021-88308030
0
مواد تولیدی >>
کد کالا : 0133
بسته بندی :
مبلغ قابل پرداخت : 140,000   (تومان)
˄˅

دیجی شیمی هیچ تصرفی در کرایه باربری ندارد.

به دستور اداره مالیات صورت حساب مشتریان عزیز در سامانه مودیان مالیاتی به صورت الکترونیکی ارسال و قابل رویت می باشد.

تحویل  بصورت فله و در بسته بندی متنوع 5-20-220-1000 و تانکر20000 لیتری

بررسی تخصصی و اجمالی

سود مایع

سدیم هیدروکسید مایع که یک ترکیب خورنده است و امروزه در بسیاری از صنایع مورد استفاده قرار میگیرد دارای خورندگی بالایی است و به نام سود مایع نیز معروف است. این ترکیب بی رنگ بوده و بویی ندارد. با ادامه مطلب با ما همراه باشید تا کاربرد های سود مایع ۳۰ درصد را برای شما عزیزان بیشتر توضیح دهیم.

خرید سود مایع ۳۰ درصد

سدیم هیدروکسید که از ان به عنوان سود مایع هم یاد میشود امروزه در انواع صنایع مورد استفاده قرار گرفته است که به همین دلیل امروزه مشتری زیادی دارد و مراکز زیادی اقدام به فروش این محصول میکنند. شما هم اگر قصد خرید سود مایع ۳۰ درصد را دارید میتوانید با شرکت دیجی شیمی در ارتباط باشید و خرید خود را به اسانی انجام دهید.

کاربرد های سود مایع ۳۰ درصد

این ماده دارای کاربرد های مختلفی در صنایع است که امروزه از ان استفاده میکنند. در زیر بخشی از کاربرد های این محصول امده است.

 صنعت کاغذ و خمیر کاغذ

صنعت کاغذ و خمیر از هیدروکسید سدیم برای تجزیه الیاف چوب برای تولید خمیر کاغذ برای تولید کاغذ استفاده می کند. ماهیت قلیایی سود سوزآور برای حل کردن لیگنین و سایر ناخالصی ها در تراشه های چوب استفاده می شود و محتوای سلولز را پشت سر می گذارد. سپس سود سوزآور به نمک های سدیم تبدیل شده و در این فرآیند مورد استفاده مجدد قرار می گیرد.

صنایع غذایی

هیدروکسید سدیم نقش مهمی در صنایع غذایی ایفا می کند که در آن به روش های مختلف استفاده می شود. به عنوان مثال، برای تمیز کردن تجهیزات پردازش مواد غذایی و برای تصفیه سبزیجات و میوه ها استفاده می شود. علاوه بر این، سود سوزآور برای خنثی کردن اسیدیته در فرآیند تولید کاکائو و شکلات، و همچنین در تولید مواد پاک کننده خانگی و پاک کننده های فر استفاده می شود.

 صنعت تصفیه آب

در صنعت تصفیه آب، سود سوزآور در فرآیند حذف فلزات سنگین و سایر ناخالصی ها از منابع آب استفاده می شود. این به منبع آب اضافه می شود تا PH آن را به سطح پایه تر تنظیم کند و رسوب مواد معدنی محلول و سایر ناخالصی ها را که قبل از تصفیه آب برای استفاده عمومی ته نشین می شوند، تسهیل کند.

 صنعت نفت

هیدروکسید سدیم در صنعت نفت برای پالایش فرآورده های نفتی مانند بنزین و نفت سفید استفاده می شود. در فرآیند تجزیه ترکیبات آلی در نفت خام و جداسازی ترکیبات آلی و معدنی از مخلوط استفاده می شود. علاوه بر این، سود سوزآور در حذف گوگرد از بنزین و سایر سوخت ها استفاده می شود.

 صنعت داروسازی

صنعت داروسازی از سود سوزآور در فرآیند تولید داروهای مختلف استفاده می کند. می توان آن را در داروهایی مانند مسکن ها، ضد عفونی کننده ها و ضد التهاب ها و غیره یافت. سود سوزآور برای تنظیم pH محلول‌ها و خالص‌سازی محصولات از جمله عملکردهای دیگر استفاده می‌شود.

 صنعت معدن

صنعت معدن به شدت به سود سوزآور به عنوان یک عامل شستشو برای فلزاتی مانند مس، روی و آلومینیوم متکی است. این ماده شیمیایی در استخراج این فلزات از سنگ معدن و کنسانتره استفاده می شود، جایی که به عنوان یک کاتالیزور برای سرعت بخشیدن به فرآیند جداسازی فلز از ماتریکس آن عمل می کند.

فروش سود مایع ۳۰ درصد

همان طور که اشاره شد سدیم هیدروکسید دارای کاربرد های زیادی است که باعث افزایش فروش این محصول شده است. شرکت دیجی شیمی به عنوان بزرگترین شرکت تولید سود مایع در خدمت شماست تا خرید خود را به اسانی و قیمت خوب از این شرکت انجام دهید.

ویژگی های سود مایع ۳۰ درصد

هیدروکسید سدیم در حالت مایع در دمای اتاق تحت شرایط جوی معمولی یافت می شود. این مایع شفاف، بی بو و بی رنگ است.
هیدروکسید سدیم در حدود 140 درجه سانتیگراد می جوشد و در حدود 12 درجه سانتیگراد منجمد می شود.
هیدروکسید سدیم مایع هم در آب و هم در اتیلن گلیکول حلالیت بالایی دارد. همچنین در متانول، اتانول و گلیسرول محلول است.
هیدروکسید سدیم یک ماده بسیار قلیایی است که سطح pH آن تقریباً 14 است.
هیدروکسید سدیم بسیار خورنده است و در تماس با پوست انسان می تواند باعث سوختگی شدید شیمیایی شود.

جمع بندی

سدیم هیدروکسید همان طور که گفته شد دارای ویژگی ها و کاربرد های وسیعی است که سبب شده در بسیاری از صنایع مورد استفاده قرار گیرد. این محصول درصد های مختلفی دارد که در این مقاله سعی کردیم بیشتر به سود مایع ۳۰ درصد بپردازیم و شما را با ان اشنا کنیم. شما هم اگر قصد خرید این محصول را دارید میتوانید خرید خود را با قیمت مناسب از شرکت دیجی شیمی انجام دهید.

مزایا

مثبت کیفیت بالا محصول
مثبت درصد و دانسیته دقیق
مثبت بدون بو و رنگ
مثبت

مشخصات فنی

مشخصات کلی
نام محصول
سود مایع
درصد خلوص
30%
گرید
صنعتی
مشخصات فیزیکی
شکل ظاهری
سفید بدون بو و رنگ
نوع بسته بندی
گالن 5 لیتری
yes
گالن 20 لیتری
yes
بشکه 220 لیتری
yes
تانکر 1000 لیتری
yes

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
9 / 10
از 16 کاربر
آخرین بازدیدهای شما
نمایش همه
علاقه مندی ها ()