای خورنده و بسیار خطرناک است و کسانی که با آن سر و کار دارند، باید به خوبی از نکات ایمنی کار با تیزاب به منظور حفظ سلامت خود و محیط آگاه باشند. حال که به خوبی به این سوال واقف شده اید که اسید نیتریک چیست؟ کاربرد اسید نیتریک نیز برایتان واضح تر خواهد شد.

اسیدشویی فلزات به کمک تیزاب سلطانی

چگونه با استفاده از اسید تیزاب اصالت طلا را تشخیص میدهند؟

حال به این پرسش پاسخ می دهیم که کاربرد تیزاب سلطانی چیست؟ یکی از کاربرد های اسید تیزاب به منظور تشخیص اصالت طلا میباشد. برای این کار فلز مشکوک به طلا را روی سنگ محک میکشند و بعد از آن یک قطره از این اسید تیزاب را روی آن میریزند.

 • اگر اتفاقی نیفتاد یعنی فلز طلا با همان معیار تیزاب است.
 • اگر خط کم رنگ شد یعنی عیار فلز طلا از عیار تیزاب کمتر است.
 • اگر خط ناپدید شد یعنی فلز مشکوک طلا نیست و یا مقدار خیلی کمی طلا دارد.

تشخیص اصالت طلا به کمک اسید نیتریک

اسید نیتریک چگونه تولید میشود؟ 

در این قسمت به بررسی این موضوع می پردازیم که نحوه تولید اسید نیتریک چیست؟ کاربرد اسید نیتریک سبب شده تا به تولید این محصول در حجم انبوه نیاز وجود داشته باشد. این اسید با ترکیب شدن دی اکسید نیتروژن و آب در جایی که اکسیژن یا هوا وجود دارد ساخته میشود. این محصول سپس به عنوان یک ماده خشک کننده عمل میکند.

کاربردهای شگفت انگیز اسید نیتریک

با توجه به گسترده بودن موارد مصرف این ماده، باید آن را یکی از پرمصرف ترین اسیدهای موجود دانست. کاربرد اسید نیتریک در صنایع غذایی، کشاورزی و ... سبب شده تا ارزش این محصول بسیار بالا باشد.

پروسه ساخت موشک با توجه به خواص اکسید کنندگی

یکی دیگر از خواص نیتریک واکنشگری این ماده می باشد. با توجه به این نکته در کارخانجات تولید رنگ، دارو مورد استفاده قرار می گیرد.

استفاده از نیتریک اسید در داروسازی

می توان گفت یکی از کاربردهای اساسی نیتریک استفاده در شست و شو فلزات می باشد. در واقع کاربرد تیزاب سلطانی اسید شویی فلزات در عالی ترین سطح است. 

 در انجام آنالیزهای شیمیایی یکی از اسیدهای پر مصرف می باشد.

 

اسید نیتریک

خالص سازی فلزات همچون طلا، نقره، پلاتنیوم

نیتریک در غلظت های بسیار پایین جهت قدیمی کردن مصنوعات چوبی

کاربرد اسید نیتریک در صنایع غذایی در کارخانجات غذایی و لبنی برای از بین بردن راحت ترکیبات ته نشین شده می باشد.

نیتریک در فرآیند تولید تیزاب نیز حضور دارد. می توانید کاربردهای اسید نیتریک را در جدول زیر مشاهده کنید.

دیگر کاربرد اسید نیتریک در کشاورزی است که از آن به عنوان نوعی کود به منظور بهبود رشد گیاه و تغذیه آن بهره گرفته می شود.

 

 

 

کاربردهای نیتریک اسید

شستشوی فلزات در عالی ترین سطح

استفاده در صنعت تولید رنگ

بهره گیری در صنعت تولید دارو

اکسید کننده در صنعت موشک

از مواد تشکیل دهنده تیزاب سلطانی

خالص سازی فلزات گران بهایی چون طلا، نقره و ...

