سبد خرید 0

قرص کلر

9 / 10
از 14 کاربر

Chlorine tablets

>> >> >>
کد کالا : 0122
تعداد سفارش :
بسته بندی :
مبلغ قابل پرداخت : 550,000   (تومان)
معرفی به دوستان :

دیجی شیمی هیچ تصرفی در کرایه باربری ندارد.

به دستور اداره مالیات صورت حساب مشتریان عزیز در سامانه مودیان مالیاتی به صورت الکترونیکی ارسال و قابل رویت می باشد.

خرید قرص کلر استار ژاپن⭐️[بی نظیر برای استخر!]⭐️- دیجی شیمی

قابل استفاده در انواع دستگاه کلرزنی - قابل استفاده برای جکوزی

قرص کلر کات کبود دار (آنزیم دار) جهت شفافیت و ضد عفونی کردن بهتر آب

بسته های 1 کیلوگرمی(5عدد قرص) و بشکه های 50 کیلوگرمی

بررسی تخصصی و اجمالی

خرید قرص کلر با قیمت منصفانه در ایران

قبول دارید زندگی همه ما به رعایت اصول بهداشتی گره‌خورده‌است؟ الزام کمک گرفتن از مواد بهداشتی در استخرها بیش از مکان‌های دیگر اهمیت دارد. در صورت عدم رعایت موارد ایمنی، جلبک‌ها و باکتری‌های آب می‌توانند خطرات جبران‌ناپذیری را رقم بزنند. مطلب امروز به خرید قرص کلر، نکات ایمنی و نحوه استفاده از آن، اختصاص دارد. قرصی که از صفر تا صد فرایند گندزدایی را همراه شما است. مطلب را تا انتها بخوانید.

 

آیا می‌دانستید برای تصفیه آب از اسید سولفوریک نیز استفاده می‌شود ؟ 

با کلر آشنا شوید

کلر عنصری است که فواید زیادی دارد. یکی از مهم‌ترین فواید آن گندزدایی است. متاسفانه در طبیعت به شکل خالص وجود ندارد و از عناصر دیگر استخراج می‌شود.

همه چیز در مورد فرایند کلرزنی

به فرایند وارد کردن کلر به اب استخر، کلرزنی می‌گویند. کلر به صورت پودری، قرص و گرانول مورد استفاده قرار می‌گیرد. هر کدام از این روش‌ها اصول مخصوص به خود را دارند.

یکی از بهترین روش‌ها برای فرایند ضدعفونی آب استخر استفاده از قرص کلر است. بعد از قرار دادن این قرص درون محفظه شناور، عملیات پاکسازی آغاز می‌شود. این قرص به کمک محفظه شناور، به آرامی درون آب استخر و جکوزی حل می‌شود.

هرچند قرص‌های کلر انواع متفاوتی دارند اما یکی از بهترین نوع‌ها قرص کلر کات کبوددار است. بسته به ظرفیت سبد شناور از تعداد متفاوتی از این قرص‌ها استفاده می‌شود. این قرص‌ها از رشد جلبک‌های ریز میکروسکوپی جلوگیری می‌کنند. این جلبک‌ها آب استخر را سبز کرده و باعث لیز شدن کف و دیواره‌های استخر می‌شوند.

خرید قرص کلر 

شما عزیزان میتوانید به راحتی محصول قرص کلر را از شرکت بزرگ دیجی شیمی تهیه کنید. همانطور که میدانید این شرکت دارای اینماد میباشد، یعنی شما با اطمینان کامل میتوانید از سایت هم خرید کنید. اما اگر میخواهید حتما خریدتان حضوری باشد میتوانید به شرکت ما نیز مراجعه کنید و خریدتان را حضوری انجام دهید. 

۳ مورد از مهم‌ترین ویژگی‌های قرص کلر کات کبود دار

-         ۱. جهت ضدعفونی انواع استخرهای خانگی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

-         ۲. کیفیت مناسب و قیمت مقرون به صرفه‌ای دارد.

-         ۳. برای از بین بردن باکتری‌ها حاوی کات کبود است.

 

آیا با قرص کلر به طور کامل آشنا هستید؟!

این قرص حاوی ترکیبات شیمیایی است و برای ضد عفونی آب استخر و جلوگیری از رشد جلبک‌ها و دیگر میکرواروگانیسم‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد. قرص کلر فقط از کلر تشکیل نشده‌است و مواد دیگری نیز در ساخت آن استفاده می‌شود.

