سبد خرید 0

کلر (هیپوکلریت کلسیم|پرکلرین)

9 / 10
از 24 کاربر

chlorine

>> >> >> >>
کد کالا : 007
تعداد سفارش :
بسته بندی :
مبلغ قابل پرداخت : 1,000   (تومان)
معرفی به دوستان :

دیجی شیمی هیچ تصرفی در کرایه باربری ندارد.

به دستور اداره مالیات صورت حساب مشتریان عزیز در سامانه مودیان مالیاتی به صورت الکترونیکی ارسال و قابل رویت می باشد.

خرید کلر⭐کلر استخر [10% تخفیف تابستان]⭐هیپوکلریت کلسیم

 • نام شیمیایی : کلر.
 • فرمول شیمیایی : Ca(OCl)2.
 • اسامی مترادف : پرکلرین، هیپوکلریت کلسیم، chlorine، کلر استخر.
 • درصد خلوص :
 • کلر هندی 70 درصد.
 • کلر ایرانی65درصد.
 • گرید : صنعتی.

به تعداد محدود

بررسی تخصصی و اجمالی

کلر آکوافیت هندی 70 درصد صنعتی چیست ؟

دیجی شیمی بزرگترین فروشگاه اینترنتی فروش کلر آکوافیت صنعتی (پرکلرین، هیپوکلریت کلسیم) در بسته بندی های متفاوت و بهترین قیمت و ارسال به سراسر کشور.

کلر

خواص فیزیکی و شیمیایی کلر :

 • عدد اتمی : 17
 • جرم اتمی : 35.453
 • نقطه ذوب : 101 درجه سانتی گراد
 • نقطه جوش : 34- درجه سانتی گراد
 • ظرفیت : 7
 • حالت استاندارد : گاز
 • شعاع یونی : 1.81
 • دانسیته : 65570/1
 • دوره تناوبی : 3
 • درجه اشتعال : در حالت گازی غیر قابل اشتعال

نماد شیمیایی کلر

معرفی کلر

کلر با نام انگلیسی chlorine شناخته می شود. عدد اتمی کلر 17 و نماد شیمیایی آن Cl می باشد. کلر بیشتر برای سفید کنندگی و به عنوان ضد عفونی کننده استخرها مورد استفاده قرار می گیرد. کلر دارای بوی تند و خفه کننده می باشد. می توان کیفیت کلر را با توجه به کیفیت آب استخر اندازه گیری کرد.

همه ترین واکنش کلر در آب تشکیل اسید هیپوکلرو است که ماده ای اکسیدکننده است. این اسید را کلر آزاد نیز می نامند. کلر آزاد می تواند به آلودگی ها حمله کرده و آنها را اکسید کند.

کلر استخر

تاریخچه کلر

کلر در لغت به معنی زرد مایل به سبز می باشد. کلر در سال 1774 توسط carl wihelm Scheele کشف شد و او به صورت اشتباه فکر می کرد این عنصر حاوی اکسیژن است.

کاربرد کلر

کلر در صنایع تصفیه آب و استخر ها کاربرد فراوان دارد. از جمله این کاربردها عبارتند از :

 • کلر در صنایع تصفیه آب بسیار پرمصرف است.
 • مواد گندزدا در سفید کننده ها.
 • کلر در تولید گاز خردل پرکاربرد است.
 • برای از بین بردن میکروب ها و باکتری های موجود در ذخایر آب آشامیدنی از کلر استفاده می شود.
 • در تولید محصولات کاغذی، رنگدانه ها، حشره کش ها، رنگ ها.
 • در صنعت کاغذسازی برای سفیدکردن کاغذ.
 • برای تولید چسب های کلر پلی وینیل کلروفلوئوروکربن و اکسیدهای پروپیلن.
 • صنایع غذایی.
 • صنعت پلاستیک.
 • فرآورده های نفتی.
 • صنایع دارو و حلال ها.
 • از کلر در ترکیبات آلی به عنوان عامل اکسیدکننده و جایگزین استفاده می کنند. برای مثال اگر در ترکیبات آلی کلر را جایگزین هیدروژن کنیم لاستیک مصنوعی باعث ایجاد خصوصیات مورد نیاز می شود.
 • کلر در تولید کلرات ها، کلروفرم، تتراکلرید کربن و استخراج برم استفاده می شود.
 • کلر جهت ضد عفونی کردن استخر ها.
 • ترکیبی از کلر با اکسیژن و پتاسیم در آتش بازی و تهیه کبریت.

کلر استخر

تولید کلر 

توسط الکترولیز محلول آبداری از کلرید سدیم، کلر تولید می شود. این عنصر در طبیعت به صورت ترکیب با سدیم به شکل نمک طعام و همچنین در کارنالیت و سیلویت وجود دارد.