اسید نیتریک برای شستشو

 یکی از اصلی ترین کاربردهای اسید نیتریک برای شستشو است و می توان انواع فلزات و دستگاه های صنعتی را به کمک این اسید قوی تمیز نمود. زمانی که فلزات و دستگاه های کارخانه ای و صنعتی، به واسطه روغن ها، زنگ زدگی و ... تمیزی خود را از دست می دهند، این اسید نیتریک است که برای شست و شو به کار می آید. علت را باید قدرت بالای اسیدی این ماده عنوان کرد که می تواند آلودگی ها را در خود حل کرده و تمیزی را به وسیله شما بازگرداند. اما اسید نیتریک برای شستشو در منزل و یا محیط های این چنینی چندان گزینه مناسبی نیست، زیرا کار کردن با این اسید قدرتمند، نیازمند رعایت موارد ایمنی و فضای باز است که در محیط های داخلی میسر نخواهد بود. به همین دلیل توصیه می شود که از اسید نیتریک برای شستشو در محیط های باز و با رعایت کلیه نکات ایمنی به منظور پیش گیری از بروز حادثه استفاده کنید.

خطرات تیزاب سلطانی چیست؟

 اسیدها به طور کلی دارای خاصیت خورندگی بالایی هستند. حال تصور کنید که دو اسید بسیار قوی نظیر نیتریک اسید و هیدروکلریک اسید را با یکدیگر ترکیب کنیم. چنین ماده ای می تواند بسیار خورنده و خطرناک بوده و خطرات جدی را به دنبال داشته باشد. خطرات تیزاب سلطانی بسیار گسترده است و می تواند هم برای کاربر و هم محیط کار، مشکلات جدی را به همراه داشته باشد. خطرات تیزاب سلطانی عبارتند از:

تماس پوستی: تماس با این ماده می تواند سبب بروز التهاب و سوختگی شود. به همین دلیل ضروری است بلافاصله پس از تماس با تیزاب، موضع را به خوبی با آب تمیز برای مدت 15 دقیقه شست و شو دهید.

تماس چشمی: تماس تیزاب با چشم می تواند التهاب و حساسیت شدیدی را برای چشم و قرنیه ایجاد کند. ضمن مراجعه فوری به پزشک، لازم است تا چشم ها به طور کامل با آب برای مدت 15 دقیقه شست و شو داده شوند.

تنفس: تنفس کردن تیزاب سلطانی می تواند سبب تحریک سیستم تنفسی شود. به همین دلیل ضمن کار کردن با این ماده در محیط هایی که تهویه مطلوبی دارند، لازم است تا فرد بیمار را فورا به محیطی باز رسانده و اجازه دهید تا تنفس کند. از مراجعه فوری به پزشک نیز غافل نشوید.

ایمنی کار با اسید نیتریک

قیمت اسید نیتریک

هر محصولی با دو فاکتور کیفیت و قیمت مورد آنالیز قرار می گیرد. اسید نیتریک هم از این قاعده مستثنی نیست و باید برای خرید آن هر دوی این عوامل را در نظر گرفت. سایت فروش مواد شیمیایی دیجی شیمی، عرضه کننده محصولات با کیفیتی است که به علت حذف واسطه ها، قیمت مناسبی هم دارند. شما می توانید برای خرید اسید نیتریک ارزان قیمت و با کیفیت، سایت دیجی شیمی را با دیگر مراکز عرضه کننده این اسید قوی مقایسه کنید. علت مناسب بودن قیمت اسید نیتریک در این مرجع، کوتاه شدن دست واسطه هایی است که بدون اضافه کردن فاکتوری به محصول، تنها سبب افزایش قیمت آن برای مصرف کننده نهایی می شوند. این مرکز به صورت مستقیم محصول را به دست شما می رساند و همین مساله سبب مناسب بودن قیمت اسید نیتریک شده است. 

خرید اینترنتی نیتریک

فروشگاه اینترنتی دیجی شیمی محصول اسید نیتریک را با خلوص 55تا 64درصد با بهترین کیفیت، مناسب ترین قیمت و راحت ترین روش خرید به مشتریان محترم عرضه می کند.

