سبد خرید 0

کلر آکوافیت هندی 70 درصد

10 / 10
از 1 کاربر
« بازگشت به لیست مقالات | دوشنبه 5 تير 1402 در ساعت 9 : 50 دقیقه | نظرات کاربران ( 2 )

 کلر هندی

کلر هندی یا کلر هندی آکوافیت نام تجاری نوعی کلر است که برای تصفیه آب استفاده می شود. این مارک کلر معمولاً در هند یافت می شود و توسط Aquafit Technology تولید می شود. کلر هندی یک محصول محبوب تصفیه آب است زیرا گزارش شده است که بسیار موثر و مقرون به صرفه است.  این ترکیب معمولاً به صورت پودر یا قرص در دسترس است و مستقیماً به آب اضافه می شود تا آن را ضد عفونی کند. دیجی شیمی بزرگترین فروشگاه اینترنتی مواد شیمیایی از جمله کلر آکوافیت aquafit هندی با خلوص 70 درصد جهت تصفیه آب کلیه استخرها و شرکت های آب و فاضلاب می باشد. کلر امروزه در تصفیه آب و ضد عفونی کردن آب ها کاربرد فراوان دارد. کلر را با نام های شیمیایی هیپوکلریت کلسیم و پرکلرین نیز می شناسند. کلر در ایران نیز تولید می شود ولی به علت مصرف زیاد کلر هندی ، ژاپنی نیز وارد می شود. با ادامه مطلب با ما همراه باشید تا کاربرد ها و ویژگی های این کلر را بهتر بشناسید.

 

کلر هندی چیست؟

استفاده از کلر برای تصفیه آب بیش از 100 سال است که عملی شده است. کلر یک ضدعفونی کننده قوی است و در کشتن باکتری ها، ویروس ها و تک یاخته های مضری که در آب یافت می شوند بسیار موثر است. این ماده با واکنش با مواد آلی موجود در آب برای تشکیل اسید هیپوکلرو (HOCl) یا یون های هیپوکلریت ( OCl-) عمل می کند که عوامل اکسید کننده قوی هستند که می توانند میکروارگانیسم ها را از بین ببرند.

کلر هندی به طور خاص برای استفاده در کاربردهای تصفیه آب طراحی شده است. معمولاً برای تصفیه آب آشامیدنی، استخرهای شنا و سایر سیستم های آبی استفاده می شود. قرص یا پودر کلر هندی با دوز صحیح به آب اضافه می شود تا به سطح کلر مطلوب برسد. سپس به آب اجازه داده می شود تا برای مدتی بماند و به کلر اجازه می دهد با هر میکروارگانیسم موجود واکنش نشان دهد. پس از گذشت زمان کافی، آب معمولاً فیلتر می شود یا اجازه می دهد تا ته نشین شود و سپس استفاده یا مصرف آن بی خطر است.

 

خواص کلر هندی

آکوافیت کلر هندی نوعی کلر است که برای تصفیه آب استفاده می شود. خواص آکوافیت کلر هندی عبارتند از:

 ترکیب

آکوافیت کلر هندی از محلول هیپوکلریت سدیم (NaOCl) تشکیل شده است. مایعی شفاف و کمی مایل به زرد است.

خلوص

 Aquafit کلر هندی دارای درجه خلوص بالاییدارد که در حدود 10-15٪ متغییر است.

 سطح pH

سطح pH کلر هندی Aquafit معمولاً حدود 12 است. این سطح pH بالا با از بین بردن باکتری ها و ویروس های مضر به ضد عفونی آب کمک می کند.

 عامل اکسید کننده

 در پاسخ به سوال کلر هندی چیست؟ میتوان گفت این کلر به عنوان یک عامل اکسید کننده قوی در تصفیه آب عمل می کند. این باعث می شود که آن را تجزیه کند و آلاینده های موجود در آب را از بین ببرد و آن را ایمن تر و سالم تر کند که به عنوان مهم ترین عامل اکسید کننده شناخته شده است.