آیا می‌دانستید از اسید سولفوریک در تولید کلر نیز استفاده می‌شود؟

تولید کلر از الکترولیزهای مختلف :

الکترولیز سلول جیوه :

الکترولیز سلول جیوه اولین روش تولید کلر صنعتی می باشد. آندهای تیتانیوم بالای کاتد جیوه مایع قرار می گیرند، محلولی از کلرید سدیم بین الکترودها قرار داده می شود. وقتی جریان الکتریکی برقرار می شود کلرید در سمت تیتانیوم آزاد شده و در همین حال سدیم به صورت ملغم هایی در جیوه رسوب می کند.

ملغم را می توان با فعال کردن مجدد توسط آب به جیوه تبدیل کرد. که این خود باعث تولید هیدروژن و هیدروکسید سدیم می شود.این روش انرژی زیادی مصرف می کند.

الکترولیز سلول دیافراگم :

صفحه ای آزبست روی شبکه آهنی کاتد قرار می گیرد تا از مخلوط شدن کلر تشکیل شده در آند و هیدروکسید سدیم کاتد جلوگیری کند. این روش نسبت به روش قبلی انرژی کمتری مصرف می کند اما هیدروکسید سدیم آن را به سختی می توان جمع آوری کرد.

الکترولیز یاخته پوسته :

یاخته الکترولیز توسط یک پوسته، به عنوان تبادل کننده یون عمل می کند به دو قسمت تقسیم می شود. محلول کلرید سدیم خیس در سمت آند و آب مقطر درسمت کاتد قرار داده می شود. این روش به اندازه یاخته دیافراگم به صرفه بوده و باز هم تولید هیدروکسید سدیم بسیار خالص می کند.

هشدار ها :

کلر در صورت استنشاق زیاد باعث تحریک دستگاه تنفسی می شود و در حالت گازی باعث تورم غشای مخاطی و در حالت مایع سوختگی شدید پوست می شود. مقدار 1000 ppm کلر کشنده است. در طول جنگ جهانی اول کلر یکی از گازهای جنگی به حساب می آمد.

تماس زیاد با کلر ممکن است باعث ادم ریه یا آب آوردن زیه شود که بسیار ناگوار است.

تاثیرات محیطی کلر

زمانیکه کلر با آب مخلوط می شود، در آب حل می شود. تحت شرایط خاص ممکن است از آب خارج شده و وارد هوا شود. بخش اعظمی از کلر آزاد شده وارد هوا و آب های سطحی می شود.

برخی مواقع ممکن است کلر موجود در آب و هوا با سایر مواد شیمیایی واکنش دهد.

به دلیل واکنش پذیری کلر، این عنصر شیمیایی نمیتواند وارد زمین یا آب های زیر زمینی شود.

تماس مکرر با کلر باعث تاثیراتی بر سیستم ایمنی بدن، گردش خون، قلب و دستگاه تنفسی جانداران شود.

 

خرید کلر

کلر یکی از مهم‌ترین عناصر در تصفیه آب می‌باشد. در واقع می‌توان گفت بزرگ‌ترین کاربرد کلر تصفیه آب می‌باشد ، با استفاده از کلر می‌توان میکروب ها و باکتری هایی که در آب وجود دارد را کاملا از بین ‌برد.

با همه این توضیحات باید گفت از میان همه‌ی روش های گند‌زدایی آب، کلر و ترکیبات این ماده را می‌توان به عنوان ارزان ترین روش از بین بردن باکتری ها و آلودگی های آب دانست و همچنین از آن استفاده کرد.

اما سوال اینجاست که ما از کجا می‌توانیم کلر را با کیفیت بالا و قیمت مناسب، در این بازار که هرطور کلاهبرداری اتفاق می‌افتد پیدا کنیم ؟

جایی که مورد اعتماد ما باشد و هنگام خرید از آن خیالمان کاملا راحت باشد.

ما به شما شرکت بزرگ دیجی شیمی را معرفی می‌کنیم، دیجی شیمی یکی از بزرگ‌ترین مراکز فروش انواع مواد شیمیایی می‌باشد که به جرئت می‌توان گفت با سالها تجربه ای که در این حوزه دارند به راحتی بهترین کیفیت را در کمترین قیمت ممکن تحویل شما مشتریان عزیز می‌دهند.

شاید برای شما که از مشتریان ما هستید و یا حتی برای بار اول مایل به خرید محصولات ما شده اید، سوال شده باشد که چرا انقد اختلاف قیمت بین محصولات دیجی شیمی و دیگر فروشگاه های مواد شیمیایی وجود دارد ؟

در جواب این سوال شما باید بگوییم که دیجی شیمی با سالها تجربه با حذف واسطه های خرید، قیمت محصولات خود را به حداقل رسانده تا خرید شما مشتریان عزیز با اعتماد کامل و رضایت کامل صورت بگیرد.