 • گالن 5 لیتری
 • گالن 20 لیتری
 • بشکه 220 لیتری
 • تانکر 1000 لیتری

خرید اینترنتی اسید نیتریک

اسید نیتریک از کجا بخریم؟

تعدد مراکز فروش مواد شیمیایی سبب شده تا مصرف کنندگان در خرید این محصولات دچار سردرگمی شوند. طبیعتا نمی توان از اهمیت کیفیت و قیمت در خرید اسید نیتریک و دیگر ترکیبات شیمیایی گذر کرد. در پاسخ به این سوال که اسید نیتریک از کجا بخریم؟ می توان گفت مجموعه دیجی شیمی که یکی از معتبر ترین مراکز عرضه مواد شیمیایی است، توانسته با فروش بهترین و مرغوب ترین محصولات، جایگاه ویژه ای در بین مصرف کنندگان پیدا کند. خوشبختانه امکان خرید آنلاین اسید نیتریک در این مجموعه فراهم بوده و ارسال به سراسر ایران نیز میسر می باشد. تنها کافی است میزان مورد نیاز خود از این محصول را اعلام کرده و با اطمینان از کیفیت محصول و نیز قیمت آن، در راستای خرید اسید نیتریک گام بردارید.

میتواینید از محصول جدید مخلوط اسید سولفوریک و اسید نیتریک هم بازدید کنید.

سوالات متداول درباره اسید نیتریک

قیمت اسید نیتریک چقدر است؟

این اسید با توجه به کیفیت و درصد خلوصی که دارد، دارای قیمت های متفاوتی می باشد. با این حال برای خرید اسید نیتریک ارزان، می توانید به سایت دیجی شیمی مراجعه کرده و اقدام به خرید نمایید.

آیا می توان از اسید نیتریک برای استخراج طلا استفاده کرد؟

به کمک این اسید می توان به خالص سازی فلزات گران بهایی چون طلا و نقره پرداخت و هم چنین می توان عیار طلا را نیز به کمک آن سنجید.

اسید نیتریک را از کجا بخریم؟

برای خرید اسید نیتریک با کیفیت عالی و قیمت مناسب می توانید به سایت دیجی شیمی مراجعه کرده و اقدام به سفارش با درصد خلوص های متفاوت و مقدار دلخواه کنید.

 

مزایا

مثبت بسته بندی های متنوع
مثبت خلوص بالا
مثبت کیفیت بالا محصول
مثبت بسته بندی مناسب
مثبت امکان ارسال بصورت فله همراه پمپ
مثبت امکان ارسال بصورت پالت بندی
مثبت ضمانت و خدمات پس از فروش
مثبت ارسال فوری
مثبت

معایب

منفی الزام استفاده از تجهیزات ایمنی
منفی خورندگی بالا

مشخصات فنی

مشخصات کلی
نام محصول
اسید نیتریک
درصد خلوص
55 و 64درصد
گرید
صنعتی / آزمایشگاهی
فرمول شیمیایی
HNO3
نوع بسته بندی
گالن 2.5 لیتری
yes
گالن 20 لیتری
yes
گالن 5 لیتری
yes
بشکه 220 لیتری
yes
تانکر 1000 لیتری
yes

آنالیز محصول

آنالیز اسید نیتریک صنعتی

Passes test

Identity

< 55 %

Assay

Passes test

Appearance

<= 0.0003 %

Choloride

Passes test

Lodate, Bromate

<= 0.003 %

Nitrogen

<= 0.001 %

Sulphate

<= 0.005 %

Heavy metals

<= 0.0001 %

As (Arsenic)

<= 0.001 %

Ca (Calcium)

<= 0.0004 %

Fe (Iron)

<= 0.001 %

NH4 (Ammonium)

