021-88308030
0

دستگاه تصفیه فاضلاب صنعتی (خرید و قیمت)

10 / 10
از 1 کاربر
« بازگشت به لیست مقالات | جمعه 18 خرداد 1403 در ساعت 38 : 18 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

خرید دستگاه تصفیه فاضلاب صنعتی

خرید و انتخاب دستگاه تصفیه فاضلاب صنعتی باتوجه‌به ناآشنایی ما تجربه گسترده‌ای در طراحی، نصب، راه‌اندازی و نگهداری تصفیه‌خانه‌های فاضلاب صنعتی داریم که به ما امکان می‌دهد کارآمدترین و رقابتی‌ترین فرایند تصفیه فاضلاب را که به بهترین وجه با نیازهای هر مشتری مطابقت دارد، اجرا کنیم. فناوری‌های مورداستفاده در هر کارخانه به عوامل مختلفی از جمله مشخصات فاضلاب، منابع انرژی موجود، هزینه‌های عملیاتی و غیره بستگی دارد. ما به شما این امکان را می‌دهیم که تمامی پلن‌های ما را بررسی کنید.

امروزه یکی از مهم‌ترین موضوعاتی که در مورد تصفیه فاضلاب‌های صنعتی وجود دارد، مرتبط با بازدهی خواهد بود. اولین اصل برآورده سرمایه و هزینه‌های عملیاتی و بازگشت سرمایه است.

درصورتی‌که بازگشت سرمایه انجام نگردد، به طبع استفاده از این دستگاه‌ها در بعد عملیاتی، هیچ مزیتی نخواهد داشت. خرید دستگاه تصفیه فاضلاب صنعتی البته ریسک بالایی دارد. چون به‌هرحال در بازار هرکدام از فروشندگان و مراکز به دنبال سود خودشان هستند. هنگامی که مشتری درخواستی را برای تصفیه فاضلاب خود به ما ارسال می‌کند، رایج‌ترین مراحلی است که ما دنبال می‌کنیم:

شناسایی فاضلاب و مطالعه فناوری‌های موجود برای مدیریت فاضلاب مشتری

یکی از مهم‌ترین پیش‌نیازها در طراحی دستگاه تصفیه فاضلاب صنعتی، شناسایی نوع آن، ترکیبات موجود و کاربری خواهد بود. مطالعه فناوری‌های موجود نیز این دیدگاه را به ما می‌دهد که بهترین گزینه را پیش و روی شما قرار دهیم. سعی خواهیم کرد یک برآورد درست از هزینه‌ها نیز داشته باشیم. خرید دستگاه تصفیه فاضلاب صنعتی نیاز به بررسی فاکتورها و المان‌های مختلف محیطی دارد.

اگرچه امروزه فناوری این کارها را آسان‌تر کرده است. بسیاری از صنایع نیاز به تصفیه آب برای به‌دست‌آوردن آب باکیفیت بسیار بالا برای اهداف خاص دارند. تصفیه آب از فیلتراسیون و ته‌نشینی لجن‌های آلی و معدنی تولید می‌کند. تبادل یونی با استفاده از رزین‌های طبیعی یا مصنوعی، یون‌های کلسیم، منیزیم و کربنات را از آب حذف می‌کند و یون‌های هیدروژن و هیدروکسیل را جایگزین آنها می‌کند. بازسازی ستون‌های تبادل یونی با اسیدهای قوی و قلیایی‌ها، فاضلابی غنی از یون‌های سختی تولید می‌کند که به‌راحتی به بیرون رسوب می‌کنند، به‌ویژه زمانی که با فاضلاب‌های دیگر مخلوط می‌شوند.

اولین برآورد سرمایه‌گذاری موردنیاز، هزینه‌های عملیاتی و بازگشت سرمایه

بحث بعدی و مهم دیگر، برآورد سرمایه موردنیاز برای ساخت دستگاه تصفیه فاضلاب صنعتی است. این کار با تجهیزات موردنیاز و کنترل قیمت آن‌ها در بازار انجام می‌شود. به طبع فاکتورهایی مانند وسعت فاضلاب و همین‌طور حجم موردنیاز برای تصفیه نیز بستگی دارد. البته که در این مورد فاکتوری نیز در اختیار شما قرار می‌گیرد که در این فاکتور، تمامی تجهیزات به‌صورت کامل قیمت‌گذاری شده و فی نهایی و پرداختی مشخص می‌گردد. هزینه‌های بازگشت سرمایه نیز بخش مهمی از ساخت این تجهیزات است.

