021-88308030
0
انواع اسید صنعتی و آزمایشگاهی >>
کد کالا : 0117
بسته بندی :
مبلغ قابل پرداخت : 1,000   (تومان)
˄˅

دیجی شیمی هیچ تصرفی در کرایه باربری ندارد.

به دستور اداره مالیات صورت حساب مشتریان عزیز در سامانه مودیان مالیاتی به صورت الکترونیکی ارسال و قابل رویت می باشد.

پکیج رسوب زدایی :اسید دیسکلر-اسید پکیج یا رادیاتور-اسید چیلر-اسید آبگرمکن-اسید بویلر-اسید شستشوی بویلر-رسوب زدایی آبگرمکن-رسوب بر

پکیج خنثی کننده :جهت خنثی سازی بعد از اسید شویی استفاده می شود برای طولانی تر شدن عمر دستگاه

ضد رسوب: بعد از رسوب زدایی و خنثی سازی از ضد رسوب جهت جلوگیری از رسوب مجدد استفاده میشود

بررسی تخصصی و اجمالی

محلول رسوب زدایی

محلول رسوب زدایی که همان دیسکلر نام دارد، یک ماده شیمیایی بدون بو محسوب می شود. از این ماده در وسایل مختلف که دارای رسوب و جرم است، استفاده می شود. از جمله این وسایل می توان به موارد روبرو اشاره کرد: رسوب های کتری سماور، تاسیسات گرمایشی و سرمایشی، دیگ های بخار آب، آبگرمکن. شاید برایتان پیش آمده باشد که دچار لوله گرفتگی آب شده باشید، آب از نمک، سدیم، منیزیم و سایر املاح فراوان تشکیل شده است. آب هنگامی که شروع به گرم شدن می‌کند، ترکیباتی به وجود می‌آید که در لوله های آب و یا هر جای دیگر رسوب می‌کند. شما برای از بین بردن رسوبات باید از محلول رسوب زدایی یا دیسکلر استفاده کنید.

دیسکلر یا پکیج رسوب زدایی کاربردی

کاربرد های محلول رسوب زدایی

از محلول رسوب زدایی برای زدودن لایه های که رسوب ضخیم دارند یا برای پاکسازی رسوبات از سطح اجسام استفاده می کنند. در زیر به برخی از کاربردهای محلول رسوب زدایی اشاره می کنیم:

_ پاکسازی زنگ ها و رسوبات از رادیاتور خودروها

_ محلول رسوب زدایی قابلیت  پاکسازی رسوبات کلسیمی، مس و اجسامی که حاصل از زنگ زدگی، گل و لایه هستند را دارد.

_ پاک کردن زنگ زدگی و خوردگی ها در اجسام و قطعات آهنی، رسوب زدایی از بدنه دستگاه اندازه گیری

_ زدودن رسوبات آهکی در آبگرمکن ها، کوپل های سرمازا، مبدل های حرارتی، لوله های آب

_رسوب زدایی و شست و شوی موتور خانه ها

کاربردهای اصلی رسوب زداها در جدول زیر نمایش داده شده است:

 

 

کاربردهای محلول رسوب زدا

پاکسازی دستگاه اسپرسو ساز

پاکسازی انواع پکیج ها و آبگرمکن

از بین بردن رسوبات رادیاتورها

از بین بردن رسوب های موتورخانه ها

رسوب زدایی از مواد آلومینومی

رسوب زدایی قدرتمند به کمک دیسکلر 

 

محلول رسوب زدایی لوله

امروزه از محلول های زیادی برای رفع رسوب های لوله ها استقاده میشود که مهم ترین انها جرم یر ها هستن ، که از ترکیب چند مواد دیگر ، محلولی بدست می اید که یک رسوب زدا به حساب می اید .

بهترین مواد برای رسوب زدایی

همان طور که پیش تر گفته شد ،جرم گیر از مهمترین انها است.

که برای لوله های مختلف جرم گیرهای مختلفی وجود دارد .

 محلول شستشوی رادیاتور پکیج

قبل از شستوشوی رادیاتور باید یک سری موارد رو رعایت کنید :

1 : تخلیه آب پکیج

2 :  باز کردن ۴ شلنگ پکیج

3 : باز کردن شیلنگ ها

4 : باز کردن شیر آب

5 : باز کردن شلنگ رفت

در بازار محلول های زیادی برای شستوشوی رادیاتور وجود دارد که میتوانید با سرچ به انها دسترسی داشته باشید .