<= 0.01 %

Non Volatile matter

ارسال نظر
حسین :
6 1
با سلام خدمت سایت خوب دجی شیمی برای تیزاب سلطانی چه اسیدی باید بخرم و چه درصدی و سوال بعدیم اسید ازمایشگاهی و صنعتی فرقشون چیه برای تیزاب درست کردم کدوم اسید استفاده کنم اسید صنعتی یا ازمایشگاهی تشکر میکنم راهنمایی کنید
مدیریت :
10 6
سلام خدمت شما تیزاب معمولا از ترکیب اسید نیتریک و سید کلریدریک بدست می آید که بهتر است این ترکیب را خودتان انجام ندهید و توسط کارشناس انجام گیرد.
فلاح :
8 0
سلام و خسته نباشید آیااسید نیتریک صنعتی است؟ شماره تماس لطف کنید برای گرفتن اطلاعات بیشتر
مدیریت :
11 2
سلام نیتریک هم در گرید صنعتی و هم آزمایشگاهی موجود می باشد.
مهرداد اسمعیلی ... :
8 0
سلام. مورد استفاده تحقیقاتی استحصال مواد معدنی
مدیریت :
7 0
سلام موفق باشید
مهدی موسوی :
7 1
باسلام میخواستم بدانم آیا شما جیوه مایع هم دارید وقیمت آن چقدر میباشد متشکرم
مدیریت :
9 0
سلام خیر این محصول موجود نیست.
بهنام :
9 1
سلام خسته نباشید گالن 5 لیتری و 20 لیتری بالای 60%نیاز دارم قیمت و نحوه خرید رو لطفا میکنید
مدیریت :
15 2
سلام هم به صورت آنلاین می توانید خرید کنید و هم به صورت تلفنی
سعید :
7 1
درود بعد از خرید انلاین چیدر زمان میبره تا برسه دستمون.بنده کرج هستم
مدیریت :
8 0
سلام برای کرج باربری ارسال میشه که معمولا یکی دو روز زمان میبره
عادل عبدالهی کر ... :
8 2
یک گالن 5 لیتری اسید نیتریک و1 گالن 2.5 لیتری هیدروکلریک اسید هردو صنعتی وغلیظ اگرباشد مقداری هم سولفات اهن ابی رنگ
مدیریت :
8 0
سلام تمام این محصولات را می توانید درون سایت خریداری کنید.
محمد مهدی :
7 0
سلام خسته نباشین اسید نیتریک درصد بالا از کجا میتونم تهیه کنم
مدیریت :
7 0
سلام می تونید از داخل سایت خریداری کنید
محمد مهدی :
8 0
ملثلا بالای ۸۰ درصد موجود دارین
مدیریت :
8 0
بالاترین خلوص اسید نیتریک 64 درصد است.
حسن :
8 2
سلام قیمت ۵لیتر چنده .برای استخراج طلا از قطعات چند درصد بکار میرود وبه شهرستان ارسال دارید ممنون.از راهنمای شما
مدیریت :
11 2
سلام قیمت داخل سایت هست و ارسال به شهرستان هم داریم در مورد مشاوره فنی با شماره شرکت تماس حاصل فرمایید.
:
8 0
سلام برای شهرک صالحیه گلستان چندساعت طول میکشه بفرستید؟
مدیریت :
8 0
سلام برای شهرستان به باربری می فرستیم و معمولا 1 تا 2 روز زمان میبره به دستتون برسه
علیرضا :
7 0
سلام و خسته نباشید خدمت تک تک اعضای زحمت کش این سایت که واقعا به همه سوالات خیلی دقیقو مودبانه پاسخگو هستید. خواستم اگه میشه باهام تماس گرفته بشه جهت خریدو ارسال یه بشکه ۵ لیتری اسید نیتریک.ممنون میشم. منتظرم ش
مدیریت :
9 0
سلام خدمت شما دوست عزیز گالن 5 لیتری اسید نیتریک رو به صورت آنلاین می تونید خرید کنید. که در خرید آنلاین ارسال بار براتون در اولویت قرار می گیرد.
رضاشوهانی :