بسته بندی کلر

کلر هندی آکوافیت با خلوص 70 درصد در بشکه های 45 کیلوگرمی و پک های 1 کیلوگرمی موجود می باشد.

 

خرید هیپوکلریت کلسیم

 

 در این قسمت ما قصد داریم تا یک مرجع بزرگ به شما معرفی کنیم تا شما به راحتی از آن خرید هیپوکلریت کلسیم انجام دهید و از آن لذت ببرید.

 

این ماده که یک ضد عفونی کننده نیز محسوب می‌شود که در شرکت بزرگ دیجی شیمی تولید می‌شود و به بهترین قیمت به فروش رسانده می‌شود.

شما عزیزان تنها با برقراری تماس با شرکت ما است میتوانید این محصول را خریداری کنید. شما میتوانید با برقراری تماس با شرکت ما علاوه بر ثبت سفارش محصول مورد نظر مشاوره نیز دریافت کنید تا اگر در مورد خرید خود مطمئن نیستید و یا نمیدانید دقیقا برای کار خود کدام محصول را میخواهید، راهنمایی شوید.

 

همچنین شما میتوانید از طریق مراجعه حضوری به شرکت و یا مراجعه به فروشگاه های دیجی شیمی محصول مورد نظر خود ثبت سفارش و یا همان لحظه خرید کنید.

کلر 15 کیلوییکلر 1 گیلویی

لیست قیمت کلر استخر

قیمت کلر استخر در دیجی شیمی روزانه آپدیت میشود و این تضمین وجود دارد که لیست قیمت کلر استخر دیجی شیمی به صرفه ترین قیمت ها در بین رقبا میباشد. این لیست قیمت برای محصول با کیفیت بالا عرضه شده است.

خرید کلر

خرید کلر از درگاه دیجی شیمی صورت میگیرد. دیجی شیمی بزرگترین مرکز تولید و تامین مواد شیمیایی و از اولین فروشگاه های آنلاین مواد شیمیایی است که در ایران راه اندازی شده است. شما عزیزان میتوانید برای خرید کلر سفارش خود را در این وبسایت ثبت کنید سپس همکاران ما برای هماهنگی بیشتر با شما عزیزان تماس خواهند گرفت.

 

همانطور که می‌دانید کلر در حالت های مختلف به فروش می‌رسد و یکی از بهترین و بزرگترین مراکز فروش کلر شرکت بزرگ دیجی شیمی می‌باشد. شما می‌توانید برای خرید کلر با شرکت دیجی شیمی تماس گرفته و یا با مراجعه حضوری محصول مورد نظر را تهیه کنید.

 

این محصول در همه صنایع بسیار کاربردی است. این ماده در شرکت دیجی شیمی مانند همیشه به بهترین کیفیت و قیمت عرضه می‌شود. شما می‌توانید این محصول را طبق قیمت ذکر شده در بالا 151 هزار تومن به فروش می‌رسد.

شما عزیزان همانطور که در بالاتر مشاهده کردید، میتوانید این محصول را از طریق وبسایت و مراجعه حضوری تهیه کنید. البته که در بین این راه ها تماس نیز وجود دارد که اگر خرید اول شما از دیجی شیمی است توصیه میشود تماس بگیرید تا اطلاعات کامل دریافت کنید در صورت مطمئن نبودن در مورد خرید خود مشاوره نیز دریافت کنید. 

خرید کلر استخر

یکی از کاربرد های کلر برای ضدعفونی استخر و مراکز تفریحی شنا میباشد. کلر استخر تهیه شده در دیجی شیمی از بالاترین کیفیت بازار میباشد که میتوانید آن را با قیمتی استثنایی از همین صفحه خریداری کنید. برای خرید عمده کلر استخر یا سوالات احتمالی با شماره تلفن های مجموعه تماس بگیرید همکاران ما در مرکز پاسخگویی، جوابگوی شما عزیزان خواهند بود.

قیمت فروش کلر

دیجی شیمی آمادگی خود را در فروش کلر آکوافیت هندی در کلیه صنایع با بهترین قیمت رقابتی اعلام می کند. 

جهت خرید کلر و تماس با کارشناسان دیجی شیمی به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.

جهت دانلود کاتالوگ روی لینک زیر کلیک نمایید.