همه ما به‌خوبی می‌دانیم که علاوه بر اهمیتی که دستگاه‌های تصفیه فاضلاب صنعتی برای محیط‌زیست دارند، روی مسئله قیمت‌گذاری نیز بسیار تأثیرگذار خواهند بود.

برآورد سرمایه انجام شده و سپس هزینه‌های عملیاتی کنترل می‌شود. بازگشت سرمایه نیز دقیقاً بر حسب درصد و بر اساس متراژ موقعیت و همین‌طور نوع فاضلاب به شما اطلاع داده می‌شود. دستگاه تصفیه فاضلاب صنعتی باید مورد تأیید سازمان‌های استاندارد و نهادهای مرجع این حوزه باشد. تست‌های آزمایشگاهی در وهله بعدی، برای بررسی و تجزیه تحلیل نتایج صورت می‌گیرد. طراحی و اجرای دستگاه‌ها در ابعاد صنعتی اهمیت ویژه‌ای دارد که به‌عنوان رکن نهایی پیش از توسعه مورداستفاده قرار می‌گیرد.

تست‌های آزمایشگاهی برای تجزیه‌وتحلیل نتایج

این تست‌ها نیز به‌عنوان یک مرحله مهم انجام شده و راه‌حل پیشنهادی و تضمین کارایی و ماندگاری آن توسط تکنسین و متخصص شیمی و فناوری‌های زیست‌محیطی مورد بررسی قرار می‌گیرد. طراحی و اجرای آزمایش‌ها در مقیاس‌های صنعتی با حساسیت ویژه‌ای انجام می‌گردد.

تست‌های آزمایشگاهی موجب می‌شود که ریسک‌های عملیاتی کاهش یابد. از یک‌روی دیگر، طراحی و اجرای آزمایش‌ها مقیاس‌های اجرایی را کنترل می‌کند. در واقع باعث می‌شود که هزینه‌های اضافه پرداخت نشود. این هزینه‌های اضافه در همان وهله اول توسط دیجی شیمی سرویس کسر می‌گردد.

طراحی و اجرای آزمایش‌ها در مقیاس صنعتی

لازم است که در مرحله بعد، آزمایشاتی انجام گردد تا بتوان مقیاس مورد نیز برای اجرای پروژه‌های صنعتی را به دست آورد. این بستگی به کاربری کارخانه و همین‌طور حوزه فعالیت آن دارد. درصورتی‌که پساب موردنظر، تفاوت عمده‌ای با نمونه‌های دیگری که در دیجی شیمی سرویس با آن برخورد کرده‌ایم نداشته باشد، به طبع می‌توان از سیستم‌های آماده و کاتالوگ‌های فنی مشخص استفاده نمود.

در غیر این صورت و با بروز تفاوت‌های اساسی، اگر پساب به هیچ پسابی که قبلاً آزمایش شده است شبیه نباشد، می‌توانیم اثربخشی و مقیاس‌پذیری کارخانه را با آزمایش آزمایشی در مقیاس صنعتی تأیید کنیم. مهندسی پایه و تفصیلی تصفیه‌خانه. ابعاد تجهیزات جانبی، تجهیزات اصلی، طراحی لوله‌کشی، کانال‌های مکش، پمپاژ، ذخیره‌سازی و معماری کنترل. ما پروژه‌های کلید در دست را با نصب و راه‌اندازی انجام می‌دهیم.