7 0
سلام و خسته نباشید خدمت شما.۲بشکه ۵ لیتری اسید نیتریک.و۲گالن ۲/نیم لیتری اسید هیدروکلرید.ویه بسته اوره.سولفات آهن سبز .کجا باید بیام
مدیریت :
8 0
سلام میتونید به صورت آنلاین خریدتان را ثبت کنید.
رحیم :
7 0
سلام وخسته نباشیدمن یک بشکه ۲۰ لیتراسیدنیترک ۶۴درصدواسیدهیدروکلرایدبرایاستخراج طلا نیازدارم برای تبریزچقدرطول میکشه برسه به دستم
مدیریت :
7 1
سلام و درود بعد از خرید ارسال میشه باربری معمولا یک روز بعد به دستتون می رسه.
جاوید :
7 0
سلام ،آیا اسیدنیتریک آبی موجود دارید؟
مدیریت :
7 0
سلام خیر موجود نیست.
علی :
7 1
من اسید نیتریک خریدم 5لیتری برای حل کردن قلع روی ندار های چاپی راستی چطوری درصد خلوص میتونیم بیارم پایین با اب راهمنایی کنید
مدیریت :
8 2
سلام اگه منظورتون تیزاب هست نحوه ساختش درون اینترنت موجوده ولی اسید نیترک رو می توانید با آب مقطر رقیق تر کنید.
علی :
8 1
سلام میخواستم بدونم تفاوت اسید صنعتی و ازمایشگاهی چی هست؟؟؟ درصد کدومش بالاتر هستتت؟؟؟
مدیریت :
9 0
سلام اسید آزمایشگاهی میزان خلوص بالاتری دارد.
امیرحسین :
7 0
سلام این اسید از پلی اتیلن کم چگال یا پر چگال رد میشه ؟
مدیریت :
7 0
سلام اسید نیتریک پلی اتیلن را نمی خورد.
محسن :
8 0
سلام وقت بخیر من خراسان رضوی هستم اسید نیتریک و اوره میخوام چن روز، زمان میبره به دست من برسه ممنون
مدیریت :
7 1
سلام چون با باربری ارسال میشه معمولا دو سه روز بعد به دستتون میرسه.
بیژن تخشا :
8 2
سلام برای ریگیری طلا عیار سنجی لازم دارم
رامین مصطفی نژا ... :
8 1
سلام میخواستم اسید هیدروکلریدریک 37درصد ۲/۵ لیتری یک عدد و اسید نیتریک ۲/۵لیتری یک عدد سفارش بدم با تشکر
مدیریت :
7 1
سلام می توانید به صورت آنلاین خریدتان را انجام دهید.
جاوید جاویدان :
6 1
برای تولید نیترات نقره از اسید نیتریک چند درصد استفاده کنم
مدیریت :
6 1
حتما باید از نیتریک مرک استفاده نمایید.
محمدی :
7 1
سلام وقت بخیروخسته نباشید ببخشید برای استحصال طلا ازچه نوع اسیدنیتریکی باید استفاده کرد؟
مدیریت :
6 2
سلام جهت کسب اطلاعات در این زمینه با کارشناسان ما در ارتباط باشید.
مهدوی :
6 1
سلام تیزاب ۳۳درصد ازکجا تهیه کنم. و به تیزاب معمولی چه اسم هایی میگویند.
مدیریت :
6 1
سلام با شماره های سایت 02188308030 یا 09128704691 تماس بگیرید.
محمد :
8 1
با عرض سلام‌ می خاستم بدونم چه اسیدی برای از بین بردن الیاژ اهن خوبه اسم اسیدچیه
مدیریت :
7 0
سلام از اسید نیتریک استفاده کنید.
Mobin :
6 0
سلام آیا سدیم متا سولفید دارید
مدیریت :
6 0
سلام بله موجوده.
حمید :
6 0
سلام وقتتون بخیر.. ببخشید برای اسید کاری روی ورق مس چه اسید باید تهیه کرد ؟
مدیریت :
6 0
سلام دیسکلر باید استفاده بشه. برای اطلاعات بیشتر میتونید با شماره های سایت 02188308030 یا 09128704691 تماس بگیرید.
ژاژا :
8 0