رسوب زدایی اسپرسو ساز صنعتی

نکته ای که باید توجه داشته باشید این است که تمام وسایل پس از استفاده مکرر و با گذشت زمان دچار رسوب می ‌شوند. رسوب زدایی در اجسام باعث افزایش طول عمر آن ها می شود. ضروری است که به صورت منظم و دوره ای با استفاده از محلول رسوب زدا تمام قسمت ها و لوله های اسپرسو را تمیز کنید زیرا باعث افزایش طول عمر دستگاه و عطر و طعم قهوه را حفظ می کند. برای جرم زدایی و رسوب زدایی دستگاه اسپرسو ساز صنعتی باید نکاتی را مدنظر قرار داد، از جمله اینکه رسوبات از درون مخزن دستگاه و پمپ تمیز شود، چربی ها و آلودگی ها از قطعات داخلی پاکسازی شود، همچنین بدنه اسپرسو ساز جرم زدایی شود. اسپرسو ساز صنعتی بیش تر در کافه ها کاربرد دارد از این رو جرم گیری رسوبات این وسیله  مسئله ضروری است، زیرا همان گونه که بیان کردیم، در صورت عدم رسوب زدایی دوره‌ای اسپرسو ساز قهوه مطلوبی درست نمی کند و باعث از دست دادن زود هنگام مشتریان می‌ شود.

رسوب زدایی از دستگاه اسپرسو ساز

محلول رسوب زدایی اسپرسو ساز خانگی

برای رسوب زدایی اسپرسو های خانگی نخستین کار این است که مخزن آب را از اسپرسو جدا کرده، سپس به مقدار کمی محلول رسوب زدا درون مخزن اسپرسو ریخته و بقیه آن را آب پر کنید، به طوری که آب و محلول رسوب زدا با هم مخلوط شود و حدود ۲ ساعت باقی بگذارید تا رسوب زدایی به طور کامل انجام شود. بعد از پایان کار مخزن اسپرسو را خالی کرده و آن را مرتب آبکشی کنید به طوری که بدنه و مخزن اسپرسو ساز تمیز شود.

رسوب زدایی آبگرمکن با اسید مخصوص

شاید برایتان پیش آمده باشد که آبگرمکن شما دچار جرم گرفتگی شده باشد. مخزن آبگرمکن های دیواری را باید سالیانه رسوب زدایی کنید. برای رسوب زدایی آبگرمکن، پکیج ها، مبدل های حرارتی از اسید مخصوص به نام دیسکلرDESCALER)) استفاده کنید و دیگر نگران رسوب آبگرمکن نباشید.

رسوب زدایی از آبگرمکن و انواع پکیج

رسوب زدایی چیلر با اسید مخصوص

اسید دیسکلر یک محلول قوی و شگفت انگیز است که برای رسوب زدایی در صنعت استفاده می شود. برای رسوب زدایی چیلر می توانید از این محصول منحصر به فرد برای پاکسازی استفاده کنید. اسید دیسکلر از بهترین و قوی ترین رسوب زدا و بدون خورندگی می باشد.

رسوب زدایی آلومینیوم با اسید مخصوص

برای پاکسازی و رسوب زدایی اجسام، وسایل های تجهیزاتی همانند مخزن ها، لوله ها، قطعات آلومینیومی از اسیدی به نام دیسکلر استفاده می شود.

خرید اینترنتی محلول رسوب زدایی

امروزه برای رسوب زدایی اجسام و وسایل علاوه بر اسیدهایی همانند جوهر نمک، سرکه و غیره... می توان از یک اسید قوی و پر کاربرد استفاده کرد. با توجه به اقتصادی بودن قیمت جوهر نمک، استفاده از این ماده به عنوان نوعی رسوب زدا هم چنان مرسوم می باشد. اسید دیسکلر را می توان با کیفیتی عالی و قیمت مناسب به صورت اینترنتی از سایت دیجی شیمی تهیه کرد. این سایت امکان خرید اینترنتی محلول رسوب زدایی را با شرایطی ایده آل برایتان فراهم آورده و در کوتاه ترین زمان ممکن آن را به دست شما می رساند. کافی است وارد سایت دیجی شیمی شده و پکیج رسوب زدایی این مرجع معتبر را تهیه کنید تا از شر رسوب ها بدون وارد شدن آسیب به سطح بستر آنها خلاص شوید.