در صورت عدم رسیدگی به آب استخر ویروس‌ها و باکتری‌ها در آب رشد می‌کنند و می‌توانند خطرات جبران ناپذیری را رقم بزنند. اگر به فکر سلامت عزیزان خود هستید، حتی می‌توانید دست به فروش قرص کلر بزنید تا استفاده از آن بیشتر فرهنگ‌سازی شود.

 

۳ مورد از مهم‌ترین موارد استفاده از این قرص‌ها

۱. استخرهای عمومی که باید به صورت مرتب، آبی تمیز و شفاف داشته‌باشند.

۲. جکوزی‌های عمومی که مخاطبان زیادی دارند و نیاز به گندزدایی احساس می‌شود.

۳. استخرهای خصوصی که تنها در انتهای هفته مورد استفاده قرار می‌گیرند.

برای پاکسازی استخر به چه مقدار از قرص احتیاج داریم؟

همانطور که گفتیم این قرص‌ها به عنوان گندزدایی قوی کاربرد دارند، اما این گندزدایی تنها زمانی صورت می‌گیرد که از میزان مناسبی از این ماده استفاده کنید.

برای هر ده متر مکعب آب استخر به ۵۰ گرم کلر احتیاج است. بنابراین برای هر ۲۰ متر مکعب آب، به ۱۰۰ گرم کلر احتیاج دارید. در کل می‌توانید این مقیاس را برای هر میزان آبی در نظر بگیرید.

همچنین شما می‌توانید علاوه بر قرص کلر ، محصول کلر را نیز خریداری کنید.

 

آیا قرص کلر اسم های دیگری نیز دارد؟

این قرص‌ها به دو گروه کلی تقسیم می‌شوند. گروه اول با نام قرص‌های ساده و یا تثبیت شده فروخته می‌شوند. نام قرص‌های گروه دوم دانه‌دار یا آنزیم‌دار است.

برای این که گروه تثبیت کننده در برابر اشئه خورشید مقاومت نشان بدهند لازم است که آنزیم‌های تثبیت کننده نیز به آن‌ها اضافه شود. گروه دانه‌دار حاوی سیانوریک اسید هستند. از آن‌ها بیشتر برای استخرهای روباز استفاده می‌شود. قیمت قرص کلر بسته به نوع متفاوت است.

اگر استخر شما به اندازه کافی کلر دارد و شفاف است می‌توانید از کات کبود برای آبی رنگ شدن آن استفاده کنید. در مطلب خرید کات کبود بیش‌تر راجع به این ماده صحبت کردیم. حتی اگر نحوه استفاده از آن برای شما جای سوال دارد، در این مطلب به تمام سوالات رایج پاسخ داده‌ایم 

نکات ایمنی استفاده از این قرص‌های معجزه‌آسا!

  • هرگز گاز کلر را استشمام نکنید. این گاز سمی و خطرناک است.
  • در زمان باز کردن بسته بندی این قرص و استفاده از آن احتیاط کنید.
  • دقت کنید که نباید کلر استفاده نشده در معرض رطوبت قرار بگیرد.
  • این ماده را هرگز در تماس با مواد قابل احتراق قرار ندهید.
  • بعد از استفاده از قرص‌ها و گذاشتن آن‌ها در دستگاه شناور دست خود را با آب و صابون بشویید.
  • این ماده برای استفاده در استخرهای ماهی توصیه نمی‌شود. چرا که برای آبزیان به شدت خطرناک و کشنده است.
  • حتما آن را به دور از دسترس کودکان قرار دهید.
  • هیچوقت این قرص را با سایر مواد شیمیایی مانند پاک کننده‌ها به صورت ترکیبی استفاده نکنید.

با تجهیزات تصفیه استخر آشنا شوید

استخرها بسته به میزان کیفیت و مسئولیت‌پذیری از فرایندهای تصفیه متفاوتی استفاده می‌کنند. در واقع استفاده از قرص کلر کات کبود دار در دستگاه‌های شناور جزو مراحل انتهایی تصفیه طبقه‌بندی می‌شود. برخی از آن‌ها تنها به انداختن قرص درون آب بسنده و برخی به طور کامل تمامی مراحل تجهیزات تصفیه آب را طی می‌کنند.