سلام با تشکر از کیفیت خوب محصول و ارسال بموقع
مدیریت :
7 0
سلام خواهش میکنم ممنون از نظردهی
سعید :
6 1
درود داداش اسید نیتریک همون جوهر نمکه؟تیزابی که برای ابگرمکن رسوب گیری میکنیم با تیزاب سلطانی فرق داره.ایا امکانش هست به تیزاب جوهر نمک اظافه کنیم.
مدیریت :
7 0
سلام نیتریک و جوهرنمک دو محصول متفاوت است محصول تیزاب نداریم
میثم :
6 0
سلام و عرض خسته نباشید ببخشید برای جرم زدایی کانال های آب بلوک سیلندر و سر سیلتدر موتورهای دیزلی از چه اسیدی باید استفاده کرد که به سیلندر آسیبی نرسه؟
مدیریت :
7 0
سلام با کارشناسان ما درارتباط باشید
رضا :
6 0
سلام خسته نباشید برای استخراج طلا ازکامپیوتر و سنک پکیج کامل میتونین تبریز برام بفرستین وقیمت چند میشه
مدیریت :
6 1
سلام بله ارسال به همه جای ایران داریم قیمت داخل سایت ثبت شده و بروز می باشد
محمد :
6 0
سلام و عرض ادب . بنده تازه می خوام استخراج طلا (بازیافت) انجام بدم ولی نمیدونم چه اسیدی لازم داره . لطف میکنید راهنمایی کنید؟
مدیریت :
8 1
سلام محصول نیتریک و سرچ کنید پکیج طلا رو خرید بفرمایید
علی خانی :
6 0
سلام من قم هستم پکیج برا استخراج طلا میخام میتونید بفرستید متشکرم
مدیریت :
7 0
سلام ثبت سفارش کنید بله به شهرستان هم ارسال داریم
صنایع دستی آقاج ... :
6 1
سلام رای خرید عمده اسید نیتریک با کی باید صحبت کنم لطفا تماس بگیرن با این شماره یا تلفن تماس بدین ممنونم
مدیریت :
6 1
سلام با شماره های سایت تماس بگیرین با کارشناسان ما در ارتباط باشین
حسین انصاری :
6 1
سلام میخواستم مقداری خاک طلا دارم طلاشو استخراج کنم لطفا راهنمایی کنید و اسید تیزاب و هر چیزی که نیازه رو ازتون خریداری کنم ممنون
مدیریت :
7 0
سلام پکیج استخراج طلا جزو محصولات هست سرچ بفرمایید
Siyavash :
6 2
وقت بخیر لطفاً بفرمایید پیکیج استخراج شامل چه اقلامی هست سپاس
مدیریت :
6 1
با سلام در قسمت نحوه بسته بندی، محصولات کامل نوشته شده
مهدی :
6 1
پکیج استخراج طلا میخواستم
مدیریت :
8 1
سلام داخل نوار جستوجو سرچ کنید موجود است
امير :
8 0
سلام.ببخشيد شما ارسال به شهرستان هم دارين؟
مدیریت :
7 0
سلام بله ارسال هم داریم
سیدحمید :
7 0
باسلام خداقوت ببخشید اسیدنیتریک گریدازمایشگاهی گالن ۲نیم لیترخلوصش چنددرصدمیباشد؟و گالن ۵لیتری صنعتی چنددرصدهست؟ باتشکر
مدیریت :
8 0
باسلام درصد خلوص اسید نیتریک شیراز 55 تا 60درصد است، اسید نیتریک کارون 60 تا 65درصد می باشد.
جواد :
7 0
سلام میخوام فولاد زنگ زده رو با اسید تمیز کنم چه نوع اسیدی استفاده کنم لی زحمت قیمت ۲۰ لیتری و هم میگین
مدیریت :
7 0
سلام کاربر عزیز از محلول فروکلین باید استفاده کنید داخل سایت موجود است سرچ بفرمایید و ثبت سفارش کنید
مرتضی شجاعی :
7 0
برای اسید شویی از اسید نیتریک به تنهایی استفاده کنم؟ یا باید ترکیبش با اسید دیگه ای باشه؟
مدیریت :
7 0