کاتالوگ کلر

 

تولید و سئو محتوا : شرکت نوآوران فرایند کیمیا

مزایا

مثبت کلر با کیفیت عالی
مثبت کلر با قیمتی رقابتی
مثبت حلالیت بالا
مثبت تنوع محصول
مثبت بسته بندی مناسب

معایب

مشخصات فنی

مشخصات کلی
نام محصول :
کلر
فرمول شیمیایی :
Ca(OCl)2
درصد خلوص :
70 درصد
گرید :
صنعتی
مشخصات فیزیکی
نماد شیمیایی :
Cl
عدد شیمیایی :
17
شماره شناسایی ترکیبات شیمیایی :
7778-54-3
شماره شناسایی ترکیبات دیجیتال :
HOV7500
جرم حجمی :
mg/m3
p to m :
5.84379
HR :
3
چگالی نسبی :
2.35
جرم مولی :
142.98 گرم در مول
دمای ذوب :
100 درجه سانتی گراد
نوع بسته بندی
بشکه 45 کیلوگرمی :
yes
پک 1 کیلوگرمی :
yes

آنالیز محصول

               

     AVAILABLE CHLORINE : 70 % MIN

                          MUL 12 mg/L      

                       MADE IN INDIA

BATCH NO.  :   SRHHL/6/2015                                    

GROSS WEIGHT  :   47.50 KGS                                    

 

70%

Ca(CIO)2

MAX 10%

MOISTURE

MAX 20%

NaCl

MAX 3%

Ca(OH)2

MAX 2%

CaCl2

MAX 5%

CaCo3

MAX 1.5%

OTHERS

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

کلمات مرتبط

پرکلرین - پرکلرین چیست - پرکلرین مایع - پرکلرین 70% - هیپوکلریت کلسیم - فروش پرکلرین - پرکلرین خشکشویی - هیپوکلریت کلسیم صنعتی - کلر - کلر استخر - قرص کلر - کلر آب - قیمت کلر - کلرزنی - فروش کلر - استخر - کلسیم - کلر آکوافیت - گاز کلر - کلر مایع - اسیدشویی استخر - کلر آکوافیت هندی

ایمنی محصول

نکات ایمنی استفاده از کلر :
خطرات :
در صورت آتش گرفتن گازهای خطرناکی دارد.
پیشگیری :
1. استنشاق : غبارات آن را استنشاق نکنید زیرا باعث خفگی می شود.
2. جمع آوری : کلر خشک را جمع آوری و پس از انحلال در آب به فاضلاب صنعتی تخلیه و محیط را پاکیزه نمایید. هرگز پرکلرین جمع آوری شده را در سطل آشغال نریزید زیرا خطر آتش سوزی وجود دارد.
3. تماس شغلی : هنگام کار با این ماده از ماسک فیلتردار و عینک و دستکش ایمنی استفاده شود.
کمک های اولیه :
1. تماس با چشم : در صورت تماس با چشم با آب فراوان به مدت 10 دقیقه شستشو داده و به پزشک مراجعه فرمایید.
2. تماس با پوست : در صورت تماس با پوست با آب فراوان بشویید و لباس ها را تعویض کنید.
3. استنشاق : دهان و بینی را با آب به مدت طولانی شویید و مصدوم را به هوای آزاد منتقل کرده در صورت نیاز از کپسول اکسیژن استفاده کرده و به پزشک مراجعه نمایید.
4. خوردن و بلعیدن : آب فراوان بنوشید و به پزشک مراجعه کنید.
انبارش : در ظروف مخصوص ماده شیمیایی که درب آن کاملا بسته شده باشد و به دور از مواد قابل اشتعال و احتراق و مایعات اسیدی حمل گردد. همچنین در محل تهویه مناسب وجود داشته باشد.

 

ارسال نظر

صلاح :
12 2
مشخصات وقیمت سودپرک وکلر لطف میکنید؟
مدیریت :
14 3
سلام در صفحه محصولات قیمت هست می توانید مشاهده کنید
احسان صحتی :
12 3
سلام برای درست کردن محلول سفید کننده به چه نسبتی با آب مخلوط شود؟
مدیریت :
12 4
سلام نسبت 1 به 5 یعنی هر 5 لیتر آب 1 لیتر مایع سفیدکننده
رضا :
13 3
سلام من میخوام خودم سفید کننده به وسیله گاز کلردرست کنم درواقع اب ژاول تولید کنم میشه راهنماییم کنید
اسماعیل رفعت پو ... :
12 0
سلام و وقت بخیر. ممنون از مطلب مفیدی که منتظر کردین. خواستم بدونم برای ضد عفونی استخر شنا، با چه درصد خلوصی باید از کلر استفاده کنیم؟
احمد یار احمدی :
1 0
کلر اکوآفیت موجود دارید چه قیمت
مدیریت :
1 0
سلام کاربر عزیز اگر مقدار کم میخواین از داخل سایت خرید بفرمایید اگر بشکه 45 کیلویی میخواین با شماره های سایت تماس بگیرید
محسن حسینی :
0 0
سلام ایا کلر گاز دارد؟ و برای انسان ضرر دارد؟
مدیریت :
0 0
سلام کاربر عزیز بله گاز دارد برای انسان ضرر ندارد اما نباید بلافاصله وارد اب شوید باید 24 ساعت بگذره
نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
نمایش همه
علاقه مندی ها ()