 

 قدرت

 کلر هندی آکوافیت غلظت کلر بالاتری نسبت به سایر محصولات تصفیه آب دارد که آن را در کشتن باکتری ها و ویروس ها بسیار موثر می کند.

 تنها واردکننده کلر هندی اصل در ایران

دیجی شیمی به عنوان تنها وارد کننده کلر هندی در ایران شناخته شده است که این مواد را با قیمت مناسب جهت مصرف در داخل کشور وارد میکند. دیجی شیمی به عنوان یک فروشگاه بزرگ مواد شیمیایی در ایران است که به فروش انواع مواد شیمیایی از جمله کلر هندی در ایران پرداخته است که به دلیل تنوع محصولات و قیمت مناسبی که ارایه میدهد جز برترین فروشندگان مواد شیمیایی در ایران است. شما میتوانید برای خرید کلر هندی  به این شرکت مراجعه نمایید و خرید خود را در کمترین زمان با قیمت مناسب انجام دهید.

 

کاربرد های کلر هندی

تصفیه آب آشامیدنی

 آکوافیت کلر هندی معمولاً در تصفیه آب آشامیدنی برای از بین بردن باکتری ها، ویروس ها و سایر میکروارگانیسم های مضر که می توانند باعث بیماری های منتقله از آب شوند استفاده می شود. همچنین به حذف بوها و طعم های نامطبوع از آب کمک می کند و آن را برای مصرف انسان ایمن و خوش طعم می کند.

 درمان استخرهای شنا

 آکوافیت کلر هندی یک ضدعفونی کننده موثر است که می تواند آب استخر را تمیز و عاری از عوامل بیماری زا مضر نگه دارد. به از بین بردن باکتری ها و سایر میکروارگانیسم هایی که می توانند باعث عفونت، تحریکات پوستی و سایر مشکلات شوند، کمک می کند.

 

تصفیه آب صنعتی

کلر هندی Aquafit در تصفیه آب صنعتی نیز برای جلوگیری از رسوب و خوردگی تجهیزات صنعتی استفاده می شود. این به تمیز نگه داشتن لوله های آب، مبدل های حرارتی و سایر تجهیزات صنعتی و عاری از رسوبات مضر و رسوب گذاری کمک می کند.

 تصفیه فاضلاب

آکوافیت کلر هندی یک ضدعفونی کننده موثر است که در تصفیه فاضلاب برای از بین بردن پاتوژن های مضر استفاده می شود. این به ضد عفونی کردن آب فاضلاب قبل از رها شدن در محیط کمک می کند و اطمینان حاصل می کند که آب هیچ خطری برای سلامتی انسان و حیوانات ندارد.

 فرآوری مواد غذایی و آشامیدنی

 کلر هندی Aquafit در فرآوری مواد غذایی و نوشیدنی برای ضدعفونی تجهیزات و جلوگیری از آلودگی استفاده می شود. این به تمیز نگه داشتن تجهیزات پردازش مواد غذایی و عاری از باکتری های مضر کمک می کند و اطمینان حاصل می کند که محصولات غذایی برای مصرف ایمن هستند.

 کشاورزی

 آکوافیت کلر هندی در کشاورزی برای ضد عفونی کردن آب آبیاری و جلوگیری از شیوع بیماری های گیاهی استفاده می شود. همچنین در صنعت دامداری برای ضد عفونی کردن آب آشامیدنی حیوانات و جلوگیری از شیوع بیماری های دامی استفاده می شود.

 

جمع بندی

 

 در نهایت در جواب کلر هندی چیست؟ میتوان گفت آکوافیت کلر هندی یک محصول بسیار همه کاره است که طیف وسیعی از کاربردها را در صنایع مختلف پیدا می کند. این یک ضد عفونی کننده موثر است که به تمیز نگه داشتن آب و عاری از میکروارگانیسم های مضر کمک می کند و آن را برای مصارف انسانی و مصارف صنعتی ایمن می کند. تنها واردکننده کلر هندی در ایران فروشگاه بزرگ دیجی شیمی است که میتوانید کلر مورد نیازتان را از این فروشگاه با قیمت مناسب خریداری نمایید.