  • آلاینده‌های فاضلاب صنعتی
  • سمیت
  • سیستم‌های تصفیه فاضلاب صنعتی
  • بازیافت فاضلاب
  • فرایندهای شیمیایی - بیولوژیکی یکپارچه برای تصفیه فاضلاب
  • فرایندهای زیستی برای تولید متان و هیدروژن
  • بیوانرژی حاصل از ضایعات لیگنوسلولزی
  • فرایندهای زیستی برای تولید مواد شیمیایی پلت فرم از ضایعات
  • نانومواد برای ارتقای فرایندهای میکروبی
  • سیستم‌های بیوالکتروشیمیایی

از جمله مهم‌ترین ارکانی هستند که در طراحی و توسعه دستگاه و تجهیزات تصفیه باید به آن توجه شود. سیستم‌های بیوالکتریکی البته در سطوح وسیع‌تری مورداستفاده قرار می‌گیرند. بازیافت فاضلاب می‌تواند روی مسئله سودرسانی به شرکت‌ها، کارگاه‌های صنعتی، کارخانه‌ها و مراکز تولیدی تأثیر ویژه‌ای بگذارد. پروسه پرداخت و ساخت دستگاه تصفیه فاضلاب صنعتی، در چند مرحله انجام می‌شود. برخلاف تصفیه‌های خانگی، صرفاً یک فیلتر کوچک نمی‌تواند تمامی کارها را انجام دهد.

بازدید میدانی توسط مراکز توسعه این دستگاه‌ها انجام می‌شود و در نهایت تجهیزات با پیش‌نیازها در محیط اجرا خواهد شد.

طراحی، ساخت و تأمین تجهیزات

به‌هرحال یکی از مهم‌ترین بخش‌ها در طراحی دستگاه تصفیه فاضلاب صنعتی، تهیه قطعات، تجهیزات و پیش‌نیازها است. اگرچه فناوری‌های روز دنیا می‌توانند جذاب و جالب باشند و یا برخی از آن‌ها به‌عنوان ترند معرفی می‌شوند، اما به‌هرحال دستگاه تصفیه فاضلاب صنعتی یک سیستم بسیار مهم است و در درجه اول، باید عملکرد درستی داشته باشد.

فاضلاب‌های صنعتی منبع اصلی آلودگی آب هستند که اکوسیستم ما را به‌شدت تحت‌تأثیر قرار می‌دهد. مشکل از طیف وسیعی از آلاینده‌های تولید شده توسط هر نوع صنعت ناشی می‌شود که بر مناسب بودن و کارایی فرایندهای تصفیه تأثیر می‌گذارد. شناسایی مناسب پساب‌های صنعتی مختلف و به دنبال آن بهینه‌سازی فرایندهای تصفیه مناسب، با درنظرگرفتن جنبه‌های فنی و اقتصادی و زیست‌محیطی شامل پتانسیل‌های بازیافت و بازیافت انرژی مواد، ما را قادر می‌سازد تا به طور مؤثر با این موضوع مقابله کنیم.

پله آخر: قیمت دستگاه تصفیه فاضلاب صنعتی چگونه محاسبه می‌شود؟

در این مورد یک سوال مهم مطرح می‌شود که آیا قیمت دستگاه تصفیه در تمامی مراکز یکسان است؟ در این مورد باید گفت که خیر، نوع طراحی، متریال مورداستفاده و ... استانداردهای به کار گرفته کاملاً با هم تفاوت دارند. قیمت دستگاه تصفیه آب بر اساس تکنولوژی‌های ساخت، بیشتر مرتبط با شرکت‌هایی است که در این حوزه فعالیت می‌کنند. یعنی خیلی قاعده و قانون خاصی در مورد نرخ‌گذاری وجود ندارد.

نمی‌توان گفت که کدام دستگاه استانداردتر و کدام دستگاه کیفیت کم‌تری دارد. در نهایت تیم ما به‌عنوان یک مرکز معتبر و شناخته شده در این حوزه، تضمین می‌کند که تمامی ارکان کیفی و کنترلی را بررسی کرده و سعی تمام این مجموعه این است که بهترین را به‌عنوان نتیجه عملیاتی ارمغان آورد.

در نتیجه اگر قصد خرید دستگاه تصفیه فاضلاب صنعتی را دارید حتماً به مقوله معتبر بودن برند و لیبل مرجع دقت کنید.

 

ارسال نظر
نام شما :
تلفن تماس :
متن پیغام :
نمایش همه
علاقه مندی ها ()