سلام کاربر عزیز اسید شویی چه محصولی و میخواین با نیتریک انجام بدین؟
حسین رجب زاده :
8 0
سلام و خداقوت امکان سفارش اسید نیتریک با خلوص بالای 70 درصد رو هم داریم؟
مدیریت :
7 0
سلام کاربر عزیز خیر بالاترین درصد 64 است
محمد میرزای :
7 0
سلام خسته نباشید ببخشی شما در استان سیستان بلوچستان نمایندگی یا شرکت هم دارید که ما ازونجاه خرید کنیم
مدیریت :
7 0
سلام کاربر عزیز خیر دیجی شیمی در هیچ شهری نمایندگی ندارد
عیسی :
8 0
با سلام خسته نباشید امروز سفارشم دستم رسید خیلی خوب وبه موقع فقط دفترچه یا ورقه راهنمای هم باسه که متاسفانه نیست
مدیریت :
8 0
سلام کاربر عزیز با شماره های سایت تماس بگیرید همکاران براتون ارسال میکنند
حسین :
8 0
سلام من طلای شکن دارم از کدوم مدل اسید نیتیریک باید خریداری کنم؟آیا راهنما یا مشاوره برای گرفتن طلای شکن دارید؟
مدیریت :
8 0
سلام کاربر عزیز از اسید نیتریک آزمایشگاهی استفاده میشود
فرزانه اصغری :
2 0
با سلام و وقت بخیر من محصول رو از روی سایت تون سفارش دادم و به دستم رسید و ازش استفاده کردم، برای کار استخراج طلا جواب کار من رو داد، ممنونم از شما
مدیریت :
2 0
سلام کاربر عزیز ممنون از خریدتون و اشتراک نظرتان سپاس از همراهی شما
ایمان :
2 0
سلام وقت بخیر آیا ماده یا موادی هست که وقتی قطعات الکترونیکی داخلش بندازیم همه جز طلا داخلش حل شوند و فقط طلا باقی بمونه؟ یا نه همه حل میشه و باید با ماده دیگه طلا رو برگردوند؟
مدیریت :
2 0
سلام کاربر عزیز با یک محصول به طلای خالص نمیرسید باید طی مراحل و با محصول مختلف انجام بدین
جوادحشمتی :
2 0
سلام تیزاب سلطانی گالن ۲/۵لیتریه دارید فیلتر کاغذی چطوراگرموجودهست قیمت لطف میکنیدممنونم
مدیریت :
2 0
سلام کاربر عزیز تیزاب اماده نداریم نیتریک و کلریدریک داریم ترکیب کنید تیزاب بسازید کاغذصافی هم داریم داخل سایت موجود است
ابراهیمی :
2 0
یه گالن ۲۰ لیتری قیمتش چند است ؟؟
مدیریت :
2 0
سلام کاربر عزیز قسمت نوع بسته بندیش و باز کنید قیمت همه بسته بندی خورده-20 لیتری 2 میلیون تومان
مهدی :
2 0
سلام. دنبال اسید نیتریک هستم البته بمقدار ۴ لیتر.اما هرجا میرم فقط۲۰ لیتری دارند وقیمتش یک و۷۰۰ت.لطفا راهکایز کنید از کجاد۴ لیتر تهیهدکنم.ممنون
مدیریت :
2 0
سلام کاربر عزیز داخل سایت ما هم 2.5 لیتری هم 5 لیتری موجود است قسمت نوع بسته بندی و باز کنید مشاهده بفرمایید و خرید کنید
حسین :
0 0
من این محصول تهیه کردم برای استخراج طلا بسیار به من کمک کرد خلوص عالی داشت ممنونم از محصولات با کیفیتتون
مدیریت :
0 0
خداروشکر راضی بودین وظیفه ماست
محمد :
0 0
سلام وقت بخیر از این محصول بصورت تناژ هم میشه خرید انجام داد
مدیریت :
0 0
سلام کاربر عزیز بله براسی خرید تناژ به واتساپ سایت پیام بدین یا به شماره های ما تماس بگیرید
احمد نیا :
0 0