تجهیزات تصفیه آب استخر شامل فیلتر استخر، پمپ استخر، مبدل حرارتی، نردبان استخر و تجهیزات موتورخانه می‌شوند. آخرین قدم در تصفیه آب استفاده از سبد شناور است. درون این سبد قرص‌های کلر کات کبود دار قرار می‌گیرند. آب از بالای آن‌ها وارد می‌شود و از دریچه انتهایی خارج می‌شود. آب خروجی ضد جلبک و به دور از هرگونه موجودات مضر برای بدن انسان است. 

گول هر دروغی را  نخورید!

در فروش قرص کلر دروغ‌های زیادی به افراد گفته می‌شود. دقت کنید که بهترین نوع این قرص، مدلی است که تا آخرین گرم آرام آرام در آب حل شود. در نهایت هم بهتر است هیچ باقیمانده‌ای نداشته‌باشد.

قیمت قرص کلر در بعضی از فروشگاه‌ها بسیار پایین درج می‌شود، اما مخاطبان بعد از خرید از بی‌کیفیت بودن آن مطلع می‌شوند. پس صرفا قیمت را در انتخاب در نظر نگیرید و سابقه‌ی فروشگاه را نیز بررسی کنید.

آسان‌ ترین راه خرید قرص کلر کات کبود دار

همیشه برای خرید مواد شیمیایی به دقت بیشتری نیاز داریم. چرا که درصد خلوص آن‌ها در روند خروجی کار بسیار تاثیرگذار خواهد بود. پیشنهاد ما به شما خرید از وبسایتی است که پشتیبانی تلفنی همیشگی دارد، چرا که شما با پرسیدن سوالات تخصصی خود می‌توانید تمام اطلاعات لازم را کسب کنید. ما در دیجی شیمی علاوه بر دقت در انتخاب محصولات باکیفیت، پاسخگوی همیشگی شما هستیم. با تنها چند کلیک ساده می‌توانید فرایند خرید خود را قطعی کنید. از این که امروز هم همراه ما بودید، سپاس گزارم. 

خرید قرص کلر استخر

پس از همه این توضیحات در مورد قرص کلر استخر وقت آن رسیده که در مورد خرید آن با شما صحبت کنیم. مهم ترین بحثی که مطمئنا بعد از این اطلاعات منتظر آن بودید. شما میتوانید یکی ز بهترین کیفیت های قرص کلر در بازار را از دیجی شیمی تهیه کنید. 

دیجی شیمی شرکتی با سالها تجربه در این زمینه این محصول را به شما ارائه می‌کند و شما میتوانید آن را به راحتی با روش هایی آسان که در ادامه میگوییم محصول مورد نظر را خریداری کنید. 

 

قرص کلر استخر چیست؟

اگر می خواهید واقعاً از استخر خود لذت ببرید، باید آن را تمیز نگه دارید زیرا هیچ کس نمی خواهد در یک حوضچه کثیف حیاط خلوت شنا کند.

بنابراین این به معنای تمیز کردن آب، تمیز کردن دیوارها، جاروبرقی کف، تمیز کردن فیلتر و غیره است. به عبارت دیگر، آب خود را به وضوح تمیز نگه دارید. 

استخری که تمیز به نظر می رسد، لزوماً برای شنا کردن تمیز نیست. آب به ظاهر شفاف می تواند با میکرو باکتری ها و سایر آلاینده ها پر شود. دقیقاً به همین دلیل است که محصولاتی مانند قرص های کلر وجود دارند. همانطور که می دانید، کلر چیزی است که استخر شما را ضدعفونی می کند و آن را بدون میکروب و ایمن نگه می دارد.

قرص شفاف کننده اب استخر

همانطور که در بالاتر گفتیم احتمالا برای دارندگان یک استخر مهم ترین چیز تمیز نگه داشتن آن است تا در صورت نیاز به استفاده تمیز و خوب باشد زیرا هیچ کس دوست ندارد در استخری کثیف آب تنی کند و لذت ببرد. شاید برای شما سوال شده باشد یا جایی شنید باشید که قرص هیی وجود دارد که میتوند استخر شما را تمیز و شفاف کند اما نام آن ها را نمیدانید. 

نام این قرص ها قرص کلر استخر می‌باشد که به بهترین نحو میتواند استخر شما را تمیز کند. شما میتوانید این قرص را به راحتی با مراجعه حضوری و یا تماس تهیه کنید. برای اطلاعات بیشتر نیز میتوانید با مشاوران ما تماس حاصل فرمایید. 

 

مزایا

معایب

مشخصات فنی

مقالات مرتبط

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
آخرین بازدیدهای شما
نمایش همه
علاقه مندی ها ()