خرید آنلاین پکیج رسوب زدایی از دیجی شیمی

نکته مهم؛ هنگام مصرف اسید دیسکلر مراقب پوست و بدن خود باشید تا دچار آسیب دیدگی پوستی نشوید.

قیمت پکیج رسوب زدا

اگر فاکتور قیمت هم در کنار کیفیت برایتان از اهمیت برخوردار است، توصیه می کنیم که پکیج رسوب زدا را از سایت دیجی شیمی تهیه کنید. این سایت عرضه کننده مستقیم انواع دیسکلر های قوی و رسوب زدا می باشد و آنها را به قیمت رقابتی به شما عرضه می کند. قیمت های مناسب اسید رسوب زدا در این سایت به علت پایین بودن سود فروشگاه دیجی شیمی و بالا بردن میزان فروش آن است و برای این منظور همه تلاش خود را به کار بسته است. شما با خرید پکیج رسوب زدا از این مرکز، بهترین نوع آن در بازار را به ارزان ترین قیمت تهیه خواهید کرد. با توجه به اقتصادی بودن فروش جوهر نمک و انواع دیسکلر در سایت دیجی شیمی، تهیه مواد شیمیایی از این مرجع بسیار به صرفه بوده و تجربه ای از خرید آنلاین لذت بخش را به شما خواهد بخشید.

مزایا

مثبت بدون خورندگی
مثبت قدرت بالا
مثبت تنوع در بسته بندی
مثبت امکان ارسال فوری
مثبت

مشخصات فنی

مشخصات کلی
نام محصول
محلول رسوب زدا، دیسکلر
درصد خلوص
37 درصد
گرید
صنعتی
نوع بسته بندی
گالن 20 لیتری
yes
گالن 5 لیتری
yes
بشکه 220 لیتری
yes

ارسال نظر

فرشاد :
2 0
سلام این اسید ایسکلر میشه ریخت تو اب ورودی پکیج دیواری خونگی تا اجزا داخلی پکیج رسوب زدایی کنه؟ ایا بعدش که از اب گرم استفاده میکنم واسه سلامتی ضرر نداره ؟ لطفا سوال منو جواب بدین و نتیجه ایمیل کنید
مدیریت :
2 1
سلام اگر جنس پکیج استیل یا الومنیوم است باید از دیسکلر گیاهی استفاده بکنید که موردی نداره داخل پکیج بماند اما اگر جنس پکیج فرق میکند باید شستشو بدین با دیسکلر بعدش خارج کنید نباید داخل پکیج طولانی بماند
صفدری :
2 0
سلام این محلول دیسکلر بوی بسیار بد و‌تندی داره چطور تو توضیحات نوشتید بدون بو
مدیریت :
2 0
سلام کاربر عزیز هم بی بو هست هم بو دار اصلاح میشود
علی :
2 0
سلام.میخواستم بدونم واسه قطعه شویی سیلندر.وسر سیلندر ماشبن که چربی روغن گرفته وهمون جا چربیش صفت شده پاک مبکنه .البته جنس سیلندر المنیوم .چدن .خشکه هست
مدیریت :
2 0
سلام کاربر عزیز برای از بین بردن چربی باید از محصول چربیگیر یا سود استفاده کنید رسوب زدا برای رسوب بری است-چربی گیر دارخل سایت موجود است سرج بفرمایید
:
2 0
براي رسوب موتور تراكتور ازچه محلولي استفاده كنيم
مدیریت :
2 0
سلام کاربر عزیز اگر جنس فلز الومینیوم و استیل نباشه میتوانید از همین رسوب زدا استفاده کنید باید با آب ترکیب کنید و داخل موتور چرخش داشته باشد
عسگری :
2 0
سلام رادیاتور پکیج آلمینیومی میشه پاک کرد خواندگی نداره
مدیریت :
2 1
سلام کاربر عزیز باید از دیسکلر گیاهی برای الومینوم و استیل استفاده کنید
محمد :
0 0
آیا برای رسوبگیری لوله آب گرم پلیمری و پلاستیکی کاربرد دارد
مدیریت :
0 0
سلام کاربر عزیز بله استفاده میشود
علی تاوید :
0 0
سلام برای رسوب زدایی دستگاهای اسپرسو صنعتی کدوم رواستفاده کنم
مدیریت :
0 0
سلام کاربر عزیز اگر میخواین یک محصول خوب با کیفیت استفاده کنید گزینه 5 مخصوص اسپرسو است
نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
9 / 10
از 19 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()