از سایتتون کلرید ریک و نیتریک برای تیزاب تهیه کردم بسیار کاربردی بود ممنونم از تیم قویتون بسیار عالی پشتیبانی کردید و راهنمایی برای تهیه محصولات
مدیریت :
0 1
خواشه میکنم وظیفه ماست خوشحالیم که راضی بودین
محمد :
0 1
سلام ۲.۵ لیتر اسید نیتریک میخوام چطور خرید کنم
مدیریت :
0 0
سلام داخل سایت موجود است خرید بفرمایید ارسال میشود
کاشفی :
0 0
سلام ،اسید نیتریک گرید A+,درصدش چقدره ؟
مدیریت :
0 0
سلام 56 تا 64 درصد
علی رستگار :
0 0
ممنون از سایت ومحصولاتتون
مدیریت :
0 0
ممنون از توجه شما
ذ :
0 0
سلام جهت خرید گالن ۵ لیتری سوپر دیسکلر باید حتما عضو شد ، بنده نمیخواهم عضو شود ، چطور میتوانم خرید کنم ممنون
مدیریت :
0 0
سلام بر شما به واتساپ سایت پیام بدین براتون انجام میدن
خداویردی نویدی :
0 0
من به مقدار۵لیتر اسید نیتریک یا همان تیزاب سلطانی نیازمند هستم آیا اونو میتونم از شما تهیه کنم
مدیریت :
0 0
با سلام بله داخل سایت موجود است سرچ کنید خریدبفرمایید
اکبر بهبود از ا ... :
0 0
۵لیتر اسید نیتریک میخوام
مدیریت :
0 0
با سلام داخل سایت موجود است مشاهده کنید خرید بفرمایید
شهرام :
0 0
سلام وروز بخیر عرض میکنم منو راهنمایی بفرمایین چنانچه اسید نیتریک مایع خریداری کنم میتونم اونو داخل منزل خشک کنم وحالت پودری پیدا کنه در ایمیل منتظر هستم ممنون
مدیریت :
0 0
با سلام خیر همچین چیزی امکان ندارد
جواد :
0 0
سلام خسته نباشید آیا با نیتریک ۵۵درصد میشه طلا استخراج کرد ممنون میشم راهنمایی کنید..
مدیریت :
0 0
سلام بله کارتون و انجام میده
امیدمهرنیا :
0 0
لوازم بازیافت طلا نیاز دارم
مدیریت :
0 0
سلام داخل سایت تمامی موارد که برای استخراج است موجوده مشاهده کنید و خرید کنید
پروانه :
0 0
سلام من میخوام از این اسید برای چاله دستشویی بریزم بنظر شما لوله ی پلاستیکی را باعث خورندگی میشود
مدیریت :
0 0
سلام این اسید بدرد چاه نمیخوره اگر برای فضولات میخواین لوله بازکن اسیدی خرید کنید
حسن ش :
0 0
با سلام آیا نیتریک اسید صنعتی 65درصد به تنهایی و بدون ترکیب با هیدرو کلریک اسید توانایی حل کردن طلا را دارد؟
مدیریت :
0 0
سلام خیر ضعیفه باید ترکیب شود
سعید :
0 0
عرض ادب خواستم بدونم برای پاک کردن سریع رنگ کوره ایی یا روغنی از کدام اسید میتوان با راندمان بالا استفاده کرد؟؟ بصورت غوطه ور نمیخوام استفاده کنم چون با قطعات حجیم سروکار دارم؛ و اینکه موجود دارید تا از شما خرید کنم؟؟
مدیریت :
0 0
سلام متاسفانه چیزی ندارم بدون غوطه ور استفاده شود
خلیلی :
0 0
سلام عرض ادب من چهار لیتر اسید نیتریک نیاز دارم کی به دستم میرسه
مدیریت :
0 0
سلام از داخل سایت خرید بفرمایید تهران هستین همین امروز دستتون میرسه اگر شهرستان هستین با باربری ارسال میشه چند روز زمان میبره تا برسه دستتون
نام شما :
تلفن تماس :
متن پیغام :
9 / 10
از 33 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()