کلر آکوافیت هندی 70 درصد :

دیجی شیمی بزرگترین فروشگاه اینترنتی مواد شیمیایی از جمله کلر آکوافیت aquafit هندی با خلوص 70 درصد جهت تصفیه آب کلیه استخرها و شرکت های آب و فاضلاب می باشد.

کلر امروزه در تصفیه آب و ضد عفونی کردن آب ها کاربرد فراوان دارد. کلر را با نام های شیمیایی هیپوکلریت کلسیم و پرکلرین نیز می شناسند.

کلر در ایران نیز تولید می شود ولی به علت مصرف زیاد کلر هندی ، ژاپنی نیز وارد می شود.

 

شاید این محصول برای شما کاربردی و خوب باشد: 

 

 

کلر آکوافیت

حتما رد موقع استفاده از کلر از تجهیزات ایمنی مانند دستکش ضد اسید، ماسک، لباس کار ضد اسید استفاده نمایید.

بهترین پودر کلر موجود در بازار کلر هندی آکوافیت 70 درصد می باشد که رنگ آب را در هنگام استفاده به هیچ عنوان کدر نمی کند.

کلمات کلیدی :

پرکلرین - پرکلرین چیست - پرکلرین مایع - پرکلرین 70% - هیپوکلریت کلسیم - پرکلرین خشکشویی - هیپوکلریت کلسیم صنعتی - کلر - کلر استخر - قرص کلر - کلر آب - قیمت کلر - کلرزنی - فروش کلر - استخر - کلسیم - کلر آکوافیت - گاز کلر - کلر - کلر مایع - اسیدشویی استخر - کلر آکوافیت هندی

 

ارسال نظر

حاجی زاده :
2 1
جهت خرید یک بشکه کلرهندی راهنمایی کنید
مدیریت :
1 0
داخل سایت موجود است داخل نوار جستجو سرچ کنید و خرید بفرمایید
رضا :
1 0
قرص کلر هندی
مدیریت :
0 0
سلام کاربر عزیز داخل سایت موجود است سرچ بفرمایید
نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
آهک هیدراته چیست؟ 7 کاربرد عجیب آهک هیدراته کربنات سدیم سبک چیست؟ 7 کاربرد عجیب سدیم کربنات سبک [سودا اش] اسید سولفونیک چیست؟ کاربرد و تفاوت سولفونیک اسید با سولفوریک اسید اسید سولفونیک چیست؟ کاربرد و تفاوت سولفونیک اسید با سولفوریک اسید سیلیکات سدیم چیست؟ 7 کاربرد اساسی سیلیکات سدیم یا آب شیشه استون چیست؟ 7 کاربرد عجیب استون که نمیدانید! فرمالین چیست؟ 7 کاربرد بی نظیر! فرمالین اسید سولفوریک چیست؟ 7 ویژگی عجیب سولفوریک اسید سود پرک چیست؟ 7 کاربرد عجیب سود پرک سود مایع چیست؟ تفاوت سود مایع و سود پرک هیدروکسید پتاسیم چیست؟ 7 کاربرد بی نظیر! پتاسیم هیدروکسید سولفات آلومینیوم چیست؟ 7 کاربرد شگفت انگیز آلومنیوم سولفات کربوکسی متیل سلولز چیست؟ + کاربرد و نحوه مصرف CMC متابی سولفیت سدیم چیست؟ 7 کاربرد و خواص بی نظیر آن سولفات مس چیست؟ 7 کاربرد شگفت انگیز سولفات مس فرمیک اسید چیست؟ 7 کاربرد عجیب اسید فرمیک اگزالیک اسید چیست؟ 7 خواص شگفت انگیز! و نحوه تولید اسید استیک چیست؟ 13 کاربرد خانگی جوهر سرکه یا اسید استیک آهک چیست؟ 13 کاربرد عجیب آهک که باید بشنوید! اوره چیست و چه کاربردی دارد؟
نمایش همه
علاقه مندی ها ()